eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 164165166167168 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2010 saat 22:25
Belki yeri değil yazacak yada soracak yer bulamadım.

Şu son günlerde abuk subuk kişilerin topçularımızla dalga geçmesdine herhangi bi yaptırım düşünülüyormu?

Dışarıdan bakan biri bırakın ağzı ile gülmeyi k.çı ile güler bize.
Eskişehir
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2010 saat 00:52
Katılıyorum daha maç oynamamış oyuncularla bile dalga geçiliyor. Yavaş yavaş alelade bir forum haline dönüşmeye başlıyoruz sanki. Yaptırım şart.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2010 saat 00:55
Ümit Karan dahil tüm futbolculara karşı kendimi ''0''ladım, fabrika ayarlarına döndüm. Takıma faydası olanın baş üstünde yeri var arkadaş...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2010 saat 01:00
Emre kardeşim sen rektifiye kabul edecek çağdasın ama benimBig%20smile modelleri rektifiye dahi paklamaz ancak hurdaya ayırmakla kurtuluruz Tongue
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2010 saat 01:14
E.A'dan böyle bir atak geldi.Ne diyeceğimi bilemiyorum :))

Gerçi Ümit Karan'ın gitmesi halinde porsuğa atlayacağımı söylemiştim.Göreceğiz LOL
Nefer
Yukarı
albayrak Liste gör
Yazar

semih albayrak
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2010 saat 01:25
Gereken karar biran önce verilmedir.Verilen kararların yaptırım güçlerinin sert olması tarafındayım.Korkuyorum stad içinde birbirine giren eskişehirspor taraftarı diyerek 70 milyonun gözünün önünde medyada olmak gerçekten camia adına çok çirkin davranış olarak adlandırılır.Biz taraftarlar güzel günler görmek istiyorsak eskişehirsporumuza stad'da medya önünde ve forumda takımımıza 3lig'de 2lig'de nasıl arkasında durduysak yine aynı şekilde takımımızı destekleyip sonuç iyi yada kötü onlarla sevinip onlarla beraber üzülmeliyiz diye düşünüyorum.İçimizde herkesin eskişehirsporu sevdiği için bu forumda tartıştığını düşünüyorum fakat maçtan gelmiş (yada başka bir olay için) sinirli insanlar foruma girip sağa sola sataşarak stres attıklarını düşünüyorum.Bu tipte olan insanların mesajları ilgili yöneticiler tarafından okunup o kişilerin üyeliklerinin iptali ayrıca ESERKAN26 arkadaşımızın dediği gibi ''Yıllardır istenilen fakat forum yönetimi tarafından sürekli olmaz denilen Tc kimlik no ile üyeliğe geçilmelidir. Ayrıca kullanıcı adları kaldırılıp isim soyisim kullanıcı adı olarak kullanılmalıdır.''
Yaş belirtilmelidir. diye düşünüyorum.Tabiki bundan sonraki karar modlar ve forum yöneticilerine kalmış.
Eskişehirspor taraftarının mübarek ramazan bayramı kutlu olsun
.
Saygılarımla...
amigo orhan'ın torunlarıyız...
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2010 saat 01:38
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Gerçi Ümit Karan'ın gitmesi halinde porsuğa atlayacağımı söylemiştim.Göreceğiz LOL
Daha gitmedi, affedilirse de bizim için şok olmaz zaten. Paçayı yırtıyosunLOL

Bu arada TC kimlik no ile üye alınmayacağı yüz defa söylendi. Gidip Mehmet Abi'yi döve döve kimlik numarası aldıracağız galibaOuch
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ist/eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2010 saat 02:24
Alıntı yapılan red_thunder

Eskiden ben bu foruma girmek için can atardım. 2. ve 3. liglerdeyken..ama şimdi ana sayfayı bi açıyorum konulara bakıyorum.Batuhan Karadeniz , R. çalımbay , Ü. Karan..artık hiç birini açıp okuyasım gelmiyor. Çünkü biliyorum ki sinirlerim bozulacak..Heryerde bir tartışma, ikili münakaşa..Yapılan tek şey eleştiri..Yıllardır burdayım ve cok sıkıldım artık şu durumuzdan.Birlik beraberlik sıfır durumda.Böyle gidersek öve öve bitiremediğimiz forumumuzun diğer forumlardan hiç bir farkı kalmayacak..

aynen katılıyorum abi çok doğru söylemişsin...
Siyah ile Kırmızı Karışır...
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2010 saat 22:57

forum öyle bir hal aldıki kafası basmayan aptal adamlar sağlam yorumcu kesildiler, ben bu durumu reddediyorum. bu saçma yapı içersinde yer almak beni üzüyor. Mehmet Abiden beni forumdan atmasını rica ediyorum, kendi kendimi durduramam sonuçta bu kadar salak yazılara karşı cevap vermeden kalamam. belli bi zamanda darknESS olarak üye olmuştum şimdiyse bu nick altındaki benim uzaklaştırılmasını istiyorum. forum yönetimi ve benim düşüncelerim zaten çok farklı yerlerde.

dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2010 saat 23:21
onur, senin forumdan atılman bir şeyi değiştirmez bence forum yöneticilerinin hocanın ve futbolcu kardeşlerimizin sayfalarını  her maçtan sonra en azından 24 saat kapatması gerekir diye düşünüyorum.hani maçlarda yenilince küfür edenler vardır adama küfür etme dersin ederim sanane işte bilmem ne kadar para verdim gibi laflar ederler forumda'da her maç sonrası bütün futbolculara sallama durumları oluyor özellikle bakın bu sallayan kesime sırf bunun için foruma girenler var ya kardeşim bir takımın bütün futbolcularınada sallanılmazki girin futbolcuların sayfalarına DESTEK VERMEKTEN ÇOK BANK ASYA TOPÇUSU BİLMEM HANGİ TAKIMIN ARTIKLARI BİLMEM KAÇ SENE TOP OYNAMAMIŞ TAKIMDA NE İŞİ VAR VS VS VS
   lütfen sizden rica ediyorum burayı futbolcuların okuduğunu biliyoruz futbolcularımızın ve hocanın bunlardan kötü etkilendiklerini düşünüyorum BU YÜZDEN MAÇLARDAN SONRA BU SAYFALARIN EN AZ 24 SAAT KAPATILMASININ İYİ OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 164165166167168 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır