eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
Online Durum: Offline
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 03:43
Yıllardır açıktayım bu maçtaki kadar hiç kızmamıştım
Şuna inanıyorum ki 3 1 ken bile maçı çevirme şansımız vardı ama açık olarak hiç bir şey yapmadık sahada futbol kötüydü aynen tribün de kötü oldu ama biz böyle mi yapmalıydık oynamayan oyuncuyu bile ateşlememiz iyi günde kötü günde destek vermemiz gerekmiyordu Denizli maçı başta olmak üzere kaç tane maçı böyle kazandırmadık mı
Ayrıca sahada oynayan oyuncuymuzu ıslıklamak da bence yanlıştı iki günde kral yapıp iki günde rezil ettik yine yine bir tepki göstereceksek maç içinde degil maçtan sonra olmalıydı
Ordaki bir kaç yüz tane gese liyi dinlemek zorunda kalmak ve karşılıgında sadece ferdi küfürlerle cevap verebilmek çok üzücüydü
Anlayışıma göre taraftarın 90 dk susmaması gerektigini düşündügüm için bundan sonra Nefer ya da Kızılcılklı tribünlerine girecegim

Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
Yer: Turkey
  Alıntı oxax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 12:34
Şunu kafanıza sokun artık, Denizli maçı başka bir maçtı... Puan kaybedilen her maçın ardından Denizli maçını örnek vermekten vazgeçin...
Denizli maçında, sahada maçı çevirebilecek güç ve hırs vardı. O gün açık da bulunan herkes bunu gördü ve sonuna kadar destek verdi...
Ama galatasaray maçında sahada dolaşan ruhsuz, güçsüz ve ne yapacağını bilmeyen 11 tane adam vardı... Bunun nesini ateşleyeceksin anlamadım ki... Adamların 70. dakikadan sonra yürüyecek hali kalmamış, güç gitmiş, bilinç gitmiş, saçma sapan ataklar yapılıyor, bunun nesini ateşleyeceksin?...
Sahada oynanan oyunu görmek için alim olmaya gerek yok... Sahada ruhsuz dolaşan 11 tane adam varsa açık napsın...
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 15:59
Alıntı yapılan oxax

Şunu kafanıza sokun artık, Denizli maçı başka bir maçtı... Puan kaybedilen her maçın ardından Denizli maçını örnek vermekten vazgeçin...
Denizli maçında, sahada maçı çevirebilecek güç ve hırs vardı. O gün açık da bulunan herkes bunu gördü ve sonuna kadar destek verdi...
Ama galatasaray maçında sahada dolaşan ruhsuz, güçsüz ve ne yapacağını bilmeyen 11 tane adam vardı... Bunun nesini ateşleyeceksin anlamadım ki... Adamların 70. dakikadan sonra yürüyecek hali kalmamış, güç gitmiş, bilinç gitmiş, saçma sapan ataklar yapılıyor, bunun nesini ateşleyeceksin?...
Sahada oynanan oyunu görmek için alim olmaya gerek yok... Sahada ruhsuz dolaşan 11 tane adam varsa açık napsın...
madem taraftar maçı çevirebilecek güç görmedi futbolcularda. o zaman 1-1 olduktan sonra neden bağırmaya başladı?.    ben  denizli maçında futbolcuarda ki hırsı  gördü, maçı çevirebileceğine inandı lafına katılmıyorum. maç 3-0 olduktan sonra rakip kim olursa olsun, kadron ne kadar iyi olursa olsun, ne kadar hırslı olursan ol maçı çevirmek kolay değildir. ve 40 yılda bir olur.     
Yukarı
gopes Liste gör
Yazar

Ersin
Yer: Tokat
  Alıntı gopes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 16:23
kimse açığa sallamasın... maçtan önceki ambiansı yaratanda açıktı. ama sonra önce ilk golün şoku daha sonra da rıza hocanın saçmalıkları açığı çıldırttı. bütün açık batuhan ve rıza hoca  yüzünden maçtan resmen düştü. ben nefer ve kızılcıklı nın tepki vermeme nedenlerinin ucuz bilet olmadığına inanmak istiyorum....
www.halilunalistifa.com
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 16:25
İnanırmısınız bilmem ama maçta önümde 3-4 kişilik bir grup vardı özel siyah kırmızı minder yaptırmışlar koltuklara koyup bir oturdular o plastik koltuk oldu Vip koltuğu ayağa kalkmayı bırak tuvalete bile gitmediler maç bitene kadar.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
ESPİNOZA Liste gör
Yazar

MAHMUT KIRAN
Yer: ANKARA
  Alıntı ESPİNOZA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 17:47
Eşim Bolu'lu ve kayınbiraderim Boluspor'da yönetici... 3 sene evvel Bolu'nun Eskişehir'de oynadığı ve play offlara kaldığı maçtaymış ve hala anlatır. Bolu o maçı 1-0 almıştı. Esesin hiç bir iddiası kalmamış ve play offu zaten garantiyken, stadın nasıl o kadar dolu olduğuna şaşırmış. Taraftar başlarda sakindi diye anlatır. Ne zamanki Bolu tarafından kendini bilmez bir sarhoş küfür etti, işte ondan sonra son 10-15 dakika açık bir anda ayaklanmış ve kendi tabiriyle resmen "sesle" bizi boğdunuz diye anlatır. O günden bugüne değişen ne oldu anlayamadım. Bence 1-2 maçtaki seyirci performansımıza aldanmayalım. Bu sene yine tribünlerimiz çok konuşulacak, çok ses getirecek bundan eminim. Daha ligin başındayız. Tüm renkdaşlarıma Ankara'dan sevgiler ve saygılar...
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı aXi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 18:24
Alıntı yapılan gopes

kimse açığa sallamasın... maçtan önceki ambiansı yaratanda açıktı. ama sonra önce ilk golün şoku daha sonra da rıza hocanın saçmalıkları açığı çıldırttı. bütün açık batuhan ve rıza hoca  yüzünden maçtan resmen düştü. ben nefer ve kızılcıklı nın tepki vermeme nedenlerinin ucuz bilet olmadığına inanmak istiyorum....

Niye sallamayayım açığa varkı kabahatleri sallıyoruz burda.. mac öncesi ambianstan banane ya ben baslama düdüğü caldıktan sonra 90 dakıkaya bakarım. sen 90 dakıka boyunca hıcbır destekde bulunma kendı topcunu ıslıkla yuhala rıza hocayı ıstıfaya davet et ondan sonrada kalkın deyinki kimse açığa sallamasın..

O Zaman Sizde ALTES'deki arkadaslarımız gibi GÖREVİNİZİ YAPIN.
Yok amacım mac izlemek çekirdek çitlemek küfür etmek dıyorsan senın evıne digitürkü ben baglatayım hemen yarın..
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
arman Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı arman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 18:33
Açık hep aynı açık  yapılan tek şey ise açığı eleştirmek.
neden kızılcıklı bileti yapıldı,öğrenciler  maça rahat girsin bağıran tayfa  daha çok gelsin diye,ama ne dolu  kendi gözümle girdiler açığa  çoluk çocuk cümbür cemaat. hani o biletlerle girilmiyordu açığa?
açıkta düzen yok kimin nereye oturduğu belli değil.inanın 3 kişiyle  kavga edecektim  ben bağırmak istiyorum ben ayağa kalkmak istiyorum,ama otur otur çök çök sesleri eskiden çekirdekçiler en solda otururdu şimdi o da kalmadı  her yere yayıldılar.koordine yok açıkta.altes bi halt yapamıyor hakim olamıyor açığa,herkes karşıyı dinliyor.açık ayağa derse kalkıyor.tribünlerin birleşip açığa gelemesi lazım  tabiki üstü kapanması şart açığın.
kızılcıklı nefer açıkta olsa altesle beraber ve açığın yarısın kapatsa böyle mi olurdur açık.
Yukarı
c eren1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

KADİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı c eren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 18:47
Alıntı yapılan aXi

Alıntı yapılan gopes

Niye sallamayayım açığa varkı kabahatleri sallıyoruz burda.. mac öncesi ambianstan banane ya ben baslama düdüğü caldıktan sonra 90 dakıkaya bakarım. sen 90 dakıka boyunca hıcbır destekde bulunma kendı topcunu ıslıkla yuhala rıza hocayı ıstıfaya davet et ondan sonrada kalkın deyinki kimse açığa sallamasın..

O Zaman Sizde ALTES'deki arkadaslarımız gibi GÖREVİNİZİ YAPIN.
Yok amacım mac izlemek çekirdek çitlemek küfür etmek dıyorsan senın evıne digitürkü ben baglatayım hemen yarın..

sevgili çağlar daha düne kadar açık tribün olmasa bizim tribün grupları (tatar mustafa nın kızılcıklıyı bırakmasından sonraki kızılcıklı)buna neferde dahil(şuan ki durumu değil tabi çok sıradan tribünler kime sorarsan sor.bana inanmıyorsan gel açığa izle diyecektim ama bu sene toparlanma var yalan değil
şunu unutmayalım bizim taraftar profilimiz değişik açıkla paslaşma oldumu eskişehirde tribünlerinden söz ettirirsin medyada paslaşmassan esamen okunmaz
ayrıca ben her maç açıkta elimden geldiği kadar bağırırım kızılcıklı neferin her açık dikkat demesine karşılık veririm. ama akşama kadar oruç tutmuşuz çalışmışız.artı açık tribün sizin gibi değil.90 dakika bağırmaz.şu olayı bir anlayamadınız gitti.bütün stadın 90 dakika eşlik ettiği bir tribün ben bilmiyorum varsa söyleyin bana
kaldı ki zaman eski zaman değil.sen yayıcı kuruluştan 35 trilyon net para al ama hala biletleri 50 yap.açığın üstünü kapama bilmem ne yapma.
topçu koşmasın yürekten oynamasın karakolluk olsun görev bilinci olmasın çok basit goller yensin moraller bozulsun bu sene herkesin hedefi yüksek iken daha galibiyet ile tanışılmasın vede oynanan futbol hiç umut vermesin buna rağmen de taraftar hiç bir şey yok gibi davransın öylemi
yeri geldiği zaman ıslığı basacaksın kardeşim basacaksinki anlayacak adam buranın kırşehirspor olmadığını
tabi rıza istifa diye bağıracağım.kombine alıyorum lisanslı ürün alıyorum yeri geliyor vardiye değişiyorum maça gelmek için gecem gündüzüm karışıyor hafta tatilimde daplasmana gidiyorum.tabiki sevgimizden yapıyoruz.ama bu takımda ali babanın çiftliği kardeşim.
hoca başarısızdır benim gözümde küfür etmiyorum hakaret etmiyorum istifaya çağırıyorum olamzmı.
yenilmek değil problem.problem yürekten ciğerden oynamamk.karakolluk olursan bu takımı iplemez havalara girersen çok değişik şeyler de yapar bu taraftar
bayram ın 2.günü göreceğiz.bize ayrılan yer yine dolacak.yine ölümüne destek vereceğiz.batu için rıza için pele için değil.arama için.sevdamızın peşinden her ne olursa olsun geleceğiz
bu işin böreğide var
şişen köfteler
Yukarı
blackandred26 Liste gör
Yazar

eskişehirli
Yer: eskişehir
  Alıntı blackandred26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 18:53
Acık trıbun aynı kardesım.Acık trıbune sallarken bıraz sahada taraftarı ateslıyecek hırs ve motıvasyon olmalıdır.Denizlispor maçında  o aşırı istek,o aşırı motivasyonu gören taraftar sonuna kadar desteğini verdi kazandık.Gs maçında 1-1 olduktan sonra neden bağrıldı diyorsunuz.1-1 den sonra takımda az kıpırdanma oldu.2.yarıya  daha istekli çıkacaklarını düşünürken takım 1-0 daki oyunu sergilemey, sürdürdü daha ötesi rıza hocanın burhan eşer,tello'yu oyundan alıp batuhan kardeniz'e sabır edip çıkarmaması  hem hocaya hemde takıma karsı bır tepki verilmesine neden oldu.Gelelim nefer-kızılcıklı gercekten mac oncesı yaptıkları beste güzeldi.Ve mac baslamadan hiç bağırmamaları bu gece güzel tribün yapacaklarının göstergesiydi.Vede yenikte olsak desteklerini kesmediler.Sadece eleştireceğim nokta şu  kızılcıklı-nefer birbiriyle oynıyacagına acık ile beste girmeyi denese  en azından acık tribünde bağıran kesim susmaz bunu oturarak mac  izleyen kesimde ister istemez destek olur.Buna dikkat ederseniz seviniriz.
  Gelelim altes'e arkadaşım  maviş  ya allah aşkına sen demirde kendi kendine bir triplere giriyorsun.Hayır sen beste yapıyorsunda açık tribün söylemiyorsa anlıyacağız.NEFER-KIZILCIKLI acık dıkkat diyor.İçimizde es es aşkı diye beste giriyor.Sen napıyorsun el kol hareketi kendı kendine hareketler yapıyorsun.Şunu söyleyim maviş en azından şak şak diye alkış tutmaktansa  90 dakika boyunca haydi söyle,90 dakika boyunca içimizdeki es es aşkı diye beste söylemek daha iyidir.Galpsin şak şak alkıs ,yeniksin şak şak alkış.Ya kac senedir o tründesin insan biraz kendini geliştirir.Öyle tri ve kendi kendine hareketler yapmaktan vazgeç.Karsıdan sana ne gönderiyorsa  karşılık ver ve hemen kesme eğilimine girme.Birde kasımpaşa ile ne alıp veremedğin var onu anlamadım.34. DAKİKA da KASIMPAŞA bağırılırken susturma yada bağırmamak gibi bir eylemdesin.Bu tarz hareketlerınden vazgeç.
HAYAT'IN ANLAMI SİYAH İLE KIRMIZI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır