eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yenilsen de Yensen de ESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 71>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oredius Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı oredius Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2010 saat 14:12
Güzel bir program oldu...
Malum takımların problemlerinin her yerde çokça konuşulduğu gibi bu programda da çokça konuşulması beklediğim bir şeydi...
Ama Eskişehirsporumuzunda sorunlarındanda az da olsa bahsedilmesi güzeldi...Zaten fazlasıda beklenemezdi çünkü Özgür dışında daha Batuhanın kaç liraya transfer edildiğinden haberi olmayan -ki bjk lilerde buna dahil- grup ile ne kadar fazla konuşabilirsi ki...

Yinede böyle bir programda bizlerin temsil edilmesi iyi yada kötü gündede camiamızın bir şekilde Türk futbolu içinde önemli yeri olduğunu dosta düşmana göstermek açısından faydalı bir programdı..

Teşekkürler Özgür...
"şişen köfteler"
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2010 saat 14:45
Eskişehir ve Eskişehirspor taraftarını çok güzel bir şekilde temsil ediyorsun.Tebrik ederim.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2010 saat 15:32
Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Gururumuzsun

Yengeçlerin gururu BKŞ Ersözz..     
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2010 saat 15:54
tebrik ederim seni kardeşim,temsilin gayet iyiydi
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2010 saat 16:05
Özgür yüreğine sağlık bizi gayet güzel temsil ettiğine inanıyorum farkımızı rahatlıkla ortaya koyabiliyorsun her ESESlide olduğu gibi kendine güvenin tam helal olsun sana yorumlarını geçtim o ne olduğu belli olmayan tiplerin arasında da farkımızı yansıtıyorsun onlar neydi öyle ya iki kulakta küpeler heryerde dövmeler bi değişik sakal..Gururumuzsun...Birde bu programda diğer programlara göre biraz sönük kaldın ama hakveriyorum sanada şu tabloda insan ne diyebilir neyi tartışabilir oda başka bi olay herşey için teşekkürler..
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2010 saat 20:31
Alıntı yapılan Volkan

Koçum benim... Clap
# Direnmüdavim....

Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2010 saat 00:47
Gelen tum yorumlar icin tesekkur ederim, su berbat durumda ciddi bir teselli oldu kendi adima.. Emre'nin de belirttigi gibi zerre heves yoktu icimde futbola dair, ancak ligin sportif basari olarak yukarilarda gorulen takimlarinin yaninda sonuncu olmamiza ragmen bizim formamizi da davet ettikleri programa cikmamak buyuk nezaketsizlik olurdu. Bu nedenle yerimi aldim...

Kendi kendime soz vermistim sogukkanli olacagima dair, ne denli basarabildim bilmiyorum ama okudugum yorumlardan anladigim kadariyla o kadar da kotu degilmisim...

Izleyenler farketmistir, mumkun oldugunca konusmaktan kacindim ancak konu diger branslar ve milli takima gelince nacizane fikirlerimi paylastim... Zaten eminim yerimde kim olsa curling sporunu o ortamda futboldan daha cok konusman isterdi durum boyleyken... Smile

Bu arada bildigim kadariyla yaklasik bir saat sonra Ntvspor'da programin tekrari olacak, gunduz izleyemeyenlerin bilgisine...
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
Ventisei Liste gör
Deneyimli Yazar

sertackaan
  Alıntı Ventisei Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2010 saat 01:01
Tekrarı başlayınca haber verebilirseniz iyi olur.
Unutkanız bu aralar.

Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2010 saat 01:55
an itibariyle yayinda program, yaklasik 15 dakika olmus baslayali, ben de yeni farkettim..
siyahına kırmızına

Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2010 saat 22:53
Genel olarak Türk Futbolu, sporda şiddet yasası ve 2011'den beklentilerimizi konuştuğumuz "Yenilsen de Yensen de Yılbaşı Özel Programı" önce 31 Aralık 2010 günü ve akabinde 1 Ocak 2011 gününde de kendi saatinde banttan yayınlanacak. Ancak cuma günü yayın saati henüz netliğine kavuşmadığı için belirtemiyorum, öğrenince yazarım buraya. Hoş, 31 Aralık günü kim oturur Ntvspor izler orası da muamma ama illa ki birilerinin ilgisini çeker diye not düşeyim dedim

Eğer yeni yıla evde girenlerdenseniz veya 1 Ocak günü erken saatte (13.10 ) uyananlardansanız muhtemelen tekrar yayınına denk gelirsiniz, program reklamsız 87 dakika sürüyor, reklamları ve haber aralarını da eklersek 2 saate yakın sürer. Kalabalık olduğu için ekibi bölerek yaptık programı. Ben ilk 25 dakikalık bölümde varım, sonrasında 25 dakikada yokum, sonra kalan 37 dakikada program bitene kadar varım. Arada ortadan kayboldum diye kanal değiştirmeyin

Şahsi düşüncem güzel bir program olduğu yönünde, yılbaşı yoğunluğundan fırsat bulup tv izleme durumu olanlara tavsiye ederim, iyi seneler
siyahına kırmızına

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 71>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,468 saniyede hazırlanmıştır