eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rodrigo Tello Alvaro Valenzuela

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 228>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 00:00
Bu sezon Tello dan,  kornerden de gol bekliyorum.
(iki  sezon önce inönü de bize karşı direk kornerden kaleye çekmiş ,İvesa topu içerden çıkarmıştı ama hakem görememişti:)
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2010 saat 23:19
+Artistik Hareketler
+Güzel Çalımlar
+İyi Paslar

-Takım Arkadaşlarına Ciddiyetsiz Tavırlar.
-Aşırı Top Kaybı
-Konsantre Değil.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2010 saat 23:47
İyiydi ama isteksiz gibi geldi bana Tellodan beklentim çok daha fazla
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2010 saat 23:56
Tello hazır değil uyum sorununu henüz atlatmamış olabilir kumaşı kalitesi belli 11 de başlaması yerinde karar daha kolay uyum sağlayacaktır
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
albaycihan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cihan
Yer: eskişehir
  Alıntı albaycihan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2010 saat 03:04
bugün kü frikikleri pele yerine tello atsa daha iyi olurdu
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2010 saat 04:17
Alıntı yapılan ccigarr

Tello hazır değil uyum sorununu henüz atlatmamış olabilir kumaşı kalitesi belli 11 de başlaması yerinde karar daha kolay uyum sağlayacaktır

aynen katılıyorum çok faydalı olacak bence de , ama çok da şımartmamak lazım , sonuçta şu istanbuldan gelen oyunculara olan ilgiden rahatsızım , bi de antibizançı taraftarız , çelişiyor çok Big%20smile
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
  Alıntı quarentina_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2010 saat 04:44
tello bızım takımın yıldız oyuncusu yıldız oyuncu ne demek her an macın gıdısatını degıstırebılır demek takımda kım %100 kapasıte ıle oynuyorkı tello hazır olsun ılk 11 de baslaması bencede dogru bır karardı
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
Abdullah Palaz Liste gör
Deneyimli Yazar

S.F.
Yer: İstanbul
  Alıntı Abdullah Palaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2010 saat 08:27
Alıntı yapılan exespor

Alıntı yapılan ccigarr

aynen katılıyorum çok faydalı olacak bence de , ama çok da şımartmamak lazım , sonuçta şu istanbuldan gelen oyunculara olan ilgiden rahatsızım , bi de antibizançı taraftarız , çelişiyor çok Big%20smile
istanbuldan gelmiş olması ile ilgili bir durum değil. Tello takımımızda son dünya kupasında forma giymiş tek oyuncu, ilgi de olacak beklenti de doğal olarak...
http://www.youtube.com/watch?v=nmLL84pvtOA
Yukarı
Meshud26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Meshud26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 04:11
Maçtan önce herkesi çağırırken telloyu çağırmadık tribünlere bilmiyorum farkettiniz mi ?Bence çok büyük bir ayıp bu futbolcuya ki ben sahada olsam herkesi çağırsalar beni çağırmasalar çok koyardı heralde ki suçu günahı yok hiç adamın.
Ellerde Meşale Gözlerde Yaş Var Bu Şehir Bekliyor Haydi Çocuklar..
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 04:12
Sanırım açıktaydınız açık çağırdımı bilmiyorum ama kapalı olarak çağırdık Telloyu
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 228>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,535 saniyede hazırlanmıştır