eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 11:18
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

KonuyLa ilgisi yok ama  Eskişehirspor' un diğer sitesinde renklerini aldığımız takım Stade Rannes yazıyor, Şu an Fransa' nın birinci liginde oynayan Rennes ile aynı takım mı bunlar ?

Evet aynı takım...

1965 yılında Rannes Fransa şampiyonu olmuştur ve bir fransız dergisinin kapağında bu şampiyonlukla ilgili bir fotoğraf yayınlanır, Eskişehirspor kuruluş aşamasında bu dergi göze çarpar ve Rannes'in forması ve renkleri çok beğenilir ve Eskişehirspor'un renkleri bu sebeple Siyah-Kırmızıdır...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
boz-es Liste gör
Yazar

Emre K.
Yer: Ankara
  Alıntı boz-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 17:01
internet ortamından satışa bir an önce geçilmeli istanbul'da arkadaşlarıma es-es'imi anlatıyorum ama aksesuarsız olmuyor :)
Yukarı
esayhan_26 Liste gör
Yazar

Ayhan KARHAN
Yer: Turkey
  Alıntı esayhan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 21:30
aah aah bizim de bursasporun ki gibi bi store umuz olsa ne güsel olurdu bi baktım da hakkaten de süper şeyler var ayrıca hem kaliteli hemde uygun fiyatlar yönetimin hiç aklına gelmiyo mu acaba bizim neden böle bi store vs.. bi yerimiz yok die stadın önündeki yeni yapılan yer hem küçük hemde fazla bi çeşit yok  yönetime bi şekilde duyurmamız lazım ama nası ..??
Yukarı
boz-es Liste gör
Yazar

Emre K.
Yer: Ankara
  Alıntı boz-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2007 saat 22:55
arkadaşlar buradaki mail adresini http://www.eses.org.tr/detay.asp?sira=12 mail yağmuruna tutup şu online satış sitesini işleme geçirtmeyi denesek olmaz mı ? fayda olur belki ? beraber denesek mi acaba ? :D
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2007 saat 14:56
evet yonetim anca bundan anlıyor
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
Ankalimes Liste gör
Deneyimli Yazar

Aydın
  Alıntı Ankalimes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2007 saat 15:15
Yilbasinda ne guzel olurdu sevdiklerimize esesle ilgili alternatif hediyeler almak,bayanlar,cocuklar,yetiskinler icin farkli katogorilerde...Dunyada ve Turkiyede ornekleri var....

Umarim super lige ciktigimizda daha ciddi ilgilenilir taraftar urunleriyle
Eskisehirspor Sevgisi Dunyanin Heryerinde
http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w
Yukarı
forza_forever_es_es Liste gör
Yazar

fikri
Yer: Italy
  Alıntı forza_forever_es_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2007 saat 17:14
bilet işini nasıl aktif a.ş ye verdiyse bu taraftar ürünlerinide profesyonelce yapacak birine versin suya sabuna dokunmadan parasını kazansın hem yönetim kurtulsun hem biz
DAG VE KOMANDO TUGAYI HAKKARİ ÇUKURCA\ORMANLI ^^SINIR NAMUSTUR^^
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2007 saat 17:23
   yarım saat önce mağazadaydım hala atkı yok,nedir bu ya kaçıncıya gidiyorumAngry
Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2007 saat 17:27
Alıntı yapılan mehmet26eses

bir Eskisehirspor nevresimine sahip olabilmek icin neler vermezdim

ahh ahhh ben bunu senelerdir bekliyorum ama nerdeeeee yok işte olsa  keşke CryCryCry
inş. ilerdeki günlerde olurda bizde alırız !!!!!!!!!
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
  Alıntı ESES_TAMER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2008 saat 23:41
arkadaşlar şuanda eskişehirspor orjinal formaları  ne kadar
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır