eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTürkiye'den Haberler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 115116117118119 156>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eevsen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

engin
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 21:20
dershaneler önceden şöyle reklam yapıyorlardı : geçmiş yıllardakı çıkmış kpss soruları diye şimdi  gel bizim dershaneye sınavda çıkacak soruları verelim yüzde yüz garantili diye ClapClap
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 21:24
başka ülkede olsa yök muadili olan kurum bakan vs istifa ederdi bizde hala açıklama yok batmış bu ülke, batıranlar sağolsun
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
wpadisah26 Liste gör
Yazar

Vahdettin
Yer: Eses
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 21:41
Eylül ayında yapılacak kpss sınavına başvurmustum.Sınavı girmek istediğim yerleri Eskişehir ve bilecik olarak yazmıstım ama bana Ankara geldi nasıl oldu hala anlamıs değilim.
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 22:39
Alıntı yapılan wpadisah26

Eylül ayında yapılacak kpss sınavına başvurmustum.Sınavı girmek istediğim yerleri Eskişehir ve bilecik olarak yazmıstım ama bana Ankara geldi nasıl oldu hala anlamıs değilim.

Genelde ilk tercih yapılan il'de girilir sınava. Az da olsa ikinci tercihin çıkma ihtimalide vardır.

Belirlenen tarihin son gününde başvuruda bulunduysan olabilir belki. Çünkü kontenjanlada alakası var bu olayların. Eskişehir ve Bilecik kontenjanları dolduysa, ÖSYM seni otomatikman Ankaraya sevk etmiştir. Yinede aslını astarını bir araştır diyeceğim ama çarşı şu aralar fena karışık. Kim kime dum duma.

Lisans mezunlarının KPSS'deki kopya skandalından sonra bu sınavın ertelenmesini bekliyordum şahsen.
En sonunda KPSS'yide ellerine yüzlerine bulaştırdılar.
Gerçi sınava daha iyi hazırlanmak için ek bir zaman daha kazandık. Hoş ne kadar çalışırsan çalış birileri istedikleri adamların elinden tutuyor. Şu sınava harcağımız yıllara, dersanelere ve kitaplara dökülen paralara, emeklere yazık gerçekten.
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 22:55

Senin durumunda olup Ankarayı seçmediği halde gönderilen arkadaşlarım var benimde..iyice cılkı çıktı..
Yukarı
mcxtq Liste gör
Yazar

hüseyin
Yer: manisa
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 22:58

bir tek sana değil çok kişiye ankara çıkmış.kontenjandan dolayı olabilir.
es es es ki ki ki es ki es ki es
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 22:59
Senin olayı şimdi biraz araştırtım Vahdettin.
KPSS Orta öğretim - Ön Lisans klavuzunda şöyle bir ibare yer alıyor ;

Sınav merkezleri ve kodları “Sınav Merkezleri ve Kodlarılistesinde gösterilmiştir. Adaylar,Aday Bilgi Formunda ilgili alana sınava girmek istedikleri sınav merkezlerinin adlarını ve kodlarını istek sırasına göre yazacaklardır. İkinci tercihin işlem görebilmesi için birinci tercihte gösterilen merkezden farklı bir merkez olması gerekmektedir.

ÖSYM gerektiğinde, listede yazılı merkezlere ek olarak yeni sınav merkezleri açabilir veya listede yazılı sınav merkezlerinden bazılarını iptal edebilir. Kapasitesi dolmuş veya iptal edilmiş sınav merkezlerini isteyen adayların bir kısmı, kapasitesi dolmamış sınav merkezlerine atanır.

Böyle durumlarda adayın sınava gireceği yeri saptama yetkisi Merkezimize aittir. Sınava girmek istediği merkezlerin kodlarını yazmayan adaylar, herhangi bir sınav merkezine atanırlar.

Ya sınav merkezlerinin kapasitesi doldu, ya da sen Aday bilgi formuna sınav merkezlerinin kodlarını yazmadın.
Yukarı
harun26180 Liste gör
Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 23:30

Aynı kaderi paylaşıyoruz malesef eskişehir ve bilecik yazmama rağmen ankara çıktı.
Yukarı
wpadisah26 Liste gör
Yazar

Vahdettin
Yer: Eses
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 23:46
Araştırma için teşşekurler Tuğran abi :) Başvuru yaptıktan sonra verilen kağıda baktım onda doğru yapmısım gözüküyo herhalde 1. mesajda belirttiğin gibi oldu.
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2010 saat 00:41
İnanın ertelenmesi daha hayırlı oldu sizler için.

Bizim öğretmen atamaları iptal oldu hala da bekliyoruz sonucu.Açıklama yapan da yok.Soruların sızdırılma işi sanıldığından çok büyük boyutlara ulaştı.Geçen sene 40 puanı zor alanlar bu sene 100 puana dayanmışlar.Ve bunların sayısı 3000-5000. Bunların içinde karı koca,abla kardeş ne ararsanız var.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 115116117118119 156>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,514 saniyede hazırlanmıştır