eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Reşad Ferhad Sadıqov

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2010 saat 12:09
Alıntı yapılan ahmetk49

sadıqov un rosenborg maçında attığı süper gol.

karabag-rosenborg

Müthiş gol.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
  Alıntı nightmare26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 23:55
Almanya'dan milli maçta 5 yiyecekler Yardımcı Bülent hocada Almanyaya maçı izlemeye gitmiş hey allahım yarabbım ilk defa görüyorum oyuncu aldıktan sonra izlenildiğini
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2010 saat 02:32
iyi bir transfer umarim camiamiza hayirli olur.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
efsanee26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER DURAN.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanee26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2010 saat 03:09
Alıntı yapılan ESPANA

Alıntı yapılan ahmetk49

sadıqov un rosenborg maçında attığı süper gol.

karabag-rosenborg

Müthiş gol.

Ben kaç senedir frikikten gol attığımızı hatırlamıyorum açıkcası.  En son 2.lig zamanlarnda Birol Hikmet'in Sergen'in  frikikten golleri olduğunu hatırlıyorum.
Süper ligte daha hiç frikikten golümüz yok galiba.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2010 saat 03:17
Süper lige ilk çıktığımız sene gsye Murat Önür'ün Serbest vuruştan çarparak golünü saymaksak,

Frikikten gol izlemeyeli epey oldu.  Ömer senin dediğin zamanda ben askerdim :( izleyemedim. Tek Hatırladığım 6 Numara Sezer vardı Onun golüydü. 0-1 yeniliyorduk sonra Sezer Serbest vuruştan süper gölüyle 1-1 yapmıştık durumu. Sonra da Haydar'ın sağ çaprazdan çok uzaklardan muhteşem golüyle maçı 2-1 almıştı. O Golleri hayatta unutamam.

Petrol Ofisi'ydi yanılmıyorsam
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
haydibastıresesim Liste gör
Yazar

Mehmet Yılmaz
  Alıntı haydibastıresesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2010 saat 04:59
Alıntı yapılan ChampioN

Süper lige ilk çıktığımız sene gsye Murat Önür'ün Serbest vuruştan çarparak golünü saymaksak,Frikikten gol izlemeyeli epey oldu.  Ömer senin dediğin zamanda ben askerdim :( izleyemedim. Tek Hatırladığım 6 Numara Sezer vardı Onun golüydü. 0-1 yeniliyorduk sonra Sezer Serbest vuruştan süper gölüyle 1-1 yapmıştık durumu. Sonra da Haydar'ın sağ çaprazdan çok uzaklardan muhteşem golüyle maçı 2-1 almıştı. O Golleri hayatta unutamam.Petrol Ofisi'ydi yanılmıyorsam

Petrolofisi maçıydı evet :) forumda bu efsane maçı hatırlayan birisini görmek çok güzel oldu.
Yağmurlu bir pazar günüydü. Haydar'ın neredeyse ortasahaya yakın bi yerde sağ çaprazdan sanırsam uzatma dakikalarında attığı golle biz 3.lige düşmekten kurtulmuştuk.
vay beeee
Kalelerde eselim
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2010 saat 07:00
en son g.antep belediyeye attık yanılmıyorsam engin öztonga ile
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2010 saat 07:23
Alıntı yapılan h.tamer

en son g.antep belediyeye attık yanılmıyorsam engin öztonga ile

Sonra Sergen Giresun deplasmanında attı.En son hatırladığım bu.
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2010 saat 10:10
Sergen'in attığı golü d spor yüzünden izleyememiştik çekim mi olmamıştı bişeyler olmuştu.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
Yer: Turkey
  Alıntı ezbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2010 saat 10:49
Alıntı yapılan haydibastıresesim

[QUOTE=ChampioN]
Süper lige ilk çıktığımız sene gsye Murat Önür'ün Serbest vuruştan çarparak golünü saymaksak,Frikikten gol izlemeyeli epey oldu.  Ömer senin dediğin zamanda ben askerdim :( izleyemedim. Tek Hatırladığım 6 Numara Sezer vardı Onun golüydü. 0-1 yeniliyorduk sonra Sezer Serbest vuruştan süper gölüyle 1-1 yapmıştık durumu. Sonra da Haydar'ın sağ çaprazdan çok uzaklardan muhteşem golüyle maçı 2-1 almıştı. O Golleri hayatta unutamam.Petrol Ofisi'ydi yanılmıyorsam

Petrolofisi maçıydı evet :) forumda bu efsane maçı hatırlayan birisini görmek çok güzel oldu.
Yağmurlu bir pazar günüydü. Haydar'ın neredeyse ortasahaya yakın bi yerde sağ çaprazdan sanırsam uzatma dakikalarında attığı golle biz 3.lige düşmekten kurtulmuştuk.
vay beeee[/QUOT

belki konu olarak yeri burası değil ama,o maçı hatırlayınca maziye döndüm.ayrıca gölü atan haydar yakın arkadaşımdır,vede şuanda antalyada petrol istasyonunun da pompa görevlisi olarak ekmeğini kazanmaktadır.ah haydar ah futbolunla şimdikilerin çoğunu cebinden çıkartırdın ya bakmadın kendineAngry
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır