eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 174175176177178 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2010 saat 09:57
Bizim milletimize bir şey yaranmaz.Ne bekliyordunuzki?Bu proje bile 2 trilyonu aşacak,para bu gazete kağıdı değil.Hem gayet güzel görünüyor nesini beğenmedinizki? Bu stada herhalde 15-20 trilyon harcanmasını beklemiyordunuz.Yeni sdat yapılınca buraya yapılan yatırımlar ne olacak?Ama yeni stad yapılmayacaksa bu stad adam gibi dört dörtlük onarılsın ona kimse birşey demez. Ama üç beş yıl sonra yeni stad yapılacaksa bu proje çok güzel.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2010 saat 09:57

Yalnız hoca yönetimi bu açıklamalarıyla köşeye sıkıştırmış.suçun kimde olduğunu açıkça belirmiş biz zaten biliyordukta bilmeyenler vardıWink 

Taslak olarak konulan resim bizim stada benzemiyor.Bu forumda paintle bile daha güzel işler çıkartıyor arkadaşlar.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
AYDIN Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: 65'liler
  Alıntı AYDIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2010 saat 12:10
Locaları taşıyan direkler projeyi çizene girsin !

Türkiye'nin en güzel maraton tribünlerinden olan açık tribünümüzü direklerle katletmişler..
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?
Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2010 saat 12:32
Harika olmus super ulen şunu çizenin mimar olduğuna şüpheliyim en azın kenar ları oval kapaada uzay çatı gibi olsun.Bir söz vardır bir...  benzememiş diye aynen öyle..Thumbs%20Down
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2010 saat 12:35
olsun diye yapılacak bişey olmus bencede.bencede kapalıdan cok localar ön planda..yine bizi düşündüğünü sanmıyorum bu yönetimin.
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2010 saat 12:41
İki sayfa önce uzunca bir haber var onu okuyunca bu stad olayı için Büyükerşen'in 2 milyon TL bütçe ayırdığı ama önüne konan ve proje denilen çizimlerde 24 loca konmasına rağmen asansör, wc vb.. ayrıntıların konmadığını anladım. Yani bu açığın kapanmamasının ya da geç kapanmasının nedeni bu işi yapacağını söyleyen büyükşehir değil maalesef yönetimin işe gereken önemi ancak şimdi verebilmesi.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2010 saat 12:46
Alıntı yapılan goethe_minder

localar soldan sağa doğru küçülerek yapılmış. zekice bir dizayn. böylelikle hangi kodaman daha zengin bunu rahatlıkla göreceğiz.

LOLLOL sen baki simdi bizim godamanlara... yaris yaparlar..
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
Yer: Turkey
  Alıntı ESES_TAMER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2010 saat 12:48
hiç kapanmasın daha iyi..direksiz olmaz mı samiyen gibi
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2010 saat 12:48
Alıntı yapılan KuRBaN

24 loca çok dendi orda en az 30 tane var. Bi de şu işi direksiz bir çözemediler bunca ay gitti. Stad yapılınca direklerin arkalarına birer kişi yönetimden oturtmak lazım.

LOLLOL ya gencler, hakikaten cok eglenceli oluyor.. hic gülecegim yoktu valla... helal olsun, güzel fikir.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
AYDIN Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: 65'liler
  Alıntı AYDIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2010 saat 12:54
Alıntı yapılan ESES_TAMER

hiç kapanmasın daha iyi..direksiz olmaz mı samiyen gibi

olmaz olur mu yaa hangi çağda yaşıyoruz millet uzaya çıkıyo biz uzay çatı yapamıyoruz.. çakarsın store'un arkasındaki basket sahasına çelik kolanları dikersin onları bu güzel arkadan gerdirme yaparsın işte en basiti. (bkz. ankara 19 mayıs stadı)
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 174175176177178 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,766 saniyede hazırlanmıştır