eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2007 saat 18:18
Alıntı yapılan ypeker

Sevgili modlar, su ana sayfadan Bolu maci ciksa da yeni turnuva maclari yazilsa (moralimiz duzelir), bir de ikinci yari mac fiksturu verilse de tarihleriyle beraber, ucak biletlerimizi ayarlasak. Yeni yiliniz kutlu olsun bu arada. Smile

iyi bakarsan görürüsün kalktığını. giresun maçı yazıyor.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2007 saat 19:52
Şu Anasayfadaki Kombinelerle ilgili olan anket değişmeyecek mi? Kaç aydır orada duruyor Sezon bitecek neredeyse :)
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2007 saat 19:56
Evet mesela oraya ara transfer kaleci adayları isimleri yazılabilir ve oylanabilir...
Bir de değerli adminlerimizden bir ricam olacak...Lütfen artık yerel basın konusunun kilidini açalım...Seviyesiz yorum yapanlar yüzünden biz bu konuda görüşlerimizi aktaramıyoruz...Exclamation
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2007 saat 00:07
         Sitelerde üye olunurken,t.c kimlik no istenmesi doğru mudur? Doğru ise bence bu sitede uygulanmalıdır.
Yukarı
denizlispor Liste gör
Yeni Yazar

hasan şahan
Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2007 saat 13:22

arkadaşlar siteniz gerçekten güzel hele 3000 e yakın üyenizin olması bence inanılmaz  çünkü bizim sitede sadece 100 kayıtlı üyemiz var denizli halkı futbola çok duyarsız türkiyenin % 80 lik çekirdek tüketimi yanlız bizim stadda yapılıyor  ESKİŞEHİR taraftarları ise tam aksine süper bir taraftar topluluğu bu yüzden ESKİŞEHİRi  çok beğeniyorum hepiniz taktiri hakeden gerçek taraftarlarsınız darısı bizim başımıza ama benim hiç ümidim yokkkkk

siempre GALLO
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2007 saat 13:25
Temennilerin ve düşüncelerin için teşekkür ederiz, yalnız bizim bu forumumuz yeni dizaynı ile daha yeni hayata geçti eski forumumuzda üye sayımız 6000 lerdeydi bu forumdada yakın zamanda 10.000 leri  zorlarız...Denizlispor'a başarılar...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2007 saat 13:27
Alıntı yapılan denizlispor

arkadaşlar siteniz gerçekten güzel hele 3000 e yakın üyenizin olması bence inanılmaz  çünkü bizim sitede sadece 100 kayıtlı üyemiz var denizli halkı futbola çok duyarsız türkiyenin % 80 lik çekirdek tüketimi yanlız bizim stadda yapılıyor  ESKİŞEHİR taraftarları ise tam aksine süper bir taraftar topluluğu bu yüzden ESKİŞEHİRi  çok beğeniyorum hepiniz taktiri hakeden gerçek taraftarlarsınız darısı bizim başımıza ama benim hiç ümidim yokkkkk

siempre GALLO

Sevgili Hasan ben de Denizli'de okuyorum,ve Denizli'deki taraftar potansiyeli hakkındaki yorumlarına katılıyorum.Eskişehir'de tribün gördükten sonra,Denizli'de Galatasaray maçına gittim,bu da ilk ve son maçımdı,kavga ettim 5-6 kişiyle ayağa kalktığım için,daha sonra oturdum,bu sefer de Meksika Dalgasına katılmadığım için üstüme yürüdüler,ilginç bir taraftar grubu,57 Gençlik hariç tabii...
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2007 saat 15:06
Alıntı yapılan Özgür

Alıntı yapılan denizlispor

siempre GALLO

Sevgili Hasan ben de Denizli'de okuyorum,ve Denizli'deki taraftar potansiyeli hakkındaki yorumlarına katılıyorum.Eskişehir'de tribün gördükten sonra,Denizli'de Galatasaray maçına gittim,bu da ilk ve son maçımdı,kavga ettim 5-6 kişiyle ayağa kalktığım için,daha sonra oturdum,bu sefer de Meksika Dalgasına katılmadığım için üstüme yürüdüler,ilginç bir taraftar grubu,57 Gençlik hariç tabii...

Denizli ve Denizlispor taraftarlarını bende iyi bilirim.Özgür'ünde söylediği gibi Denizli'de tribün adına birşey yok.Halk takımına genel anlamda sahip çıkmıyor.Çoğu yerde İstanbul takımlarının bayraklarını görebilirsiniz.
İnşallah siz ve sizin gibiler çoğalırda,bir şehrimizi daha İstanbul takımlarından kurtarırız.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2008 saat 15:44
    Şimdilerde yine,forumun seviyesi ile ilgili sorunlar yaşıyoruz.üyeliklerin yeniden açılması,bir yandan üye olamamış arkadaşlarımız için iyi olurken bir yandan da maalesef seviyesiz,argo nitelikli mesajları seven kendini bu yolla ifade eden kişilerin de günyüzüne çıkmasına neden olmuştur.Yeni üye alımlarının uygun görüldüğü takdirde sonlanması,istenildiği veya gerekildiği zamanlarda kısa süreli olarak üyelik işlemlerinin yapılmasını dilerim.
Yukarı
es-scre@m Liste gör
Deneyimli Yazar

Santiago Munez
Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2008 saat 15:51

Sayın site yöneticileri işinize karışmak gibi olmasın ama anasayfadaki : fikstür 2. devre maçları olarak yerini alsa ve de ligin başlamasına çok az bir süre kalmışken elazığspor topiğini açsanız bizde yorumlarımıza yavaş yavaş başlasak diyorum . . ( elazığspr maçı yorumlarına 1 hafta kala konu başlığı açılacakmış sanırım ama lige ani bir girişle yorum yapmak için sabırsızlanıyoruz . . )

Selametle . .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır