eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Reşad Ferhad Sadıqov

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ben_hakkı Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı çakıcı
Online Durum: Offline
  Alıntı ben_hakkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 01:13
vucko,sezgin,nadereviç ve diegodan daha iyi olduğu kesin.nerden mi biliyorum. diğer saydıklarım bank asyada bile oynayacak düzeyde futbolcular değil de ondan.
Yukarı
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
Yer: eskişehir
  Alıntı PsycoO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 01:20

Görende 30. haftadayız sanacak. Daha 3 maç geçmiş yorumları okuyun baştan sona.

Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...
Yukarı
Tuna_26_Eses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
  Alıntı Tuna_26_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 02:00
Alıntı yapılan ben_hakkı

vucko,sezgin,nadereviç ve diegodan daha iyi olduğu kesin.nerden mi biliyorum. diğer saydıklarım bank asyada bile oynayacak düzeyde futbolcular değil de ondan.

Hakkı Abi,hangi maçı izledinde Diego hakkında böyle bir yargıya vardın acaba ?
ESKİŞEHİR BEKLİYOR UYUMAZ GECE
Yukarı
karamese Liste gör
Yazar

Hakan_Eray
Yer: EsEs
  Alıntı karamese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 02:16
Alıntı yapılan ben_hakkı

hakkı amca her sayfada alakasız yazıların var diegoyu çokmu izledin maçlarını yorum yapıyosun nadereviç bosna hersek milli takımının değişmezi. eğer bank asyada oynuyacak oyuncular olsalardı ulaş ortakaya, ZAFER ŞAHİN, ersin v.b yollanmazdı ;)
KIZILCIKLI
Yukarı
efsanegeridöndü Liste gör
Yazar

YILMAZ KIVIRCIK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanegeridöndü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 08:14
Alıntı yapılan ben_hakkı

Diego'yu daha seyretmedik ki düzeyini belirleyelim. Ayrıca Nadarevic'e nasıl laf söyleyebiliyosunuz aklım almıyor, bence çok kaliteli ve yüreğiyle oynayan bi futbolcu...
EFSANE KOLAY OLUNMUYOR...
Yukarı
messs Liste gör
Yazar

Metin
  Alıntı messs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 08:24
Rıza hoca'dan iki hafta sonra gelecek olan açıklama: "Reşat hazır değil. Hazır olması için en az 3 ay lazım. Antreman eksiği çok. Vıdı vıdı..."
Allah bir EsEs iki ...
Yukarı
meT1n26 Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Eskişehir
  Alıntı meT1n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 08:47
Alıntı yapılan ben_hakkı

ne gereksiz bir adamsın sen ya daha Diego yu izlemeden salliyosun niyetin ne senin?
hayatın anlamı Siyah-Kırmızı!!!
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 10:25
Alıntı yapılan messs

Rıza hoca'dan iki hafta sonra gelecek olan açıklama: "Reşat hazır değil. Hazır olması için en az 3 ay lazım. Antreman eksiği çok. Vıdı vıdı..."
Sezgini oynatcam diye Vıdı Vıdı yapıyor işte anlamıyoruz zannediyor .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 10:32
Alıntı yapılan ben_hakkı

abi ramazandayız bak Allah rızası için forumu bırak ya.. Git kahvehanede atıp tut salla ama ben görmeyeyim duymayayım olur mu ? Geriliyorum senin yazdıklarını okurken
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
  Alıntı Aşk_ı Deplasman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 10:33
Ya Rıza Hocada Sezgine aşık değil herhalde. Napsın transfer geç yapıldı. Diego ve Sadıqov hazır olduklarında Sezgin klubede olunca Peleyede bok atarsınız siz !
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır