eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Reşad Ferhad Sadıqov

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
can uçar Liste gör
Deneyimli Yazar

CAN UÇAR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı can uçar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 11:10
Alıntı yapılan Aşk_ı Deplasman

Ya Rıza Hocada Sezgine aşık değil herhalde. Napsın transfer geç yapıldı. Diego ve Sadıqov hazır olduklarında Sezgin klubede olunca Peleyede bok atarsınız siz !
  katılıyorum kardeşim.sezgini geçen yıl oynatmadığı maçlar oldu.aşık değil,kimi oynatsın? geçen yıl ü.karana sallıyolardı ceysee girsin diyolardı.ceysee 2 maç atamadı şimdi ses çıkmıyo.adem için aynı şeyler olcak 2 doksan dakika atamasın oda gözden düşecek.sadıkov u 2-3 maç izledim bizde olmayan tipte bi defans oyuncusu.agresif presi iyi yapan sert adam.faydalı olacağını düşünüyorum.
Yukarı
messs Liste gör
Yazar

Metin
  Alıntı messs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 11:17
Alıntı yapılan can uçar

Alıntı yapılan Aşk_ı Deplasman

Ya Rıza Hocada Sezgine aşık değil herhalde. Napsın transfer geç yapıldı. Diego ve Sadıqov hazır olduklarında Sezgin klubede olunca Peleyede bok atarsınız siz !
  katılıyorum kardeşim.sezgini geçen yıl oynatmadığı maçlar oldu.aşık değil,kimi oynatsın? geçen yıl ü.karana sallıyolardı ceysee girsin diyolardı.ceysee 2 maç atamadı şimdi ses çıkmıyo.adem için aynı şeyler olcak 2 doksan dakika atamasın oda gözden düşecek.sadıkov u 2-3 maç izledim bizde olmayan tipte bi defans oyuncusu.agresif presi iyi yapan sert adam.faydalı olacağını düşünüyorum.
hepsine tamam da.. sezgin nadarevic'ten daha iyi stoper mi? saffet yedek?? sezgin stoper?? ya bi Allahın kulu bana bunun hangi mantık oldugunu acıklasın.. ilk okul orta okulda okuyan kardeslerimize sorsanız "olur mu oyle sey" der...
Allah bir EsEs iki ...
Yukarı
EsBigEs Liste gör
Deneyimli Yazar

Yağız
Yer: İSTANBUL
  Alıntı EsBigEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 13:33
Diego nerde diyen arkadaşlar olmuş ....Diego burda da kendisinin stoper değilde sol bek çıktığından bahsediliyormuş.....Yani sol bekte daha başarılıymış....Umarım Raşad istediğimiz gibi çıkar bir nebze  olsun defansif açıklarımızı kapatır....
.............!!!!!
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 14:02
Alıntı yapılan EsBigEs

Diego nerde diyen arkadaşlar olmuş ....Diego burda da kendisinin stoper değilde sol bek çıktığından bahsediliyormuş.....Yani sol bekte daha başarılıymış....Umarım Raşad istediğimiz gibi çıkar bir nebze  olsun defansif açıklarımızı kapatır....

Nasıl yani Stoper almaya giden Transfer komitesi.Stoper alıdıgını sanarken sol bek mi almıslar. cok ilginc.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 15:21
Alıntı yapılan EsBigEs

Önceki sayfalarda yazdım Bozüyük maçında hep sol kanatta oynadı diye
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 15:57
Günü kurtarmak için, aceleyle yapılmış bir transfer. İnşallah takıma katkı yapar..
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 15:59
Alıntı yapılan esolimpiyates

Günü kurtarmak için, aceleyle yapılmış bir transfer. İnşallah takıma katkı yapar..

Vallahi bana da biraz öyle geliyor. Dilerim özellikle ileride koşar ve takıma ciddi katkı sağlar. Allah muvaffak etsin Raşad...Clap
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
  Alıntı lokerenli-esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 16:07
hoca oyunculari baska bolgelerde oynatiyor herhalde diego stoper ve onu sol bek oynatmak ve o macta neden hicbir varlik gosteremesi ortaya cikti. Umarim sadigov ve diego yu hazir hale getirirde illerde savunmamiz sorunlar yasamasiz.
ANTI BIZANS
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 18:16
Diego stoperdir arkadaşlar rahat olun.Onu da hocası birkaç maç sol bekte oynatmaya çalışmış o yüzden böyle bir haber çıktı.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 20:07
Gecen sene Resat hakkinda su cumleleri yazmistim:
...Bu arada Rosenborg karşısında turu getiren golü kaydeden Reşat Sadıkov’un (27) geçen sezonun ikinci devresinde Kocaelispor’da, daha önce de kısa bir süre Kayserispor’da forma giydiğini de hatırlatalım. Azerbaycan Milli Takımı’nın kaptanı olan Sadıkov, son 3 sezondur Avrupa Kupalarında gol atma başarısı gösteriyor ve bu da Azeri futbolunda daha önce yaşanmış bir seri değil...
Yazinin tamami http://pikniktedomivole.blogspot.com/2009/07/isgal-gununde-gelen-zafer.html adresinde yeraliyor.
Mete
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,488 saniyede hazırlanmıştır