eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Atilla Koca

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 40>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 00:38
yedigimiz golde defansımızla birlikte onunda hatası vardı.Serbest vuruşdan gelen ortada ,önce topa çıkmak için öne dogru iki,üç adım atdı top havadayken de kaleye dönmek için geriye iki üç adım atdı.O yerini ayarlayana kadar da zaten gol oldu,hiçbir müdahelede bulunamadı.
G.Antep forvetleriyle karşı karşıya kaldıgı iki pozisyonda ise çok başarılıydı. 2.golü yememizi engelledi.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
TARIKCAN Liste gör
Yazar

TARIK
Yer: ESK
  Alıntı TARIKCAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 00:40
Bence çok başarılıydı....Ve bence İvesadan daha iyi....
SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN...?
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 01:08
Bugün hatalı,kötü oynadı ve bizim içim yetersiz bir kaleci bence
Yukarı
geo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı geo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 01:13
İvesa'dan daha iyi olduğu kesin.
En kötü gün bugünse,bugünde ESKİŞEHİRSPOR!!!
Yukarı
esesliburki Liste gör
Deneyimli Yazar

burak
Yer: Turkiye
  Alıntı esesliburki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 01:32
Atilla aynı Atilla. bize gelmeden öncede bi kaç maçını seyretme fırsatım olmuştu çok hırslı elinden geleni yapmaya çalısıyor fakat yan toplarda hatası var ve inşallah olmaz ama yenmiycek gollerde yiyen bi kalaci
BU ŞEHİRDE BENİ BİLSİNLER BU MEZARDA BENİ GÖMSÜNLER VAZ GECERSEM SENDEN BANA NAMERT DESİNLER
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 01:37
Bugün fena değildi ama golde hatası vardı. Çıksa alırdı, ama kararsız kaldı, kararsız kalıncada hemen yanından geçen topa müdahelede bulunamadı. Yoksa çıkarırdı o topu. Neyse inşallah daha iyi olur, ama seneye bir kaleci transferi şart, diğer takımların kalecilerine bakıyorumda..
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 01:39
defansın tamamının topu seyredeceğini tahmin edememiştir ondan çıkmamıştır...
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
jazin26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Yasin
Yer: Belçika Esder
  Alıntı jazin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 02:59
Alıntı yapılan esesliburki

Atilla aynı Atilla. bize gelmeden öncede bi kaç maçını seyretme fırsatım olmuştu çok hırslı elinden geleni yapmaya çalısıyor fakat yan toplarda hatası var ve inşallah olmaz ama yenmiycek gollerde yiyen bi kalaci

Evet yan toplarda basarisiz ama yinede ilk 11'de oynamayi hak ediyo bence...
Hani diyorduk ya ES ES,
Alayına isyan isyan...
Hani diyorduk ya ES ES,
Sensiz herşey yalan yalan...

ESterzi
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 04:19
Bugun ucu de birebir sayilabilecek uc pozisyonu cikardi, mac eksigi olmasina ragmen kalede siritmiyor, simdilik iyi gidiyor.
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 09:47
Alıntı yapılan matt

Bugun ucu de birebir sayilabilecek uc pozisyonu cikardi, mac eksigi olmasina ragmen kalede siritmiyor, simdilik iyi gidiyor.

aynen cıkardıgı cok golluk pozisyon var tek dezavantajı boyunun yetersizliği boyu az uzun olsa cok iyi kaleci olurmustu
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 40>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır