eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESES Çıkartmaları(YeniLer Çıktı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2007 saat 23:52

Öncelikle hepinize sağolun...Teşekkür edilecek birşey yapmadık...ESKİŞEHİRSPORLUYUM diyen birinin yapması gereken şeylerden sadece birisidir bu...

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2007 saat 23:59
Ellerinize sağlıkClapClapClap
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2007 saat 01:18
öncelikle Emre  seni  canı gönülden tebrik ederim helal olsun...Clap
ve bu güzel fikrinin yanına bnde bişiler eklemek istedim madem böyle bir kampanya başladı hızla devam etmeli diye düşünüyorum yani sırf dükkan ve mağazalarla sınırlı kalmamalı mesela ;
*toplu taşıma aracı olan otobüslere ( en az 100 tane dersek ) 
*kalabak su kamyonlarına ( şehir içinde su dağıtan 140 adet su kamyoneti var + ilçelere giden 7 kamyonet toplam 147 adet hiçte azımsanmayacak bi rakam hem böylece ilçelere de sesimiz gitmiş olur )  
*şehir dışına yola giden İsmail Ayaz  Buzlu gibi otobüs firmalarına
*üniversite kantinlerine(A.Ü. ve O.G.Ü. ye )
gibi diğer aktif olan yerlere de bu şeklde bulaşılsa şehir içinde şampiyonluk havası daha da büyür diye düşünüyorum tabiki enimki yinede bir fikir sizler nasıl düşünürsünüz bilemem :S
saygılarımla ...
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
  Alıntı Qwerty_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2007 saat 01:34
Alıntı yapılan 26_shadow_26

öncelikle Emre  seni  canı gönülden tebrik ederim helal olsun...Clap
ve bu güzel fikrinin yanına bnde bişiler eklemek istedim madem böyle bir kampanya başladı hızla devam etmeli diye düşünüyorum yani sırf dükkan ve mağazalarla sınırlı kalmamalı mesela ;
*toplu taşıma aracı olan otobüslere ( en az 100 tane dersek ) 
*kalabak su kamyonlarına ( şehir içinde su dağıtan 140 adet su kamyoneti var + ilçelere giden 7 kamyonet toplam 147 adet hiçte azımsanmayacak bi rakam hem böylece ilçelere de sesimiz gitmiş olur )  
*şehir dışına yola giden İsmail Ayaz  Buzlu gibi otobüs firmalarına
*üniversite kantinlerine(A.Ü. ve O.G.Ü. ye )
gibi diğer aktif olan yerlere de bu şeklde bulaşılsa şehir içinde şampiyonluk havası daha da büyür diye düşünüyorum tabiki enimki yinede bir fikir sizler nasıl düşünürsünüz bilemem :S
saygılarımla ...

çöp kamyonllarınıda unutmayalım..LOL
I LOVE YOU ESES
Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2007 saat 01:37
eyvallah sağolasın unutmuşum pardon WinkBig%20smile
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Bozüyük .!
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2007 saat 04:43
Kardeşler Nerden Bulabiliriz Bu Etiketlerden Ya? es_emre26 Kardeşim Görüşelim Senle Msn'de Bizde Burada Bir Operasyon Yapıcazda...
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2007 saat 12:23
Alıntı yapılan BoZüYüKLüLeR

Kardeşler Nerden Bulabiliriz Bu Etiketlerden Ya? es_emre26 Kardeşim Görüşelim Senle Msn'de Bizde Burada Bir Operasyon Yapıcazda...

fanatikeses@msn.com adresinden ulaşabilirsin...Wink

26_shadow_26 teşekkürler...Dediklerine katılıyorum ancak bu etiketler arabaların dış mekan camlarında vs. yerlerde 1-2 ayda yıpranabilir...Toplu taşıma aracı olan otobüslerin iç mekanları olabilir mesela ''Duracak'' yazan yerlerin oralara,kalabak suyu kamyonlarının dışına yapıştırmak lazım bu da 1-2 ayda yıpranabileceğinden dolayı uygun değil,şehir dışına giden Buzlu,Ayaz vs. firmalara verilir iç mekanlarına yapıştırılabilir...sON olarak üniversite kantinleri de olabilir...

Eğer dış mekana yapıştırılacak cinsten yıpranmayan etiketlerin 100 adetini 30 ytl'ye basıyorlar...

Yukarıda belirttiğimiz iç mekanlar için yaklaşık 1000-1500 adet etiket yaptırmamız gerekir...Bu da 40-60 ytl arasında bir maliyet ücreti etmektedir...Eğer toplanılıp vs. alınırsa ben ve gönüllü olacak kişilerle birlikte dağıtım yapmaya hazırız...Wink

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
robertpires26 Liste gör
Yazar

Gökhan Bardak
Yer: Eskisehir
  Alıntı robertpires26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2007 saat 12:39
54 plakalı arabaları unutmayalım ama :D . . . . . .
bayramda 2 tane denk getirdim ben,yanımda yapıştırmada vardı:D
ESESim
Bak İşte
Taraftarın Her Zamanki Yerinde
Kombine No: 0445
Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2007 saat 12:50
haklısın Emre dışarıya yapıştırılanlar çabuk yıpranıyor ama otobüslerin içive kantinler düşünülmeli diyorum ;)
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2007 saat 13:25

anadolu üniversitesi kantinlerini ben halledebelirim tabiki fazla kişi olursa daha süper olur anadolu üniversitesinde okuyan arkadaşlarla beraber yapabiliriz bişeyler...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,312 saniyede hazırlanmıştır