eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKonumuz Sadece Referandum..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 138139140141142 183>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 19:21
mademki onay verdi o zaman anayasa mahkemesi taraflı ve akp karşıtı değilmiş recep buna ne diyeceksin?
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 19:21
Referandım sonuç tahmini konusunda Yerel seçimlerin sonuçlarına yakın bir şehirler dizilişi olabilir.Eskişehirimiz başta olmak üzere Trakya ,Ege,Akdeniz,Ordu,Samsun,Tunceli illeri ile %45 Hayır,%55 Evet çıkacak gibi.
Eskişehirden ise en az % 60 Hayır çıkar.
Referandumdan sonrada sular durulmayacak,henüz soluklanmadan gündeme Cumhurbaşkanının görev süresi tartışmaları girecek.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 19:26
Alıntı yapılan

Keşke 12 Eylülü en ağır yaşayan Muhsin Yazıcıoğlu yaşasaydı da günümüzdeki sözde milliyetçi arkadaşlara gereken açıklamayı yapsaydı.Özlüyoruz REİS . Yeterli değil ama EVET...

Sözde milliyetçi nasıl oluyormuş ? Elinizde milliyetçi ölçer alet mi var ?
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 19:28
Alıntı yapılan Mehmet_Can

Sence tarafsiz bir Anayasa mahkemesi'miydi bunu oylayan.

Anayasa Mahkemesi dediğiniz tarafta olsa Ak Parti kapatılırdı. Kaldı ki eldeki deliller kapatılmasını gerektiyordu, kapatılan Refah'tan daha az delil yoktu. Ak Parti yatıp kalkıp Anayasa Mahkemesine şükretmesi gerekirken kuyusunu kazıyor.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
Mehmet_Can Liste gör
Yazar

Mehmet Can
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 19:33
Alıntı yapılan askavesevgiyedair

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan askavesevgiyedair

Şimdi burda hayır diyen zevatlar diyorlardıki 22 temmuz seçimlerinden önce "ak parti gelirse bir daha şöyle olacak,ülke bölüneecek,laiklik elden gidecek vs.." diye sallayarak milleti korkutmaya çalışıyorlardı.Ama ne oldu? Dediklerinin hiçbirisi olmadığı gibi türkiye şuanda gerek ekonomisiyle,gerekse dış ilişkilerdeki itibarıyla nerelerde.Şimdide aynı kişiler referandum konusunda aynı taktiği izliyorlar.Ama yemezlerr..
Anayasa Mahkemesi kararıyla " Laiklik karşıtı eylemlerin odağı" olmadınız mı ? Hala ne diyorsun sen ?

Şimdi o kararını beğendiğin Anayasa mahkemesi ,senin çok tehlikeli dediğin bu değişiklik paketine onay verdi..Demekki senin burda idda ettiğin gibi şeyler yokmuş içinde..Bakalım buna ne diyeceksin.
Sence onay vermese ne olacakti. Medya baskini, politikacilardan baskin, ve bir dahaki secimi dusun. 

Basortusu paketi anayasadan dondu, AKP'nin oyu 10-15% artti. 367 meselesi cikartti Baykal, AKP'nin oyu 7-10%. AKP en az 55% oy alirdi anayasa kabul etmese. Bunlari goze alamadilar derim.

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 20:25

Bu tartışma halkoylaması bittiğinde de devam edecek,
çıkan sonuç hükümetin lehine olacak ama yüzdesi tartışılacak...
Tartışmak; sonucunda iyi sonuçlar çıkacaksa, sabaha kadar tartışalım,
ama aylarca önce ölmüş birinin, kullanacağı tercihi konuşmak, beyhudedir..

Cool
# Direnmüdavim....

Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 20:51
Alıntı yapılan eses esin

demokrasi amaç değil araçtır diyen bir adamın demokrasi getireceğine inananlara gerçekten acıyorum.nasıl bu kadar kör olabilirsiniz.geldiği günden beri muhalefet istemeyen ve karşı tüm güçlere saldıran bu adamın getireceği demeokrasi kendisi gibi yamuk olur ancak.
     milyon kere HAYIRRRRRRR......
Buna İnananlar "ben vatanı kiraz ağacının gölgesinde kadın memesine satarım" diyen Ahmet Altanın, vatansever yayınlar yaptıgınada inandı...

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 21:06
helal olsun size bu işide elinizi yüzünüze bulaştırdınız 26 Eylül'de yapılması planlanan KPSS ön lisans ve TUS sınavları ertelendi lisans sınavları da ne olacak Allah bilir aldığımız puanların üstüne sünger çekeceksiniz iptal oldu diye helal olsun yok başka sözüm...
DSİ Es Es
Yukarı
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 23:21

'' Ortadogu da çoğu ülkenin başı israil ve abd ile beladayken , aradan sadece Türkiye gibi bir ülkenin sıyrılmasına izin verir mi bu güçler?  Üstelik Türkiye ortadoğunun en güçlü ülkesiyken . Sizin mantığınız alıyormu bunu .Dünya'ya  açık açık boyun eğdiren İsrail devleti akpnin ayağını kaydıramıyor mu? tayyip erdoğan'ın israil aleyhine sarfettiği sözler , davos'taki kriz tamamen bir düzmece olamazmı?  Binbir türlü dolabın döndüğü şu dünya da göstermelik bi olay gerçekleştirilemez mi . '' Yahu arkadaş ben dahil bir çok vatandaşımız akp nin ilk iktidar olduğu dönemde tayyip erdoğan'a gerçekten ülkeyi kalkındıracak bi lider gözüyle baktık. Ancak bir süre sonra gelişen olaylar, yapılan hamleler gösterdi ki bu ülkemiz büyük bir komplonun içine sürükleniyor. Allah aşkına uyanın kardeşim, hadi kendini düşünmüyorsun yolu yarılamış kendini kurtarmışsın çoluğunu çocugunu da mı düşünmüyorsun . Abd ve İsrail'in büyük planı tıkır tıkır işlerken hala gelişmekte olan bi ülkenin tüm planı alt üst etmesine izin verirlermi mantığınız alıyormu bunu . Referandum süreci sonun başlangıcı, referandum sonrası ülkede yaşanak karışıklığı merakla bekliyorum. Artık dogu batı değil evetciler hayır cılar olarak da bölünmüş durumdayız . Ve ileride yaşanacak olan karışıklıklar doguda kurmayı planladıkları kürt devletinin de zeminini hazırlayacak . Hatta referandum kesinlikle bu yapının temelidir.  Referandumdan evet de çıksa hayır da çıksa bu iktidar istediğini almış olacak, öyle karışacak ki ülke ve eminim ardı arkası kesilmeyecek bu millet yoruldu bu milletin ömründen ömür aldılar . Allah yardımcımız olsun. Yeni nesili çok zor günler bekliyor.

Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 23:40
Alıntı yapılan e_s_e_s

http://www.haber7.com/haber/20100906/2023-projesi-1000-Yazicioglu-yetisiyor.php

http://www.haber7.com/haber/20100906/Sandiga-6-gun-kala-MHPde-evet-depremi.php

12  Eylülün mağdurları MHP nin hayır kararına ağır eleştiriler getiriyor

Keşke 12 Eylülü en ağır yaşayan Muhsin Yazıcıoğlu yaşasaydı da günümüzdeki sözde milliyetçi arkadaşlara gereken açıklamayı yapsaydı.Özlüyoruz REİS . Yeterli değil ama EVET...

Haberin kaynağına bak çay demle. 
Milliyetçiler; bebek katilene sayın diyen, şehide kelle diyen, Tabut tabut şehit cenazesi gelirken Askerlik yan gelip yatma yeri değil diyen, Haburdaki kepazeliğe vesile olan, PKK destekcisi Barzaniyi devlet lideri gibi karşılıyan ve hatta o adamın ayağına giden, PKK'nın üst düzey yöneticilerinle pazarlık yapan adamlarla hiç bir zaman aynı safta yer almayacak ve bu refaranduma "HAYIR" oyu kullanacak.

Eminimki Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu yaşasaydı o da "HAYIR" oyu kullanacaktı.
Öldükten sonra partisinde inanılmaz bir değişiklik oldu. Parti tamamen çizgisinden sapıp, AKP'nin avukatlığına soyundu. Öyle bir noktaya geldilerki AKP'den çok AKP'nin politikalarını destekliyorlar.
Yalnız BBP'nin bu tutumundan sebep bir çok kişi istifa etti.

12 Eylül mağduru ülkücülerin gerçek görüşlerini öğrenmek istiyorsan ülkücü medyayı takip et. Yandaşların medyasını değil.
Mesela uydu üzerinden yayın yapan "Bengü Türk Tv" diye MHP'nin bir kanalı var. Ya da git Orta Doğu, Yeniçağ gibi gazeteleri oku ve 12 Eylül mağduru ülkücülerin bu referandum hakkındaki görüşlerini takip et.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 138139140141142 183>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır