eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKonumuz Sadece Referandum..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104105106 183>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Atİ NeFeR Liste gör
Yazar

çağrı çetinoğlu
Yer: sol kapalı
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2010 saat 18:58
Alıntı yapılan Murat Diri

BDP neden boykottan vazgeçti ?
Karayılan neden ateşkes ilan etti ?
Apo neden evet demeye ikna oldu ?
Ahmet türk neden evetçi oldu ?
Bunlara ne sözü verildi de 180 derece dönüp AKePenin ''RUH İKİZİ'' oldular ?
...EVET'çiler siz bilirsiniz neyin karşılığında uzlaşmaya varıldı??....

Hala bazı şeyleri görmekten kendimizi alamıyoruz adamlar dalga geçer gibi birde referandum tarihini bü ülkenin tarihinde kara sayfalarında yer alan kardeşin kardeşe kırdırıldığı bir tarihi seçiyor bizimle alay ediyorlar resmen milli duygularımız ayaklar altına alınıyor.

Umarım Türkiye Cumhuriyeti olarak gereken cevabı vereceğiz unutmayalım ki herkes kendi kaderini yaşar koyun gibi yaşamaya razıysak böyle bir çoban geçer başımıza gerçi versen iki sığırı güdemezler ama işte mecburen saygı duyuyorsun mecburen derken zorla değil aldığımız terbiye ve vatan sevgisinden sadece saygımız o makama...
Açıkçası gereken cevabı vereceğimizi düşünüyorum abi ama şu anda durum başa baş referandumda da öyle olucak gibi HAYIR bir adım önde gibi ama bu sözde müslümanların %10 luk sandık çalma payıyla evet çıkar gibi geliyor ne yazıkki.
Hayallerimiz Elbet Bir gün Gerçek Olacak Eskişehir Bayrağı Boğazda Dalgalanacak!!! //inadına nefer
Yukarı
askavesevgiyedair Liste gör
Yazar

recep
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2010 saat 19:09
Alıntı yapılan Atİ NeFeR

Hala bazı şeyleri görmekten kendimizi alamıyoruz adamlar dalga geçer gibi birde referandum tarihini bü ülkenin tarihinde kara sayfalarında yer alan kardeşin kardeşe kırdırıldığı bir tarihi seçiyor bizimle alay ediyorlar resmen milli duygularımız ayaklar altına alınıyor.

Umarım Türkiye Cumhuriyeti olarak gereken cevabı vereceğiz unutmayalım ki herkes kendi kaderini yaşar koyun gibi yaşamaya razıysak böyle bir çoban geçer başımıza gerçi versen iki sığırı güdemezler ama işte mecburen saygı duyuyorsun mecburen derken zorla değil aldığımız terbiye ve vatan sevgisinden sadece saygımız o makama...
Açıkçası gereken cevabı vereceğimizi düşünüyorum abi ama şu anda durum başa baş referandumda da öyle olucak gibi HAYIR bir adım önde gibi ama bu sözde müslümanların %10 luk sandık çalma payıyla evet çıkar gibi geliyor ne yazıkki.
evet çıktımı kılıfınızda hazır..Yok oy çalmışlar yok bilmem ne..Oy şalındığını ispat edin ondan sonra konuşun çamur at izi kalsın..
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2010 saat 19:11

Çalmıyormusunuz ? Oy için kömür,makarna dağıtan oy için herşeyi yapar sandık bile yakar.

amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
Atİ NeFeR Liste gör
Yazar

çağrı çetinoğlu
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2010 saat 19:19
Alıntı yapılan askavesevgiyedair

Alıntı yapılan Atİ NeFeR

evet çıktımı kılıfınızda hazır..Yok oy çalmışlar yok bilmem ne..Oy şalındığını ispat edin ondan sonra konuşun çamur at izi kalsın..
Yerel seçimlerde İstanbulda Kılıçdaoğlu Ankarada Karayalçın öndeyken bi anda elektrikler gitti geldi ve Kadir Topbaş la İgökçek öne geçti bu nasıl oldu? Yerel seçimlerde hiç dışarı çıkmadınız heralde evinizden şimdi adını Orhangazi de şimdi adını hatırlayamicağım okulda oy çalındığı söylendi ve okulun yakınındaki bir çöplükte DSP basılı yüzlerce pusula bulundu ve kanıtlandı. Ben ispatımı yaptım sıra sizde 10 dk içinde Ankara ve İstanbul'un kaderi nasıl belirlendi?
Hayallerimiz Elbet Bir gün Gerçek Olacak Eskişehir Bayrağı Boğazda Dalgalanacak!!! //inadına nefer
Yukarı
e_s_e_s Liste gör
Yazar

fatih
Yer: Alperen
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2010 saat 19:22

www.yenianayasa.com

Bir düşünceye körü körüne bağlanıp çevreden duyduklarımızı buraya aktarmak yerine yeni anayasayı inceleyip anlayıp yorumlamak sonra bizimle paylaşmak daha güzel birşey olsa gerek.Lafım her iki tarafa...

OSMANLI İMPARATORLUĞU...

"Düz yaşayacağız, düz duracağız, düz yürüyeceğiz. Dik duracağız, doğru gideceğiz. "Şehid lider Muhsin YAZICIOĞLU
Yukarı
birisi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer faruk korkmaz
Yer: istanbul-üsküda
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2010 saat 19:25
dün başbakan atv'ye katıldığında trabzon,bursa ve eskişehir'in futbol kentleri olduğunu söyledi...  hoşuma gitmedi değil...
kibirle işimiz olmaz bizim... bu yüzden istanbul takımı tutmayız...
Yukarı
askavesevgiyedair Liste gör
Yazar

recep
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2010 saat 19:26
Alıntı yapılan Atİ NeFeR

Alıntı yapılan Atİ NeFeR

Yerel seçimlerde İstanbulda Kılıçdaoğlu Ankarada Karayalçın öndeyken bi anda elektrikler gitti geldi ve Kadir Topbaş la İgökçek öne geçti bu nasıl oldu? Yerel seçimlerde hiç dışarı çıkmadınız heralde evinizden şimdi adını Orhangazi de şimdi adını hatırlayamicağım okulda oy çalındığı söylendi ve okulun yakınındaki bir çöplükte DSP basılı yüzlerce pusula bulundu ve kanıtlandı. Ben ispatımı yaptım sıra sizde 10 dk içinde Ankara ve İstanbul'un kaderi nasıl belirlendi?
ispat sözle iddayla oluyosa oooo işimiz var o zaman.Elinde mahkeme kaydı veya belgesi varmı.Veya seçim bu iddalar kanıtlandıdamı iptal edildi he ?
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2010 saat 19:30
Alıntı yapılan e_s_e_s

www.yenianayasa.com

Bir düşünceye körü körüne bağlanıp çevreden duyduklarımızı buraya aktarmak yerine yeni anayasayı inceleyip anlayıp yorumlamak sonra bizimle paylaşmak daha güzel birşey olsa gerek.Lafım her iki tarafa...

Biz kararımızı verdik tarafsız arkadaşlar varsa incelesinler yararlı olacaktır karar vermelerine.

Alıntı yapılan birisi26

dün başbakan atv'ye katıldığında trabzon,bursa ve eskişehir'in futbol kentleri olduğunu söyledi...  hoşuma gitmedi değil...

Göz boyama Wink
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
Atİ NeFeR Liste gör
Yazar

çağrı çetinoğlu
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2010 saat 19:30
Siz benim soruma cevap verin önce. Birde yerel seçim günü utancınızdan dışarı çıkabilseydiniz oy çalınmasına şahit olurdunuz.
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2010 saat 19:32

Alıntı yapılan Atİ NeFeR

Alıntı yapılan Atİ NeFeR

<div id="id_4c73e69f876704409f3f8" align="center">BDP neden boykottan vazgeçti ?Karayılan neden ateşkes ilan etti ? Apo neden evet demeye ikna oldu ? Ahmet türk neden evetçi oldu ? Bunlara ne sözü verildi de 180 derece dönüp AKePenin ''RUH İKİZİ'' oldular ?...EVET'çiler siz bilirsiniz neyin karşılığında uzlaşmaya <span></span><span>varıldı??....</span>
<span>Hala bazı şeyleri görmekten kendimizi alamıyoruz adamlar dalga geçer gibi birde referandum tarihini bü ülkenin tarihinde kara sayfalarında yer alan kardeşin kardeşe kırdırıldığı bir tarihi seçiyor bizimle alay ediyorlar resmen milli duygularımız ayaklar altına alınıyor.</span>Umarım Türkiye Cumhuriyeti olarak gereken cevabı vereceğiz unutmayalım ki herkes kendi kaderini yaşar koyun gibi yaşamaya razıysak böyle bir çoban geçer başımıza gerçi versen iki sığırı güdemezler ama işte mecburen saygı duyuyorsun mecburen derken zorla değil aldığımız terbiye ve vatan sevgisinden sadece saygımız o makama...<span></span>

<font style="">Yerel seçimlerde İstanbulda Kılıçdaoğlu Ankarada Karayalçın öndeyken bi anda elektrikler gitti geldi ve Kadir Topbaş la İgökçek öne geçti bu nasıl oldu? Yerel seçimlerde hiç dışarı çıkmadınız heralde evinizden şimdi adını Orhangazi de şimdi adını hatırlayamicağım okulda oy çalındığı söylendi ve okulun yakınındaki bir çöplükte DSP basılı yüzlerce pusula bulundu ve kanıtlandı. Ben ispatımı yaptım sıra sizde 10 dk içinde Ankara ve İstanbul'un kaderi nasıl belirlendi?
ispat sözle iddayla oluyosa oooo işimiz var o zaman.Elinde mahkeme kaydı veya belgesi varmı.Veya seçim bu iddalar kanıtlandıdamı iptal edildi he ?

Aksini iddia edecek kimse varsa bravo. Gerçekten bu ülkede söylentiden çok ne var. 100lerce söylenti çıkıyo seçimlerde sonra herkes bir şeyler söyleyip kanıtladım diyo. Lafla kanıtlama olmaz. Ayrıca bu safsatalardaki gibi kanıtlansa iptal edilirdi.
22 Haziran 2013
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104105106 183>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır