eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2010 saat 01:07
Valla bende çok beğendim paok tirbünlerini gerçekten çok sağlamlar... Orada da burada da kök söktürdüler fenere...
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2010 saat 01:08
aykut kocaman kendine ihanet eden isimlerden birisi.geçen yıl fb de sportif direktördün.yani avrupaya bakarsak,işin aslına bakarsak teknik direktörün üstünde olan bir makam.kurumsallaşacak takımlarda olması gereken bir makam.ama yok efendim aykut efendinin gözü kendinden daha aşağı bir makam olan hocalık görevinde.anlaşılan o mevkiye inebilmek içinde daumu harcamak için ne gerekiyorsa yapıyor ve nihayet hedefine ulaşıyor.sonuçtada şu anda paok maçından sonra düzenlenen basın toplantısında soru soran gazetecilerin yüzüne salak salak bakıyor ne yalanlar söyleyeceğini bilemeden.

ardındanda bombayı patlatıyor neymiş efendim fenerin önümüzdeki sezon fb nin şampiyon olarak direkt şampiyonlar ligine katılabilmeseymiş.adama h...ir derler aykut yuh sana.
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2010 saat 01:10
Elin Yunanlılarını destekleyeceğime Fbyi desteklerim daha iyi
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2010 saat 01:10
fenerlilerin Allah cezasını versin yazık ya Türkleri rezil ettiler tüm dünyaya Angry
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2010 saat 01:15
Alıntı yapılan meliheses

yav tamam feneri, gs yi sevmeyiz de , arkadaşlar karşıdakiler yunanlı . türkleri aşağılayan, türklere küfürr eden bir takım. yani türkü bırakıp yunanı mı destekleyeceğiz

İyi ki desteklemeyenlerdenim.Paok tribünü feneri geçen hafta Yunanistan'da bu hafta kendi mabetlerinde rezil rüsva etti.Ben kendi adıma helal olsun dedim.Çünkü Türkiye'de aklınıza gelen bütün tribünleri bir stadta toplasan yine PAOK edemez.

Sözde saldıracaklardı,hesabı sorulacaktı,bekliyorlardı.Neler olduğunu gördük.Kimi 100 kişi gitti kimi 50 otobüs geldi.
Nefer
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2010 saat 01:16
Alıntı yapılan goethe_minder

paok'un fenerlilere yaptığını milletimize yönelik görmek bizim antalyalıları kovalamamızı da milletimize yönelik görmek gibi bir şey

fenevbahçe ile daha önceden bi hesaplarımı vardı? yoksa Türk takımı olduğu içinmi orada ve burada bu kadar olay çıkarttılar?
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
eyup_kara26 Liste gör
Yazar

EYÜP KARA
Yer: DENİZLİ
  Alıntı eyup_kara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2010 saat 01:18
paok tribünlerinin de paoklularında tüm yunanlı p.çlerinde ben  ta................ Censoredadamların derdi fenerle değil Türklerle,  İstanbul bizim diye bağırmış şerefsizlerrrr AngryAngry
ES-ES
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2010 saat 01:20
Alıntı yapılan Sephodyrm

fenevbahçe ile daha önceden bi hesaplarımı vardı? yoksa Türk takımı olduğu içinmi orada ve burada bu kadar olay çıkarttılar?

şöyle ki, bu paok beşiktaş ile daha yakın ilişkileri olan bir tribün. fenerbahçe de aynı şekilde aek ile. gerginliklerin temel sebebi bu. fenerbahçeliler kendilerinin rezil oluşlarını "türk-yunan" meselesi haline getirmeye çalışmaları ise sadece onların acizliğini gösteriyor. zaten videolara bakarsan türk bayrağına yönelik bir hareket falan yok ki adamlar isteseler alasını yaparlardı (fener bayrağı bile bulmuşlar, türk bayrağı mı bulamayacaklar).
bir olympiakos bir panathinaikos olsa karşıdaki bir nebze anlam vereceğim, ancak atatürk'ün şehrinin takımı olmaktan gurur duyduklarını belirten bir takımın taraftarlarının milletimize yönelik saldırı yaptığını düşünmek fazla duygusal düşünmek olur.
arada münferit olaylar olmuştur tabi ki, onları dikkate almadan konuşuyorum.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2010 saat 01:22
Basketbolda yakında Türkiye-Yunanistan maçı var,milli gururlarımız orada çıksın ortaya..
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2010 saat 01:24
Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Basketbolda yakında Türkiye-Yunanistan maçı var,milli gururlarımız orada çıksın ortaya..

işte bütün mesele bu kadar.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır