eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 158159160161162 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yusufyusuf Liste gör
Yazar

yusuf erdoğan
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2010 saat 11:46
Alıntı yapılan BLoodY

Arkadaşlar,
forum icerisinde Alkol tuketimi ile ilgili cok fazla sohbet ve ozendirici mesajlar olmaya basladi.
Bir spor forumunda alkol bazli sohbetlerin olmasi dogru degil. Herkesten ricam bu konuda hassas olmalari, sohbetleri bu merkezden baska konulara kaydirmalaridir.
Ben de içiyorum,başka şeyler de yapıyorum.Ama Hüsnü Abiler ve saz arkadaşları gibi buradan reklam yapmıyorum.Delikanlı adam içtiğiyle ve ...........le övünmez..Mehmet Abi'ye duyarlılığından dolayı teşekkür ederim.Güzel forumumuzu kirletmeyelim artık.
kral kızılcıklı
ŞİŞEN KÖFTELER
Yukarı
e_s_e_s Liste gör
Yazar

fatih
Yer: Alperen
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2010 saat 12:33
Alkolü zararsız birşey gibi göstermeye çalışıyosunuz ya bişey demiyorum.Benim için sigara neyse alkolde o dur.Dini boyutuna hiç girmiyorum zaten.Mehmet Abiye teşekkür ederim.Her konudan örnek bir forum olalım...
OSMANLI İMPARATORLUĞU...

"Düz yaşayacağız, düz duracağız, düz yürüyeceğiz. Dik duracağız, doğru gideceğiz. "Şehid lider Muhsin YAZICIOĞLU
Yukarı
BoraKılınç Liste gör
Yazar

Bora Kılınç
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2010 saat 13:49
Ben de içiyorum,başka şeyler de yapıyorum.Ama Hüsnü Abiler ve saz arkadaşları gibi buradan reklam yapmıyorum.Delikanlı adam içtiğiyle ve ...........le övünmez..Mehmet Abi'ye duyarlılığından dolayı teşekkür ederim.Güzel forumumuzu kirletmeyelim artık.
ClapClapClap
Yukarı
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2010 saat 15:12
Alıntı yapılan mermerdeler

Alıntı yapılan BLoodY

Arkadaşlar,
forum icerisinde Alkol tuketimi ile ilgili cok fazla sohbet ve ozendirici mesajlar olmaya basladi.

Bir spor forumunda alkol bazli sohbetlerin olmasi dogru degil. Herkesten ricam bu konuda hassas olmalari, sohbetleri bu merkezden baska konulara kaydirmalaridir.

Sayın bloody;

Alkol bazlı sohbetlerin bu forumda olması kadar doğal bir şey olamaz. Eskişehir halkı sever yemeyi içmeyi Wink Sorun zaten içenlerde veya bunun sohbetini yapanlarda değil, çıkan sorunları kişilikde değil de bira şişesinde arayanlarda...

İçiyorum,içittiriyorum... İçmeyene de saygı duyuyorum...
Noktasına virgülüne kadar katılıyorum
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
Enigma1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Dorylaion
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2010 saat 15:39
Alıntı yapılan BoraKılınç

ClapClapClap

Sevgili Bora ve Yusuf Erdoğan kardeş  her iki Hüsnü ağabeyinişz için son derece yanlış ve üzücü bir tespitte bulunmuşsunuz. Tanışmasam da her ikisinede büyük saygı duyuyorum. Çünkü  sohbetlerinde, mesajlarında ve düşüncelerinde güngörmüş insanlar oldukları alenen belli.

Her ikiside foruma büyük renk katıyorlar. Kesinlikle yaptıklarıyla övünen kişiler değiller. Bu tür ağabeylerinizi kırmaktan, incitmekten  biraz imtina etmelisiniz. Onları okuyun , esprilerindeki yalınlığı, içtenliği görün.  Şahsen ben yaşça onlardan büyük olmama rağmen, forumu ne zaman açsam onları okumaktan  ve arada sırada onlara takılmaktan da   keyif alıyorum..

Mehmet Beyin bu uyarısınında ana hedefinin  Hüsnü'ler olduğunu zannetmiyorum...

HİÇBİR ŞEY İNSAN KADAR YÜKSELEMEZ VE ONUN KADAR DA ALÇALAMAZ...
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2010 saat 15:43
Arkadaşlar, bazı durumlarda akıllı ve sağduyulu davranmamız gerekiyor.
Söyleyeceklerim, gece yaşanan olaylar hakkında.

Böyle bir olayı, hem de çok önemli bir maçtan bir gün önce hemen buraya taşımak ne kadar doğru ? Kabak gibi bütün herşey anlatılmış, inanamadım bu duyarsızlığa. Maçtan bir gün önce hem kamuoyunu hem takımı hem kulübü, binlerce kişinin takip ettiği bir yerde , hem de ulusal basının önünde bu şekilde ifşa etmek aklınıza yatıyor mu ?
En azından, bu maç öncesi bu olay bi şekilde kapatılır, ama maçtan sora gerekenler yapılabilir.

Yanlış anlaşılmasın, bunlar konuşulmasın demiyorum, maç bitsin onadn sonra konuşalım, zaten yönetim ve teknik heyet de gereğini yapacaktır.

Ama bu şekilde olmaz bu işler.

Bu kadar sağduyusuz ve pratik düşüncesiz olmamıza inanamıyorum

Yukarı
BoraKılınç Liste gör
Yazar

Bora Kılınç
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2010 saat 15:48
konuyu açıp içine konuyu anlatarak altına dip not tarzında "konu basına sızmaz inşallah" gibilerinden yazan bi insandan ne bekliyosak... :) renkdaşlarım önemli maç öncesi ortalığı karıtırmayı pek seviyo dayanamıolar maçtan sonrasına :) yazık... forumda karıştı ulusal basına gitmemiştir inş yarın gazeteler yazar kına yakmak lazmSmile
Yukarı
Enigma1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Dorylaion
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2010 saat 15:56

Büyük  Atatürk  en önemli  devlet kararlarını içki masasında alırdı.   Dönemin en ünlü tarihçileri, edebiyatçıları, ressamları, şairleri, müzisyenleri, heykeltraşları, bilim adamları, yerli ve yabancı devlet adamları bu sofranın değişmez konuklarıydı.   Yani onun sofrası her zaman akademik bir kariyer taşırdı...

Demem o ki bu alkol denen meret kararında ve ölçülü tüketilirse  çok ta zararlı bir şey değil gibi...

HİÇBİR ŞEY İNSAN KADAR YÜKSELEMEZ VE ONUN KADAR DA ALÇALAMAZ...
Yukarı
BoraKılınç Liste gör
Yazar

Bora Kılınç
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2010 saat 16:05
Alıntı yapılan Enigma1965

Büyük  Atatürk  en önemli  devlet kararlarını içki masasında alırdı.   Dönemin en ünlü tarihçileri, edebiyatçıları, ressamları, şairleri, müzisyenleri, heykeltraşları, bilim adamları, yerli ve yabancı devlet adamları bu sofranın değişmez konuklarıydı.   Yani onun sofrası her zaman akademik bir kariyer taşırdı...

Demem o ki bu alkol denen meret kararında ve ölçülü tüketilirse  çok ta zararlı bir şey değil gibi...

onlar hata yaptı ya bizde yapalım hadi alkol kullanalım Smile
zihniyetinize hayranımClap
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2010 saat 16:12
Alıntı yapılan Enigma1965

Sitede alkol reklamı yapmayın deniyor direk reklama giriyosun valla helal olsun...
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 158159160161162 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır