eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 183184185186187 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
Online Durum: Offline
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2010 saat 03:13
Alıntı yapılan banner

O iki direğin açığın üstünün kapatılması ile alakası yok. O iki direk locaların yapılabilmesi için gerekli. İlk zamanda yazmıştım, yine yazayım, 250-300 kişi için 13.000 kişinin hakkı yeniyor. Kaldı ki bu locaları satamazlar. Sahaya çok uzak 1, giriş çıkışta dünya kadar sorun yaşarlar 2. Nizamiye kapısından köpek muamelesi ile girer mi locaya binlerce lira verecek adam?

Sağdaki ve soldaki geniş sütunlar içerisinde merdivenler olacağı kanaatindeyim localar için...
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2010 saat 03:17
Alıntı yapılan ChampioN

Sağdaki ve soldaki geniş sütunlar içerisinde merdivenler olacağı kanaatindeyim localar için...
Asansör olur da, dış nizamiyeden o adamları nasıl sokmayı düşünüyorlar? Taşköprü Caddesi'nden giremezler polis kapatıyor deplasman tribününe giden yol diye. Kapalı Spor Salonu tarafından zaten giremezler demirler var. Tek giriş ana nizamiye. Belki de storeun içina kapı açar ordan sokarlar kimbilir.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
fatihturan Liste gör
Deneyimli Yazar

fthtrn@gmail.com
  Alıntı fatihturan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2010 saat 03:29
Bugün organize sanayide devasa fabrikalar sadece 1 milyon dolar gibi paralara satılıyor bunların çatıları kaç para eder düşünün ve 3.5  milyona ne çatılar yapılır ve kale arkaları paralarımız lükse gidiyor amaç çatı değil, bu paralara komple stadın üstü kapanır yönetim bu paranın kalanını kale arkalarına harca...
000001
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2010 saat 03:43
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan ChampioN

Asansör olur da, dış nizamiyeden o adamları nasıl sokmayı düşünüyorlar? Taşköprü Caddesi'nden giremezler polis kapatıyor deplasman tribününe giden yol diye. Kapalı Spor Salonu tarafından zaten giremezler demirler var. Tek giriş ana nizamiye. Belki de storeun içina kapı açar ordan sokarlar kimbilir.

O Projeyi kime hazırlattırlar(!)sa onun için uygun bir yol düşünülmüştür Müjdat abi. Bizim yönetimden ben öyle bir düşünce yada proje beklemiyorum.
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2010 saat 03:49
Alıntı yapılan fatihturan

Bugün organize sanayide devasa fabrikalar sadece 1 milyon dolar gibi paralara satılıyor bunların çatıları kaç para eder düşünün ve 3.5  milyona ne çatılar yapılır ve kale arkaları paralarımız lükse gidiyor amaç çatı değil, bu paralara komple stadın üstü kapanır yönetim bu paranın kalanını kale arkalarına harca...

Belediyenin bütçesinden 2 Milyon lira çıkacakmış. Mesut Hoşcan 2 milyon Tl kesinlikle yetmez. Siz 2 milyon bütçe sağlayın gerisini biz hallederiz. demiş.

Paranın kalacağından söz ediyorsun. 1.000.000 TL ye kapatırlarsa da 3.000.000 TL'ye mal oldu derler.
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
Yer: Eskişehir
  Alıntı Frequency Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2010 saat 08:00
Yanlış hatırlamıyorsam deplasman tribününü 800 küsür bin liraya mal etmişlerdi. Allah bilir açık ne kadara mal olur
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2010 saat 08:39
Amaç üzüm yemek olsaydı, sanırım şimdiye kadar bu iş rahatlıkla birçok kez çözülürdü. Ancak küçük bir azınlığın kullanacağı localar (!) yüzünden -Doğan görünümlü Şahin misali- hem proje yerine oturmamış, hem de açık tribünde cefa çeken binlerce insan bir kenara atılmış  görünüyor. Ve anlaşılan o ki, yine başka öncelikler bu işin başına konulmuş.

Kale arkaları ise gündeme bile gelmiyor. Sanırım o işi de nasılsa ileride birileri yapar düşüncesi içerisindeler. Özetle bu konuda başka bahara kaldı...
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Yer: Eskişehir
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2010 saat 10:16
Ben olacakları tahmin edebiliyorum yarın birgün deplasman tarafı çökecek 3-5 kişinin canı yanacak (inş ölüm olmaz) ondan sonra Tff olaya el atacak açık yine kalacak.
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
ugur1 Liste gör
Yazar

UĞUR
Yer: ESKİŞEH
  Alıntı ugur1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2010 saat 10:30

Komedi bir deplasman trübini olan,kale arkaları olamayan stadımızda tuvaletleri doğru dürüst olmayan açığın üstünü 3.5 trilyona localarla kapat.Yine bokunu çıkarmışlar.Tebrik ediyorum.

Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2010 saat 11:45
Alıntı yapılan ugur1

Komedi bir deplasman trübini olan,kale arkaları olamayan stadımızda tuvaletleri doğru dürüst olmayan açığın üstünü 3.5 trilyona localarla kapat.Yine bokunu çıkarmışlar.Tebrik ediyorum.

Clap
işin garibi bunun için bile  1.5 sene daha  bekliyeceğiz..taraftar ümit karanın imza töreninden beri açık kapanacak diye bekliyor.hani değecekse bekliyelim diyecem ama bu kadar beklemeyle kapalı kale arkaları ile birlikte adam gibi bir stada kavuşalım..taraftar önünde zaman varken bu konuda çok yönlü baskılara bugünden başlamalıdır..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 183184185186187 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır