eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1 - Galatasaray:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 140141142143144>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e_s_e_s Liste gör
Yazar

fatih
Yer: Alperen
Online Durum: Offline
  Alıntı e_s_e_s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 12:10
Alıntı yapılan ben_hakkı

Alıntı yapılan objektif

Aslen Eskişehirli olmayan(Denizliliyim) bir Eskişehirspor taraftarıyım. Yıllardır İstanbul takımlarını tutan arkadaşlarıma inat hep ESES li oldum. 4 yıldır burdayım(üniverisite sebebiyle) sürekli maçlara gittim.
     Galibiyette mağlubiyette bu takımın, taraftarın yanında oldum. Dün Eskişehirdeki son günümdü mezuniyetim sebebiyle. 50 Tl lık bilet sebebiyle maça giremedim. (Nasıl bir anlayıştırki benim gibi gerçek öğrenciler o 10 TL lik biletlerden bulamıyorda o kadar gereksiz insan çekirdek çıtlayarak maçını izliyor. )
     Bir kahve köşesinde Eskişehirdeki son maçımı biraz içim buruk, biraz hüzünlü olarak izledim nihayetinde. Maç sonu kafamı kaldırmadan, gözlerim hafif nemli adalarda yürüdüm.  Buradaki son günümün hatrına maçtan çıkan kırmızı siyah insanları izledim.Düşünüyorumda ben bu takımı bu şehri bir başka sevmişim. Nasip oldukça gelmeye devam edeceğim.
    Hoşçakal Eskişehir, hoşçakal Büyük Taraftar...

bu arkadaş madem denizlili, gitsin memleketinin takımına sahip çıksın.içinizden biri eskişehirli olarak örneğin uludağ üniversitesinde 4 yıl okuyup bursaspor için böyle sevgi dolu ve duygusal satırlar karalasa hoşunuza gidermi.bursapora hayranlığını dile getirse bir eskişehirliye yakıştırırmıydınız.arkadaş başka takımlarla haşır neşir olurken kendi  memleketinin takımı bank asyalarda oynuyor.yani.trajikomik bir durum.bir es esli olarak bu beni memnun etmedi. arkadaşa tavsiyem şehrinin takımına 4 elle sarılsın,sahip çıksın.
ben olaya objektif pencereden böyle bakıyorum.

Abi bu yazıya da eleştiri getirdin ya ...  LOLLOL   

OSMANLI İMPARATORLUĞU...

"Düz yaşayacağız, düz duracağız, düz yürüyeceğiz. Dik duracağız, doğru gideceğiz. "Şehid lider Muhsin YAZICIOĞLU
Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
Yer: Turkey
  Alıntı ESES_TAMER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 13:40
helal olsun okurken ağladım..ne olursa olsun iyiki Eskişehirliyim ve Eskişehirsporluyum
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
Yer: Bursa
  Alıntı ugur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 14:05
bazı arkadaşlar yorum yazarken biraz nefes alsın, zira beyinlerine oksijen gitmediği için ne yazdıklarının farkında olmuyorlar.
es es es ki ki ki eski eski es / rüzgar ol, fırtına ol / kaleden kaleye es...
Yukarı
eses26_26 Liste gör
Yazar

özgür
Yer: eskişehir
  Alıntı eses26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 15:16

Uzun süredir foruma üye olup her gün takip etmeme rağmen açıkçası pek fazla yazmıyorum. Fakat bazı arkadaşlarımızın yazmış olduğu yazılar  ve yaşanan olumsuzluklar hakkında bende fikrimi paylaşmak istedim. Takımımız üç haftadır galip gelemiyor yapılan bireysel hatalar oyun içersinde yapılan yanlış değişiklikler ve bazı taraftarımızın maç sırasında ve maç dışında takıma göstermiş olduğu tepki vs. hepsi oynamış olduğumuz maçların sonucunu etkilemişitir. ivesa sezgin vucko  dan başlayarak takımımız futbolcularının pek çogunun yapmış olduğu bireysel hataların yanına maçlarda isteksiz gözüken futbolcu arkadaşlarımızda oldu ve bunun  yanında taraftarımızda pek istekli değildi bırakın istekli olmayı oyun sırasında ne kadar kötü form sergilesede maçın bitimine daha 20 dk varken batuhan ıslıklandı rıza istifa sesleri duyuldu ben sakın yanlış anlamayın bende  sizler gibi ne batuhanın nede rıza hocanın destekçisiyim ben ESKİŞEHİRSPOR taraftarıyım. Oynamayan futbolcu tabiki tepki görecek rıza hocada öyle fakat maçın sonucu ne olursa olsun maçın sonuna kadar takıma destek olmak değil mi. her yenilgiden sonra değilde örneğin böyle bir durumda uygun bir zamanda tesislere gidilir abartmadan tepkimizi orada gösteririz hep buraya gelen deplasman taraftarına hemde istanbul basınına malzeme vermeyiz. bu sadece benim fikrim  kısacası hatalı olan sadece futbolcular ve rıza hoca değil geç transfer yapan yönetim ve takımına 90 dk destek olmayan bizler.

Bide arkadaşlar maçdan önce öğrenci arkadaşlarımıza satınlan 10 tl lik biletler öğrenci olmayan bazı taraftarlarımızdada bulunmaktaydı.  sanırım bu 10 tl lik biletlerden fazla alan öğrenci arkadaşlardan ama kar amacı güdülerek ama güdülmeden öğrenci olmayacak yaşta pek çok arkadaşa satıldı. gerçekten kendim 50 tl ye bilet alıp başkalarında 10 tl lik bilet görünce kendimi enayi gibi gördüm bide bu biletleri alan arkadaslar diğer arkadaslara karla satıldıysa bu benim zoruma gider bi tarafta 50 tl ye bilet alan ben diğer tarafta 10 tl ye bilet alıp hatta bu biletlerden fazla alıpda kar ederek başkasına satan insanlar her ne kadar inanmasamda inşallah böyle bir durum olmamıştır. keşke bu bilet 50 ye veya 10 tl ye değilde herkezin bütçesine uygun ortalama fiyatda olsa herkes eşit olsa sonuçda bende ve benim gibi 50 tl ye bilet alan pek çok arkadaşım o parayı  bir günde kazanamıyoruz. böyle olursa hem kulubümüz kazanır hemde biz en azından esesin sırtından para kazanan insanlar ordan kalkar... yanlış bir sey yazdıysam herkesden özür dilerim saygılarımla.
ŞAMPİYON ESES
Yukarı
eren2616 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı
Yer: bursa
  Alıntı eren2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 19:09
Alıntı yapılan Tolga26

Alıntı yapılan ben_hakkı

[QUOTE=objektif]    Aslen Eskişehirli olmayan(Denizliliyim) bir Eskişehirspor taraftarıyım. Yıllardır İstanbul takımlarını tutan arkadaşlarıma inat hep ESES li oldum. 4 yıldır burdayım(üniverisite sebebiyle) sürekli maçlara gittim.
     Galibiyette mağlubiyette bu takımın, taraftarın yanında oldum. Dün Eskişehirdeki son günümdü mezuniyetim sebebiyle. 50 Tl lık bilet sebebiyle maça giremedim. (Nasıl bir anlayıştırki benim gibi gerçek öğrenciler o 10 TL lik biletlerden bulamıyorda o kadar gereksiz insan çekirdek çıtlayarak maçını izliyor. )
     Bir kahve köşesinde Eskişehirdeki son maçımı biraz içim buruk, biraz hüzünlü olarak izledim nihayetinde. Maç sonu kafamı kaldırmadan, gözlerim hafif nemli adalarda yürüdüm.  Buradaki son günümün hatrına maçtan çıkan kırmızı siyah insanları izledim.Düşünüyorumda ben bu takımı bu şehri bir başka sevmişim. Nasip oldukça gelmeye devam edeceğim.
    Hoşçakal Eskişehir, hoşçakal Büyük Taraftar...

bu arkadaş madem denizlili, gitsin memleketinin takımına sahip çıksın.içinizden biri eskişehirli olarak örneğin uludağ üniversitesinde 4 yıl okuyup bursaspor için böyle sevgi dolu ve duygusal satırlar karalas! hoşunuza gidermi.bursapora hayranlığını dile getirse bir eskişehirliye yakıştırırmıydınız.arkadaş başka takımlarla haşır neşir olurken kendi  memleketinin takımı bank asyalarda oynuyor.yani.trajikomik bir durum.bir es esli olarak bu beni memnun etmedi. arkadaşa tavsiyem şehrinin takımına 4 elle sarılsın,sahip çıksın.
ben olaya objektif pencereden böyle bakıyorum.

Bu arkadaş yüzünden adımı degiştirecegim Yada ESKİŞEHİRSPOR com a ilan verecgin o Hakkı ben degilim diye .eleştirmek güzel bir şey ama bu kadar saçma sapan olmaz.Bu güne ESKİŞEHİRDE yaşayan hiç kimse ES ES e ve ESKİŞEHİR SPOR a antipati ile bakmamaıştır.Ben bursa da kiminle karşılaşmam ESKİŞEHİRDE yaşayan ve ziyater eden her kes memnun buna bahane bulacakne var anlamadım helal olsun valla.
BursaESES
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 19:20
"Fransa bayrağının mağlup Türk toprakları üzerinde gururla dalgalanmasını
sağlayan, nam-ı diger 'küçük Fransa', galatasaray camiasina ve ordumuz ileri
gelenlerini en guzel şekilde ağırlayan galatasaray lisesi öğretmen ve
görevlilerine teşekkürü bir borç bilirim"

20.3.1915
Fransa Isgal Ordulari Kumandani
Jean-Pierre DUMOULIN
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 19:31
Alıntı yapılan ugur26

bazı arkadaşlar yorum yazarken biraz nefes alsın, zira beyinlerine oksijen gitmediği için ne yazdıklarının farkında olmuyorlar.
çok doğru abi
FOREVER-ESES
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 19:35
Alıntı yapılan eserkan26

"Fransa bayrağının mağlup Türk toprakları üzerinde gururla dalgalanmasını
sağlayan, nam-ı diger 'küçük Fransa', galatasaray camiasina ve ordumuz ileri
gelenlerini en guzel şekilde ağırlayan galatasaray lisesi öğretmen ve
görevlilerine teşekkürü bir borç bilirim"

20.3.1915
Fransa Isgal Ordulari Kumandani
Jean-Pierre DUMOULIN
Vay be bunu yazdığın iyi olmuş Erkan Abi, bilgilenelim bilgilendirelim Smile
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 19:36
Hakkı ,hakkın olmayan şeylere burnunu sokma.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ben_hakkı Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı çakıcı
  Alıntı ben_hakkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 00:59
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Hakkı ,hakkın olmayan şeylere burnunu sokma.
   moderatör arkadaşlar, bu yorumu ve benzerlerini dikkatinize sunuyorum.nasıl bir  yaptırım getireceğinizi de takip edeceğim.bu ahlaksızca saldırıya kime güvenip geçtiklerini de çok merak ediyorum..
 lütfen gereği.....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 140141142143144>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır