eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 5.Hafta Sivasspor 1-1 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 74>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2010 saat 13:24
Tesis yolu düz gider,Rıza basit goller yedik der...Ah Rıza Vah Rıza Sen neymissin Sen...Tesislere gidip bir durumun ciddiyetini hepsine göstermenin zamanı coktan gecti....

Sivas macını da kaybedersek ne olacak???
Kaldi ki deplasmanda oldgu icin kazanma sansımız cok az.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
huntürk Liste gör
Deneyimli Yazar

Hun Türk
Yer: altı
  Alıntı huntürk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2010 saat 13:35
İnşallah Sivas maçında teknik adam olarak başka bir ismi görürüz.
Büyük Hun Türk'ü Atilla...
Yukarı
Ventisei Liste gör
Deneyimli Yazar

sertackaan
  Alıntı Ventisei Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2010 saat 13:41
Sivasspor maçı sonrası konuşan Eskişehirspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, "Basit goller yiyoruz. Sezon başı iki çift çorap istemiştim almadılar. Gaziantepspor maçı çıkış maçımız olacak." şeklinde konuştu.

Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2010 saat 13:44
Alıntı yapılan Ventisei

Sivasspor maçı sonrası konuşan Eskişehirspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, "Basit goller yiyoruz. Sezon başı iki çift çorap istemiştim almadılar. Gaziantepspor maçı çıkış maçımız olacak." şeklinde konuştu.

hahaha Smile Gaziantepspor maci sonrasida ayni konusma olacak herhalde.
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2010 saat 14:45
Sözün bittiği yerdeyiz artık. Bu maçtan puanla dönemezsek, bundan sonrası için büyük hedefler koymak çok zor. Rıza Çalımbay umarım Sivas maçına kadar istifa eder.
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
  Alıntı EsSieN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2010 saat 14:53
Alıntı yapılan Ventisei

Rıza ÇALIMBAY Gaziantepspor maçı sonrası yaptığı basın toplantısında "Kişisel hatalardan yediğimiz goller yüzünden sahadan mağlup ayrıldık. Önümüzdeki haftalarda yeni transferlerinde takıma katkı sağlayacağını ve üst sıralara yükseleceğimizi umuyorum" şeklinde konuştu.

ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
halit es&es Liste gör
Yazar

halidin
Yer: Turkey
  Alıntı halit es&es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2010 saat 15:28
Schalke 04 3. hafta 3 mağlubiyet Felix Magath'a tepkiler nerdeyse hiç yok,transferi takip eden arkadaşlarda az cok biliolardır kimlerin gelip gittiğini Schalke'ye...
Bu hafta bu hırsla bu kötü bakış açısıyla biz bu takımı Sivas'a yollarsak bizlerinde çok büyük suç sahibi olacağını düşünüyorum.Bu adam yarın gitse yerine hemen kimsenin gelmeyeceğide % 99 . Tamam kötü  bi gidiş var ama herkes bunu teknik adamından futbolcusununa hakaret seviyesinde dile getirirse kaybeden yine taraftar yine ESKİŞEHİRsporumuz olucak arkadaşlar.Rıza Hoca bırakıp gidicek belki umrunda olmıyacak bıraktıktan sonra,biz bi kez daha nasıl büyük bi taraftar olduğumuzu bu hafta içerisinde tesislere giderek gösterelim .Bu taraftar neler gördü neler geçirdi arkadaşlar,buralardan hakaret ederek,nefret savurarak bu kötü gidişin önüne geçemeyiz düşüncesindeyim
Allah yardımcımız olsun...
Yukarı
reco26 Liste gör
Deneyimli Yazar

RECAİ
Yer: BAHÇELİEVLER
  Alıntı reco26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2010 saat 15:49
Alıntı yapılan onialanya

rıza hoca merak etmeyın sıvastada macı yatırıcak gecen sene ve ondan oncekı senelerdekı gıbı cunku daha oncede soyledım sıvaslı kendısı ve puan beklemıyorum ben
bu sefer roller değişik zorda olan rıza hoca ve ekibi hayat öpücüğü verme sırası sivasta Smile
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2010 saat 15:55
Alıntı yapılan halit es&es

Schalke 04 3. hafta 3 mağlubiyet Felix Magath'a tepkiler nerdeyse hiç yok,transferi takip eden arkadaşlarda az cok biliolardır kimlerin gelip gittiğini Schalke'ye...
Abi orada Felix Magath var, burada ise Rıza Çalımbay. Aradaki fark bu sanırım...
Yukarı
ESUĞUR Liste gör
Yazar

UĞUR KOCAOĞLU
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ESUĞUR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2010 saat 15:58
Rıza Hoca bu kadro ile çıksın, kesin yeneceğiz.
Atilla, Koray, Diego, Nadaraviç,Volkan, Sezer, Pele, Erkan, Tello, Batuhan, Adem Sarı

Bu takım çift forvet oynamalıdır. Diego ve Nadaraviç oynamalıdır. Hadi hocam biraz cesaret, kaybedecek bir şeyimiz kalmadı artık...

HER ZAMAN HER YERDE DAİMA SENİNLE ES-ES'İM
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 74>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır