eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Reşad Ferhad Sadıqov

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eguven26 Liste gör
Yazar

ersan güven
Yer: ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı eguven26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 23:28
Alıntı yapılan eskişimşek65

reşat sadıkova karşı değilim belki çok iyi oturacak bize.benim karşı olduğum zihniyet değişikliği.dünyanın emn iyi stoperi olsa can havliyle,panikle yapılmış bir transfer.sen 3 ay yat saon 3 güne gelince 28 yaşında ne olduğu meçhul adı sanı ülkesi duyulmamış bir adamı tut getir.

cezayirli halidje lerden başla düşe düşe azerbeycanın stoperine düş,italyalarda faslarda ilmemnereni gezdir stoper arıyorum diye ondan sonra kimbilir hangi menejerin yumurtladığı bu adamı al.böyle transfer politikası olmaz,böyle kulüp yönetilmez.

hani hedefimiz büyüktü,hani zirveye oynuyorduk.e şimdi ne farkımız var lige yeni çıkıp önüne geleni toplayan takımlardan.

yok efendim 3 sene önce kocaelide 7 maç oynamışta.yok 5 sene önce kayseride 10 maç oynamışta,yok küme düşen kocaelide taraftarın gönlünde taht kurmuşta ya geçin bunları.hedefi büyük olan bir takımın yiyeceği halt değil bu.taraftarın gözünü boyamak ve kandırmaktan başka bir şey değil anlamıyormuyuz.
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 23:33
inşallah vatandaşın rızvan şahin kadar başarılı olursun.(ben öyle biliyorum,yanlışsa düzeltin)
hayırlısı olsun. denize düşen yılana sarılır misali bir transfer gibi geldi bana ama inşallah bu sefer şans bizden yana olur.
başarılar rashad.
Yukarı
commandos Liste gör
Deneyimli Yazar

Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı commandos Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 23:44
rızvan şahin türk. çayeli doğumlu...
Akademi Gençlik * İdman Yurdu * Yıldıztepe *
Yukarı
REDBLACK26ES Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: İstanbul
  Alıntı REDBLACK26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 23:47
Hayırlı uğurlu olsun camiaya ve kendisine.
TOPÇU değil FUTBOLCU
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 23:50
Hoşgeldin Sadıgov sana ve esesime hayırlı uğurlu olsun
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
chESter26 Liste gör
Yazar

Alper
Yer: tatartown
  Alıntı chESter26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 00:07
Alıntı yapılan Zenci

Alıntı yapılan chESter26

Yanlış yere geldin dost.Hocan seni de iki günde topun ağzına sürer nolduğunu anlamazsın.Hele bir de 'HAZIR' olma vaay haline..

Bunu yazabilen bir adama ESES taraftarı diyebilir misiniz?

Sen dedin ya bırakıyorum taraftarlığı  bay otorite..
Heryerde sadece sonuna kadar ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 00:17
Hoş geldin umarız başarılı olursun
Yukarı
eyup_kara26 Liste gör
Yazar

EYÜP KARA
Yer: DENİZLİ
  Alıntı eyup_kara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 00:30
http://www.facebook.com/video/video.php?v=122228021161144&ref=mf

daha önce paylaşıldımı bilmiyom ama raşad ın videosu
ES-ES
Yukarı
esinti_026 Liste gör
Yazar

fatih
Yer: bursa
  Alıntı esinti_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 01:04
eminimki onada hazırdegil der hocaa hemde sondakikatransferi buu kesin öylederhoca sorarım hacayaa sezon acılmadan kampyapdılar okadar sen otopcularıı tatilemi ğötürdünn kampaa acabaa ohazırdegil buhazırdegil kimhazıryaa merak ediyorummkimsenin yüzüne bakamıyoruzzz yakahrolduukk 3hafdada  asıl hazırolmayann hocaaa önce kendin hazırol senhocaa otopcuları tarafdarmı hazırlayacakmacaa senvee ekibinmi hazırlıcakk
slm tüm es es sevdalısı arkadaşlar hepinize
Yukarı
REİS Liste gör
Yazar

Abdullah Çetin
Yer: Merkez
  Alıntı REİS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2010 saat 01:07
allah bizi kocaelispor gibi olmaktan korusun ama görünen o ki kocaelisporu bu hale getirenlerin tranfer polikasıyla bu futbolcuları onlara getirenlerle hala iş birliği yapılıyor barım barım kaleci sos veriyor transferin son günü hiç bişey yapamıyorsanız kümede kalmak için içimiz el vermiyor ben gaziantepte doğdum dedi ama denize düşen yılana sarılır misali ömer çatkıçı alın bari
65'ten buyana bitmeyen sevda.

Seni sonsuza kadar yaşatmaya and içtik...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır