eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKonumuz Sadece Referandum..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 128129130131132 183>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2010 saat 15:44
HAYIR
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2010 saat 16:08
Alıntı yapılan adıge26

Forumda oldugu gibi gunluk hayattada evetciler hayırcılar var.Arkadaşın teki geldi 12 eylülde hayır diyeceksin dimi diye soruyor.Atayımda niye hayıra atayım dedim at sen vardır bi hayır diyo arkadaş.Cogu kişi attıgımız oyunun niye neye göre attıgımızı bilmiyo malesef.Bu durumdada partiler giriyo devreye cogu kişide partilerin durumlarına göre oy atacak o zamanda turkiye genelinde akp yani evetciler kazanacak.
Şu Akape gibi düşünen kesim halkın çogunlugunu oluşturmaktadır yalanına son verelim. Akapeni son secimde aldıgı oy sayısı %38+saadet%5+bbp vs.%5te ona yazsan %48 eder. Ki en son seçimler Akape henüz Habur Güzellemesinide yapmamıştı. Habur güzellemesi ardından pekaka yandaşlarının sempatisini kazanmış olabilirler ama Vatansever halkı karşılarına almışlardır diye tahmin ediyorum. Yani en azından mantıken oyle olması lazım.

Velhasılı kelam Pakete evet oyu verecegini acıklayan partilerin toplam oyu %48i bile bulmamaktadır. Dolasısıyle bu Hesaptan gidince Hayır çıkma olasılıgı daha fazladır. Ama hiçbir şekilde gevşememek lazım Aynen pensilvanyadakinin yaptıgı gibi sandıga en az 10 eşimizi dostumuzu götürüp KAHVERENGİYE mührü basmak,bastırmak lazım.
Malum Bu İşin Dönüşü Yok. Paket Referendumdan Eskaza geçerse o zaman bu ulkede hak hukuk adalet sadece ansiklopedilerde bir tabir olarak kalır.

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
esesliugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Tekirdağ
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2010 saat 16:27
Alıntı yapılan esaf

Alıntı yapılan adıge26

Forumda oldugu gibi gunluk hayattada evetciler hayırcılar var.Arkadaşın teki geldi 12 eylülde hayır diyeceksin dimi diye soruyor.Atayımda niye hayıra atayım dedim at sen vardır bi hayır diyo arkadaş.Cogu kişi attıgımız oyunun niye neye göre attıgımızı bilmiyo malesef.Bu durumdada partiler giriyo devreye cogu kişide partilerin durumlarına göre oy atacak o zamanda turkiye genelinde akp yani evetciler kazanacak.

<FONT style=": #000000">Şu Akape gibi düşünen kesim halkın çogunlugunu oluşturmaktadır yalanına son verelim. Akapeni son secimde aldıgı oy sayısı %38+saadet%5+bbp vs.%5te ona yazsan %48 eder. Ki en son seçimler Akape henüz Habur Güzellemesinide yapmamıştı. Habur güzellemesi ardından pekaka yandaşlarının sempatisini kazanmış olabilirler ama Vatansever halkı karşılarına almışlardır diye tahmin ediyorum. Yani en azından mantıken oyle olması lazım.

<FONT style=": #000000"> 

<FONT style=": #000000">Velhasılı kelam Pakete evet oyu verecegini acıklayan partilerin toplam oyu %48i bile bulmamaktadır. Dolasısıyle bu Hesaptan gidince Hayır çıkma olasılıgı daha fazladır. Ama hiçbir şekilde gevşememek lazım Aynen pensilvanyadakinin yaptıgı gibi sandıga en az 10 eşimizi dostumuzu götürüp KAHVERENGİYE mührü basmak,bastırmak lazım.

<FONT style=": #000000">Malum Bu İşin Dönüşü Yok. Paket Referendumdan Eskaza geçerse o zaman bu ulkede hak hukuk adalet sadece ansiklopedilerde bir tabir olarak kalır.

akp %47 oy aldı son genel seçimlerde
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
casablanca Liste gör
Yazar

BURHAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2010 saat 16:34

REFERANDUMDA HAYIR OYU KULLANACAKLARIN DİKKATİNE !!

MÜHÜRÜ HAYIR'A BASTIKTAN SONRA KAĞIDI DIŞA KATLAYALIM.ÇÜNKÜ

EĞER İÇE DOĞRU KATLARSAK MÜHÜR EVET'E DE BULAŞIYOR VE BU DURUMDA EVET GEÇERLİ  DENEBİLİR??..

LÜTFEN DIŞ TARAFA DOĞRU KATLAYALIM VEYA MÜHÜRÜN KURUMASINI BEKLEYELİM VE BU BİLGİYİ PAYLAŞALIM !!!

YOKSA BU ŞEKİLDE ÇOK OY GİDEBİLİR...

Bir Eskişehirli' ye boyun eğdirecek tek şey, yere düşen "siyah kırmızı" atkısıdır...
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2010 saat 16:34
Alıntı yapılan esesliugur26

İşte Asıl hatayı burada yapıyoruz. en seçim 2007 genel secimi degildi. 2009 yerel secimleriydi. yerel secimlerde il genel meclisi secimleinde kim yüzde kaç almış ona bakmak lazım.

Yoksa bunlar olmayan %47 türküsüyle bi 10 sene daha milleti uyutmaya devam edecekler...

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
esesliugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Tekirdağ
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2010 saat 16:53
Alıntı yapılan esaf

Alıntı yapılan esesliugur26

İşte Asıl hatayı burada yapıyoruz. en seçim 2007 genel secimi degildi. 2009 yerel secimleriydi. yerel secimlerde il genel meclisi secimleinde kim yüzde kaç almış ona bakmak lazım.

Yoksa bunlar olmayan %47 türküsüyle bi 10 sene daha milleti uyutmaya devam edecekler...

akpye hayır yani fatih abi bu arada geliboludamısın abi ben 7 sene kaldım orada
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2010 saat 17:38
Alıntı yapılan casablanca

EĞER İÇE DOĞRU KATLARSAK MÜHÜR EVET'E DE BULAŞIYOR VE BU DURUMDA EVET GEÇERLİ  DENEBİLİR??..

LÜTFEN DIŞ TARAFA DOĞRU KATLAYALIM VEYA MÜHÜRÜN KURUMASINI BEKLEYELİM VE BU BİLGİYİ PAYLAŞALIM !!!

EVET OYU kullanacaklar içinde geçerli. Güzel paylaşım..
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2010 saat 17:50
Alıntı yapılan casablanca

Son 2 seçimde sandık görevim vardı, bu seçimde de memur üye olrak göreliyim. EVET yazan mühür yan tarafa geçerse, kağıdı açtığımız zaman TEVE olarak görünür. Aynadaki yansıma gibi. TEVE geçersizdir.

Bu seçimde mühürde TERCİH yazacak. Kahverengi bölüme tercihini bastın, içe doğru katladın, beyaz bölüme HİCRET olarak çıkar. Harflerin yönüde ters olur.

Bunda endişelenecek bir durum yok.
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2010 saat 18:31
Alıntı yapılan redES

Bunda endişelenecek bir durum yok.

RedES hocamın da dediği gibi endişelenecek bir durum gerçekten yok...
Halkoylamasının sonucunda pusulanın solundaki tercih bir gıdım fazla olacak...
Muhalefet bu sonuca dayanarak haydi erken seçime gidin, meşru değilsiniz diyecek...
Başbakan da gerine gerine millet he dedi diyecek, biz de bir iki sene daha seyredeceğiz...

LOLLOLLOL

Memleket, halkoylaması yaklaştıkça, yeni yeni ısınmaya başladı, anayasa babayasa hukuk mukuk derken...

SmileSmileSmileSmileSmile
# Direnmüdavim....

Yukarı
askavesevgiyedair Liste gör
Yazar

recep
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2010 saat 18:37
Alıntı yapılan esaf

Alıntı yapılan askavesevgiyedair

Üyelik tarihime bakarsan ne zamandan beri buralarda olduğumu görürsün..Merak etme o zamanda saygı ve sevgi çerçevesinde tartışmaya devam ederiz..

Ben baktım daha once yazdıgın mesajlarada baktım 120 mesajın en az 80i 90ı Akpyi ve politikalarını oven mesajlar. Dolayısıyla senin fake bi uyelik oldugunu Eskişehirsporla "Eskişehirsporlulara Akp propagandası yapmak" dışında bi ilgin olmadıgını düşünüyorum....

İyi geçen seneki tahmin yarışması vs o sıralamayada bi baksaydın.Bende sana şu düşüncemi söyleyeyim bu ülkede sadece senin görüşünden olanlar yok.Bunu da ne zaman anlıyacaksınız merak ediyorum ve ben senin görüşünden olmak zorundada değilim.Ama doğru senin görüşünden değilsem satılmış,vatan hainiyim değilmi?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 128129130131132 183>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,000 saniyede hazırlanmıştır