eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKonumuz Sadece Referandum..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 136137138139140 183>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
askavesevgiyedair Liste gör
Yazar

recep
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 18:08
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan PUSULA

bu güne kadar laiklik cumhuriyetci maske altında sizleri arkalarına alarak istediklerini içeri alıp istediklerini dışarı cıkardılar. videolda herşey var. milletin yumşak karnı olan laikliği ve cumhuriyeti kendilerine kalkan yaptılar sizleri bizleri kullandılar yetmedimi adaletin hep güçlüden yana işlemesi mazlumu güçsüzü ezmesi...

Yetmedi mi dini sömürdüğünüz ? Yüce dinimiz İSLAMİYET'İ sanki size gönderilmiş gibi tekelinize almaya çalışmadınız mı ? Akp veya saadet partili olmayanları dinsizmiş gibi gösterdiğiniz yetmedi mi ? Türk milletinin inançlarını sömürerek daha ne kadar oy araklayacaksınız ?  Çıkarın ağzınızdaki baklayı artık...Biz şeriat istiyoruz deyin ATATÜRK'Ü ve cumhuriyeti kabul etmiyoruz deyin.Laik olmak dinsiz olmak diyin..2 dakika delikanlı olun ve bunları söyleyin!

Yetmedimi Atatürk'ü sömürdüğünüz? Yetmedimi yüce dinimiz İslam deyipte içten içe islamiyet düşmanlığı yaptığınız? Yetmedimi Chp li olmayanı şeriatçı,Mhp li olmayanı vatan haini şerefsiz yaptığınız? Laikliği ve Atatürkçülüğü dine karşılık bir siper olarak kullandığınız,arkasına saklandığınız yetmedimi? Sizde çıkın açıkça söyleyin biz ,bizim gibi düşünmeyenleri istemiyoruz.
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 18:12
evet diyenleri anlamakta güçlük çekiyorum ve akıllarından şüphe etmeye başladım ! ya bu adam gerçekten iyi niyetli olsa referandumda maddeleri ayrı ayrı oylamaya sunar! ama yemiyor! aynı manav tezgahı gibi sağlam domateslerin içine çürüklerinide koyuyor. Anlasana be insan adamın niyeti belli, kendi paçasını kurtarmanın yolarını arıyor hala neye evet diyor neyin möücadelesini veriyorsun? ha akp li dostlarınız varda sayesinde biyerlere gelecekseniz orasıda sizin  vicdanınıza kalmış saygıdeğer T.C. vatandaşları....
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 18:14
ben bi chp'linin mhp'liyi şeriatçı ilan ettiğini mhp'linin mhp'li olmayanı vatan haini ilan ettiğini görmedim sorunu olan sizinle neden acaba.Ben yaşım itibariyle fazla hükümet görmedim ama mesela akp den önce dsp birinci partiydi ve dsp gibi sol bir partinin liderliğindeki koalisyon hükümetinde namaz kılınmayıp oruc tutulmuyormuydu herkes o zaman da istediği gibi ibadetini yaptığına göre problem ne islamiyet düşmanlığı nerde?tabi o zaman ibadet gösterisi yapılıp hükümete yaranılmyırdu insanlar başını işe girmek için örtmüyordu o zaman inandığı için gereğini yapan insanlar vardı...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
Mehmet_Can Liste gör
Yazar

Mehmet Can
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 18:16

PKK lilari coban zannedip sehit vermemize luzum olanlari sivil askeri de yargilanmasi icin...

Anayasa mahkemesini 8 sezer/demirel uyesinden, 9 sezer/demirel + 8 cumhurbaskani/meclis/ozal uyesi, yani daha tarafsiz olmasi icin...

Darbe sirasinda binlerce masum irtica'mis, ulkucuymus, sagciymis, solcuymus diye olduruldu veya yillarca iskence edildi. Bunlarin yargilanmasi icin.... 

Evet.

Bunu parti olayina getirmek istemiyorum ama buna recep beyin anayasasi diyenler veya niye bu anayasanin icinde findik fiyatlari/maas fiyatlari yok diyenler daha icerigi belirlenmeden hayir diyenlerdir. Ustelik AKP kac kere gorusme talep etmis istisare icin ama reddetilmistir. Ustunu ustun, kendi parti uyelerinin evet oyu atacak diye meclis oylamasina bile goturulmemistir.

Yuce millet bir kere asker diktaya izin verdirildi (medya ve zamanin politikacilarindan). Ama insanlar anladiki IMKB en yuksek seviyeye geldiyse,ev sahipleri bu kadar arttiysa, enflasyon tek hanelerdeyse, emekli maaslari neredeyse ikiye katlandiysa, asfalt yol miktari ikiye katlandiysa, avrupanin en hizli buyuyen ulke olduysak, nasil vatan haini olur bu hukumet anlamiyorum. Hemde bunlarin buyuk bir kismini 367, kapatma davasi, kasa'dan mahrubiyet, muhtira/darbe konusmalari, sezer'in herseye veto etmesi, ve israile karsi mucadele sirasina olduysa nasil vatan haini oluyor AKP anlamiyorum. Ben hicbir vatan hain'i Turkiyemiz icin bu kadar yaptirim yapmaz diyorum, ama siz ne dersiniz bilmem?

Simdilik 60% evet, 40% hayir olacak gibi gorunuyor.
Yukarı
askavesevgiyedair Liste gör
Yazar

recep
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 18:18
Şimdi burda hayır diyen zevatlar diyorlardıki 22 temmuz seçimlerinden önce "ak parti gelirse bir daha şöyle olacak,ülke bölüneecek,laiklik elden gidecek vs.." diye sallayarak milleti korkutmaya çalışıyorlardı.Ama ne oldu? Dediklerinin hiçbirisi olmadığı gibi türkiye şuanda gerek ekonomisiyle,gerekse dış ilişkilerdeki itibarıyla nerelerde.Şimdide aynı kişiler referandum konusunda aynı taktiği izliyorlar.Ama yemezlerr..
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 18:23
evet senin de dediğin gibi hiç bir vatan haini bu kadar YAPTIRIM yapamazdı millete,tarafsız kalan bertaraf olur gibi veya bir çok insanı sudan sebeplerle tutuklatmak gibi,fakirlere iş vereceğine kömür verip kendine bağlamak gibi daha birsürü YAPTIRIM.Eğer dediğin gibi demokrat olsaydı Akp pakedi madde madde oylatıp milletin de görüşünü alabilirdi,yok yapmadı tıpkı partilere lafta gelin görüşelim dediği gibi önceden hazırlanmış bir pakede önceden hazırlanmış bir cevap var haklısın hayır...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 18:26
Alıntı yapılan askavesevgiyedair

Şimdi burda hayır diyen zevatlar diyorlardıki 22 temmuz seçimlerinden önce "ak parti gelirse bir daha şöyle olacak,ülke bölüneecek,laiklik elden gidecek vs.." diye sallayarak milleti korkutmaya çalışıyorlardı.Ama ne oldu? Dediklerinin hiçbirisi olmadığı gibi türkiye şuanda gerek ekonomisiyle,gerekse dış ilişkilerdeki itibarıyla nerelerde.Şimdide aynı kişiler referandum konusunda aynı taktiği izliyorlar.Ama yemezlerr..
Anayasa Mahkemesi kararıyla " Laiklik karşıtı eylemlerin odağı" olmadınız mı ? Hala ne diyorsun sen ?
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
e_s_e_s Liste gör
Yazar

fatih
Yer: Alperen
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 18:38

Ülkü Ocakları Kurucu genel başkanından sonra  MHP  Kurucular kurulu üyeleride  referandumda evet oyu vereceklerini açıklamışlar.MHP nin tabanı Bahçeli ile aynı fikirde değil gözüküyor...  

OSMANLI İMPARATORLUĞU...

"Düz yaşayacağız, düz duracağız, düz yürüyeceğiz. Dik duracağız, doğru gideceğiz. "Şehid lider Muhsin YAZICIOĞLU
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 18:46
evet Mhp'nin başında Sn.Tayyip Erdoğan gibi bir padişah olmadığı için farklı görüşler çıkabiliyor,referandumun son günlerinde artık partileri birbirine sokma çabası içinde görüyorum iktidarı...
Yukarı
soscagon Liste gör
Yazar

Alp
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 18:48

Seçimlerden öncede çarşıya çıktığımda veya tv açtığımda hep  akp karşıtı eylemler oluyordu ve seçim sonrası açık ara farkla akp kazanıyordu bence yine aynısı olacak hayır diyenler basbas bağırıyor sanal alemde bir sürü video falan ama sandıktan EVET çıkacak bence

Kral Kimmiş Görsün Herkes
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 136137138139140 183>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,344 saniyede hazırlanmıştır