eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6263646566 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eyup_kara26 Liste gör
Yazar

EYÜP KARA
Yer: DENİZLİ
Online Durum: Offline
  Alıntı eyup_kara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 03:06
Alıntı yapılan esescon_26

ne açık ne kapalı herkes aynı tas aynı hamam... kapalıda içler acısı...

kapalı derken neferin bulunduğu kısmı ayıralım lütfen.adamlar daha napsın yaa 90 dk susmadılar.3-1 oldu yine susmadılar bağırdılar..
ES-ES
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 03:08
bence bu durumun oluşmasında bilet fiyatı etkili oldu maç izleyecek olanlar ve bayan çocuk sayısının fazla olması etkiliydi tamm sayı olarak gayet iyiydik 2 gol art arda yedikten sonra herkes şaşkınlıktan kızgınlıktan bağırmadı bazı dakikalar haricinde genel olarak kötüydük ama düzelecektir mutlaka
Yukarı
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
Yer: Bursa/Ankara
  Alıntı Batuu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 03:46
Bando neden suskun kalıyor maçlarda gençlerbirliği maçında da böyle oldu hani kimse katılmaz diye mi çalmıyorlar espana yı yoksa bilmediğim bir şey mi var öğrenmek istiyorum çok?
Uludağ ÜNİESES
Yukarı
fatihturan Liste gör
Deneyimli Yazar

fthtrn@gmail.com
  Alıntı fatihturan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 03:49
edit
000001
Yukarı
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
Yer: eskişehir
  Alıntı PsycoO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 03:58

Geçen yıl hep göz önündeydik lig tv kaç kez yayınladı taraftarımızı. Ama bu yıl cidden kötü başladık, yani ben medyayı pek suçlayamıyorum bu konuda. Göz önünde bulunmak, göze batmak negatif sonuçlarda dogurabılır. Şuanki durum gibi. Geçen yıl taraftarımızı  yere göğe sıgdıramadılar. Ama bu sene kabul etmek gerekir ki gençler maçında da gs maçında da kötüydük.

Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...
Yukarı
seckinkisi26 Liste gör
Yeni Yazar

seçkin
Yer: eskişehir
  Alıntı seckinkisi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 04:05
geçen sene kızılcıklı-nefer bu kadar doluyormuydu. ikisi birlikte kızılcıklının bulunduğu yeri zor dolduruyordu. bu sene ise full çakılı. orası nasıl bu kadar kalabalıklaştı. açıktaki gençlerin hepsi oraya geçiş yaptı ve açıkta hep orta yaş ve üstü kaldı. bu da ister istemez açığın performansını etkiledi.
Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 04:09
Bando ESES ve Altes grubu sahamızda oynadığımız iki maçtada bence aktif olarak görev yapamadılar.Sadece maç başlamadan yapılan 5 dk lık güzel destek o kadar. Ayrıca Bando ESES ile Altes arasında uyumda yok.Umarım Ramazandan sonra maçta  90 dk susmayan bir açık türbün görürüz.
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
  Alıntı aXi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 04:17
Eskiler hep anlatıyordu biz söyleydık böyleydık amigo orhan neler yaptırıyordu bıze dıye..
Şimdi diyorumkı ben o zamanları örnek alayımki benden sonrakı nesilime aktarayım.
Ama bakıyorumki Eski tribüncüler sağda solda oturup çekirdek eşliğinde macını ızlıyor..
Şimdi Ben benden sonrakı nesilime ne göstericem ?
-Baba bu amcalar neden oturuyo
-Oğlum onlar eski tribüncüler ama yorulmuslardır
-E baba bana anlattıkların bunlarmıydı ?
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 04:18
Alıntı yapılan aXi

Eskiler hep anlatıyordu biz söyleydık böyleydık amigo orhan neler yaptırıyordu bıze dıye..
Şimdi diyorumkı ben o zamanları örnek alayımki benden sonrakı nesilime aktarayım.
Ama bakıyorumki Eski tribüncüler sağda solda oturup çekirdek eşliğinde macını ızlıyor..
Şimdi Ben benden sonrakı nesilime ne göstericem ?
-Baba bu amcalar neden oturuyo
-Oğlum onlar eski tribüncüler ama yorulmuslardır
-E baba bana anlattıkların bunlarmıydı ?

ClapClapClap
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
mito_es Liste gör
Yazar

Mithat
Yer: Eskişehir
  Alıntı mito_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 08:38
İçerde oynadığımız son 2 maçtada açık trübün kötüydü bence bando eses ve altes grubu yönetimi bilet fiyatları yüzünden protesto ediyor gibi yani sessiz kalarak bando eses tepki koyuyor gibime geliyor 50 tl ye trübün çoçuğu giremez buda altesin en büyük kaybı zaten 40 yaş üstü eses seyircisi zaten zor kalkan bir topluluk üstünede galatasaray taraftarıda aramızda bunu kabul etmek lazım gençlerbirliği ve gs maçı arsında 20 tl bilet fiyat farkı olmasına rağman daha fazla taraftar vardı gs maçında inşallah kendine gelecektir hem takım hem yönetim hem teknik heyet hemde bu büyük taraftar
sen dünyanın 1.harikasısın esesim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6263646566 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,523 saniyede hazırlanmıştır