eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
barkan Liste gör
Yazar

Kemal
Yer: Ulanbator
Online Durum: Offline
  Alıntı barkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 10:38
Açık tribün sahada mücadele görmek ister. Mücadeleyi görmezse, sinemadaymış gibi izler.   

Koşan, ısıran çaba gösteren takım alkışlanır.
Ruhsuz oynayan takım ıslıklanır.

Meslek lisesi tarafındaki seyirci sakin oturmak ister. Çekirdeğini çitleyip maçını izler. Gerektiğine inanırsa kalkar ayağa tezahürata katılır. Bu durum yıllardır bilinirken hala meslek lisesi tarafından şikayet etmek anlamsız.

Açık tribünde bağırıp destek olmak istiyorsan, hava hastanesi tarafına gireceksin, BandoESES'in olduğu yere kadar.

BU KALPLER SANA TUTSAK
Yukarı
ademm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ADEM CİHAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ademm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 11:37

Maçta açık tribündeydim her zamanki gibi küfürün kalkması iyi ETB dağıttığı bildiriler iyi ama biz her şeyi abartıyoruz maç bitti yenildik en çok bana ardanın taraftara üçlü çektirmesi koydu neden engel olunmadı daha önceleri gibi? tarbzon burda bizi yendiğinde kolbastı oynaya bildi mi?

her zaman heryerde en büyük ESES
Yukarı
akkoray Liste gör
Deneyimli Yazar

Koray
Yer: Turks and Caicos Islands
  Alıntı akkoray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 11:38
Sen gs. yi Ali Samiyende yendiğinde Serdar üçlü çektirdi mi?
"Meftunuyuz Hayranıyız"
Yukarı
es08es26 Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı es08es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 11:40
maviş açık türbünü terk et sendede ruh kalmamış...
eses1965
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 11:54
Alıntı yapılan barkan

Açık tribün sahada mücadele görmek ister. Mücadeleyi görmezse, sinemadaymış gibi izler.   

Meslek lisesi tarafındaki seyirci sakin oturmak ister. Çekirdeğini çitleyip maçını izler. Gerektiğine inanırsa kalkar ayağa tezahürata katılır. Bu durum yıllardır bilinirken hala meslek lisesi tarafından şikayet etmek anlamsız.

Açık tribünde bağırıp destek olmak istiyorsan, hava hastanesi tarafına gireceksin, BandoESES'in olduğu yere kadar.

Afedersinizde siz taraftar mısınız yoksa müşteri mi ?
Birşeyler vermek için illa karşılığında birşeyler mi olmalı ?
Yoksa skor ne olursa olsun 90 dakika durmadan bağırmak mı gerekir ..
Taraftar profilimiz yavaş yavaş değişiyor sanırım..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 12:33
Volkancım taraftar profili değişiyor haklısın, ama en önemlisi taraftarlık ANLAYIŞI değişmiştir. Yenilse de destek veren, kötü futbolu görse de destek veren, takımını ateşleyeme çalışan bir taraftarlık anlayışı hakimdir, sen, ben ve bu forumdaki yüzlerce kişi de bu şekilde düşünmektedir ve uygulamaktadır. Taraftar profilimiz değişiyor değişmesine de, Eskişehirsporumuzun ligde en güzel futbolu oynadığı zamanları gören büyüklerimiz hala bizim büyüklerimiz ve stadımızda kendilerine yer arıyorlar. Bence yerlerini de buldular, bırakınız orda kalsınlar. Onlar kendi mantıklarınca doğru yaptıklarını düşünüyorlar, bizler ise kendi açımızdan doğruyu yaptığımızı düşünüyoruz.  Zamanla tüm stad bizim gibi düşünenlerle dolacaktır.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 12:39
Alıntı yapılan MuratHoca

Volkancım taraftar profili değişiyor haklısın, ama en önemlisi taraftarlık ANLAYIŞI değişmiştir. Yenilse de destek veren, kötü futbolu görse de destek veren, takımını ateşleyeme çalışan bir taraftarlık anlayışı hakimdir, sen, ben ve bu forumdaki yüzlerce kişi de bu şekilde düşünmektedir ve uygulamaktadır. Taraftar profilimiz değişiyor değişmesine de, Eskişehirsporumuzun ligde en güzel futbolu oynadığı zamanları gören büyüklerimiz hala bizim büyüklerimiz ve stadımızda kendilerine yer arıyorlar. Bence yerlerini de buldular, bırakınız orda kalsınlar. Onlar kendi mantıklarınca doğru yaptıklarını düşünüyorlar, bizler ise kendi açımızdan doğruyu yaptığımızı düşünüyoruz.  Zamanla tüm stad bizim gibi düşünenlerle dolacaktır.

İnşallah dediğiniz gibi olur Hocam ..
Ben şu forumda takım ne yaptı ki taraftar destek olsun cümlelerini görünce çok üzülüyorum..
Daha düne kadar bu takım nerelerde hangi takımlar ile maç yaparken şimdi hangi futbolcularımız o kutsal formayı terletiyor ..
Umarım dediğiniz gibi olur ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
barkan Liste gör
Yazar

Kemal
Yer: Ulanbator
  Alıntı barkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 13:24
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan barkan

Afedersinizde siz taraftar mısınız yoksa müşteri mi ?
Birşeyler vermek için illa karşılığında birşeyler mi olmalı ?
Yoksa skor ne olursa olsun 90 dakika durmadan bağırmak mı gerekir ..
Taraftar profilimiz yavaş yavaş değişiyor sanırım..

Okuduğunu anla öyle cevap ver..
Benim yaptığım şey bir gözlem.
Yıllardır açık tribün böyledir diyorum. Bunu doğru bulduğumu söylemiyorum, olanı söylüyorum..
Umarım şimdi anlamışsındır..
BU KALPLER SANA TUTSAK
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 01:32
Alıntı yapılan barkan

Ruhsuz oynayan takım ıslıklanır...
Yorumun burasına katılıyorum. İnsan kendisinin tribünde, tribün dışında verdiği emeği sahadaki futbolcudan da bekliyor. Tamam rakibe fark atmayalım hatta yenilelim bile ama mücadele olsun. Örneğin; İshak, Serdar(BankAsya ve süperligdeki ilk yıl), Koray, B.Ertuğrul, Nadareviç, Vucko hepsi hırslı, mücadeleden kaçmayan oyuncular. Bazılarının yetenekleri sınırlı olabilir, hatta sonucu kalemizde gol olabilecek hatalar yapabilirler ama 90 dakika canını dişine takan oyuncular. Hep koşarlar, mücadele ederler, tekmeye kafa sokacak adamdırlar. Tribünden aldıkları gazla gidip gol atabilecek yürekleri vardır.

Serdar ve İshak çok mu teknik? Hayır... Ama ikisi de taraftarın sevdiği oyuncular(dı). Çünkü ikisi de sürekli koşuyor, mücadele ediyordu. Bugün taraftar tribünde bi tarafını yırtsa da Batuhan koşmuyor, önündeki adama pres yapmıyor. Bu adama kimsenin bağırası gelmiyor.

Süper ligdeki ilk yıl son üç hafta hala düşme tehlikesi yaşıyorduk, kağıt üzerinde kadromuz şu andakinden çok daha kötü görünüyordu ama sahadaki mücadele hep içimizde bir umut ışığı oluyordu. Hatta düşecek bile olsak ben o zamanlardaki maçlardan daha çok zevk alıyordum. Çünkü benim tribünde yaptıklarım kadar sahada başarılı olamasa bile "emek veren" futbolcular vardı.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 03:28
TAbiri kaba olcak ama eşşek gibi kosup cabalayıp 10 yesek gene takıma çıtım çıkmazdı ama hiç bir gayret çaba göremedim takımdan.O kutsal formaya bu mücadele yakışmadı ayıp.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,542 saniyede hazırlanmıştır