eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftar Olarak Yapmamız Gerekenler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
celaluslu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

celal
Yer: SAKARYA
Online Durum: Offline
  Alıntı celaluslu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2007 saat 08:16
ama tek yöne dönüyor, sola. Sağa dönüşü kilitlenmiş.
İlahi abiiiiiiiiiiTongue
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 00:28
TARAFTAR DİKKAT ETMELİ.
Konuşmasında taraftara yönelik uyarılarda bulunan başkan Hatipoğlu, " Gerçek taraftara sözümüz olamaz. Ancak maçlarda olay çıkartan, bilet almadan maça giren, kulübü zor durumda bırakan, deplasmanlarda sıkıntıya neden olan taraftar ikinci yarıda bu olumsuzluklara nokta koymalı. Bu konuda ikinci yarıda yapılacak olan en ufak olumsuzlukta olay çıkartan ve kulübü zarara uğratan taraftar güvenlik güçlerince etkisiz hale getirilecektir. Bakın ligin ilk yarısında gereksiz para cezaları aldık. İmajı bozan, kulübe ceza aldıran taraftar istemiyoruz. Birde ikinci yarıyla birlikte kentimizin şampiyonluk havasına girmesini istiyorum. Bayraksız caddeler hiçte hoş değil. Bir kampanya olmalı ve şehir ikinci yarıdaki yarışla birlikte gelin gibi süslenmeli." mesajını verdi.
Ben sözümü tuttum

Eskişehirspor kulübü başkanı Nebi Hatipoğlu dün Atatürk stadı basın odasında yaptığı toplantıda önemli konulara değindi. Görev süresi içerisinde ekip arkadaşlarıyla birlikte yaptıklarını özetleyen Hatipoğlu, taraftara, futbolculara ve teknik kadroya önemli mesajlar vermeyi ihmal etmedi.
BAHENELERİ OLAMAZ.
Sorunsuz kulüplerin arasında yer aldıklarının altını çizen başkan Hatipoğlu, " Futbolcularımıza ve teknik kadromuza borcumuz yok. Onların hep arkasında durduk, durmaya devam edeceğiz. Elbet süreç içerisinde gelenler ve gidenler olacaktır. Ara transferde bu takıma, kaleci, sol bek, ön libero ve orta sahaya takviyeler yapıp 4 yeni futbolcuyu kadromuza katacağız. Bu konuda aceleci olursak kulüp zarar görür. Birde ince eleyip sık dokumak zorundayız. Gelenler gidenleri aratmamalı. B:unun için alternatif isimler üzerinde çalışmalar yapıyoruz." dedi.

BAŞKANIN DEDİĞİ CADDELER OLAYI GERÇEKTEN EL ATMALIYZ BU İŞE ŞEHRİ HAVAYA SOKALIM
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 00:30
Birde ikinci yarıyla birlikte kentimizin şampiyonluk havasına girmesini istiyorum. Bayraksız caddeler hiçte hoş değil. Bir kampanya olmalı ve şehir ikinci yarıdaki yarışla birlikte gelin gibi süslenmeli." mesajını verdi.
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 00:55
Yapalım yapalım diyoruz hani bu işi ben yönetirim diycek bi abimiz lazım ben her türlü maddi manevi desteğe hazırım...
Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
  Alıntı Qwerty_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 01:40
ßence bayraklar artıık hazırlanmalı Caddeler bayrakla donatılmalı sehri havaya sokmak istiosan yapılmalı bayramdan önce yapılmalıydki sehre gelen misafirlerimiz göreceklerdi bu bayraklarda nein nesi diee aaaagızları acık bakıcaklardı bizde dicektikki bu bayraklar eskişehirsporun istanbulu fet etmek için hazırlnan bayraklardan ufak bölümüLOL
I LOVE YOU ESES
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 21:52
Toki Ihlamurkent'e taşındık adeta bir ilçe gibi kalabalık olacak gibi burası...Para durumunu ayarlayabilirsem(malum öğrenciyiz) dev bir bayrak asmayı düşünüyorum binanın caddeye bakan cephesine...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
26red_black26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞENOL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 26red_black26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 10:27
Alıntı yapılan es_emre26

Toki Ihlamurkent'e taşındık adeta bir ilçe gibi kalabalık olacak gibi burası...Para durumunu ayarlayabilirsem(malum öğrenciyiz) dev bir bayrak asmayı düşünüyorum binanın caddeye bakan cephesine...
Bende ıhlamurkentte oturuyorum bu bayrak asma işine yardımcı olmak isterim nasıl organize edeceğiz bu işi.
SÖZ KONUSU ESKİŞEHİRSPORSA GERİSİ TEFERRUATTIR.
HERŞEY ESKİŞEHİRSPOR İÇİN
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2007 saat 14:48
bu videoyu seyradim arkadaşlar

burada tam 185 000 kişi var STAD MARACANA

http://www.youtube.com/watch?v=hVnpjH7bfJ8&feature=related

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2007 saat 15:08
Aynı mesajı tekrar tekrar farklı konulara yollamanızın mantığını öğrenebilir miyim?
Yukarı
omer_26 Liste gör
Yazar

ömer
  Alıntı omer_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2007 saat 22:26
Taraftar olarak yapmamız gereken 90 dakika durmaksızın takımımıza destek olmak
SENİN KADAR HİÇ KİMSE SEVİLMEDİ BU KALPTE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır