eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKonumuz Sadece Referandum..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 979899100101 183>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yedek_parçacı Liste gör
Yazar

Necati
Yer: tepebaşı/Esk.
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 23:32

başbakan show tv.de canlı yayında döktürüyor yine..mavi ceketide süper yakışmış..acaip bir karizma var adamda..

ESKİŞEHİRSPOR BİR DEVRİMDİR EVRİM DEĞİL..
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2010 saat 00:02
3 gün böyle konuşsa hiç mitinglere gerek kalmaz bence % 70 EVET oyu alırlr.. :)
Yukarı
askavesevgiyedair Liste gör
Yazar

recep
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2010 saat 00:03
Alıntı yapılan quarentina_26

Alıntı yapılan mermerciresit

Alıntı yapılan Deli Şahin

Arkadaşlar beni aydınlatırsanız sevinirim.Deniliyorki anayasada yapılacak değişiklikler AKP nin işine yarıyor,onun için hayır diyeceğiz diyen arkadaşlara şunu soruyorum demekki sizler hiç iktidara gelemeyeceksiniz.Yapmayın yarın CHP iktidara gelirse bu seferde onun işine yarar.Yani yapılan değişiklikler kim iktidardaysa ona yarar.Yanlışım varsa düzeltin.Haaa ben henüz ne oy kullanacağıma karar vermedim.

şaban bey aydınlatacak birşey yok siz evet deyin memleket aydınlanacak zatenWink

evet saban bey sız evet deyınkı memleket DENİZ FENERİ gibi aydınlansın sonra bı GEMICIK gelsın bu DENIZ FENERINE carpsın memleket karanlıkta ve karanlıktaydınız zaten sızın ıcın degısen bısey olmaz

13 eylül sabahı evet çıktığını görünce bu arkadaşlar nasıl olsa ışıktan rahatsız olanlar gibi kaçışacaklar...
Yukarı
mermerciresit Liste gör
Yazar

resit
Yer: haremeyn
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2010 saat 00:13
 başbakanımız çok güzel bir şekilde açıklıyor neden evet  dememiz gerektiğini.azıcık siyasi düşünmeyen her insan canı gönülden evet der. malesef hayır diyecek arkadaşlarımız tamamen ideolojik yaklaşıyorlar. kuru kuruya laiklik ipine sarılıp memleketi kamplara bölüyorlar. bu kafalar her türlü yeniliğe karşıdırlar. kendilerini herzaman halktan yüksek gördükleri için güçlerini kaybetirecek bu kanun değişikliklerini kabul edemezler.
  yargının siyasallaşmasından korkuyorlarmış.komediye bakın bu ülkede yargı zaten kendi zümrelerinde değilmi ? danıştay kararlarına bakın anayasa mahkemesi kararlarına . sanki chp nin sözcüsü ve tasdikçisi  yarsav başkanı da öyle. şimdi korkuyorlar memleket için değil kendi koltukları gidecek.
  bu ülkede generaller yıllarca siyasilerden üstün oldu. hep ağızlarında irtica türküsü söyleyip durdular. orduevlerinden halkımıza öcü gibi bakarak, gerçek işlerini unuttular terörle mücadelede yaptıkları hatalar şehit olarak geri döndü. sorumluluğu siyasilere attılar kendileri sivil mahkemeleri tanımazdı.hiç duydunuzmu ihmalden suçlanıp ceza alan bir general.teröristi çoban sanırlar köylüyü de terörist. karakollar basılırken golf oynayan  general bile vardi
  şimdi söyleyin bakalım bütün bunları değiştirecek bir  kanun değişikliğine nasıl hayır diyelim
alkol bütün kötülüklerin anasıdır
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2010 saat 00:17
Alıntı yapılan yedek_parçacı

başbakan show tv.de canlı yayında döktürüyor yine..mavi ceketide süper yakışmış..acaip bir karizma var adamda..

Eee.. Smile
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2010 saat 00:17
YEDİ YILDAN BU GÜNE TÜRKİYEDE YAŞADIĞIMIZ İLKLER .

* İşte AK Parti' nin canını çok sıkan o mail:

Türkiye' deki icraatlarının unutulmaması ve bakar körlerin gak guk etmemesi için Tayyip Erdoğan liderliğindeki AKP' nin Türk siyaset tarihindeki bazı ilklerini hatırlatmakta yarar görüyorum.

*1- İlk defa bir Başbakan " Tezkere geçmezse memura maaş ödeyemeyiz " dedi
*2- İlk defa ekonomi büyürken işsizlik arttı.
*3- İlk defa cari açık verilirken döviz kuru arttı.
*4- İlk defa bir Başbakan zam isteyen memura " İMF' yi ikna edin " dedi.
*5- İlk kez ithalat 100 milyar doları aştı.
*6- İlk kez cari a çığın üstünde borçlanma yapıldı
*7- İlk kez Yunan kilise bankası Türkiye' de banka satın aldı.
*8- İlk defa domuz, kesimlik hayvanlar arasına alındı
*9- İlk defa düşük faizli dış borç, yüksek faizli iç borç ile ödendi.
*10- İlk defa bir Başbakan ve Dışişleri Bakanı, islâmiyeti yok etmeye yemin eden bir Papa' nın heykeli önünde fotoğraf çektirdi.
*11- İlk defa bir Başbakan " Toprak satılıyorsa alıp götürmüyorlar ya " dedi.
*12- İlk defa bir cami kiliseye çevrildi.
*13- İlk defa kilise ve havralar imar planında yer aldı.
*14- İlk defa bir Başbakan Yahudi düşünce kuruluşundan " Üstün Cesaret Ödülü " aldı.
*15- İlk defa Türk askerinin başına ABD güçlerince çuval geçirildi.
*16- İlk defa bir Başbakan " bir dönem dini kullandık " dedi.
*17- İlk defa petrol kanunu ile yabancılara 50 yıllık imtiyaz verildi.
*18- İlk defa yabancı rantiyecilere vergi muafiyeti tanındı.
*19- İlk defa iletişim sektörünün tamamı yabancıların eline geçti.
*20- İlk defa tezkere ret edilmesine rağmen Dış İşleri Bakanlığı genelgesi ile silahlar Türkiye üzerinden geçti.
*21- İlk defa bir Başbakan İslâm dünyasının sınırlarını değiştirecek BOP' un eş başkanı oldu.
*22- İlk defa bir Başbakan Müslüman topraklarını işgal eden ABD askerlerinin evlerine sağ salim dönmeleri için dua ettiğini açıkladı.
*23- İlk kez İsrailli bir işadamına çok gizli bir şekilde 800 milyon dolar kaynak aktarıldı.
*24- İlk defa bir Başbakan yapılan ihalede önce uçak istedi ama sonra Mercedes' e razı oldu.
*25- İlk defa fındık üreticileri en büyük mitingi yaptı.
*26- İlk defa bir Başbakan Türkiye' yi pazarladığını açıkça itiraf etti.
*27- İlk defa tarımsal üretimde dış ticaret açığı ortaya çıktı.
*28- İlk defa bir Başbakan çiftçilere " Gözünü to p rak doyursun " dedi.
*29- İlk defa kap kaç diye bir sektör ortaya çıktı.
*30- İlk defa zina suç olmaktan çıktı.
*31- İlk defa bir Başbakan en fazla yurt dışı gezisi yaptı.
*32- İlk defa bir Başbakan " Borç yiğidin kamçısıdır " diyerek borçlanmayı bir başarı olarak gösterdi.
*33- İlk defa enflasyon % 10 artarken pancar fiyatları 99 kuruştan 88 kuruşa indi.
*34- İlk defa çiftçi ve emekliden vergi alınması sözü verildi.
*35- İlk defa bir Başbakan Danışmanı Amerikalılara Başbakan için " Bu adamı kullanın, onu rogara süpürmeyin " dedi.
*36- İlk defa GSMH artarken KDV tahsilâtı yerinde saydı.
*37- İlk defa bir Başbakan TMSF katkısıyla bu kadar çok TV ve gazete yönlendirdi.
*38- İlk defa Türkiye Cumhuriyeti' nin Cumhurbaşkanı misafir olarak gelen bir kralın ayağına gitti. Hem de 10 Kasım günü.
*39- İLK DEFA BİR BAŞBAKAN ÇİFTÇİYE " ANANIDA AL GİT " DEDİ...
*40- İLK DEFA BİR BAŞBAKAN ŞEHİD ZİYARETTİNDE " ASKERLİK YAN GELİP YATMA YERİ DEĞİLDİR " DEDİ
*41- İLK DEFA BİR BAŞBAKAN 300 METRELİK GEMİYE GEMİCİK DEDİ.
*42- İLK DEFA BİR BAŞBAKAN ..... GAZETELERİNİ OKUMAYIN TELEVİZYONLARINI AÇMAYIN DEDİ.
*43- İLK DEFA BİR BAŞBAKAN ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNEN İNSANLARI DİNSİZLİKLE SUÇLADI.
*44- İLK DEFA BİR BAŞBAKAN İÇİN CUMHURİYET MİTİNGLERİ YAPILDI.
*45- İLK DEFA BİR HALK KENDİ LÂİKLİĞİNDEN VE ÖZGÜRLÜĞÜNDEN KORKTU...
*46- İLK DEFA ATAMI ANLIYORUM.
Bu hızla Tayyip Erdoğan b u dönemde ülkemizde ki her şeyi özelleştirmiş olacak... İş bu ya özelleştirmeye ve satmaya kafayı takmış olan başbakanımız en sonunda kendisini özelleştirir mi?
*- Türk Telekom, Arap' ın.
*- Telsim İngiliz' in.
*- Kuşadası Limanı İsrailli' nin.
*- İzmir Limanı Hong Konglu' nun...
*- Araç muayene işi Alman' ın.
*- Başak Sigorta Fransız' ın.
*- Adabank Kuveytli' nin.
*- İETT Garajı Dubaili' nin.
*- Avea Lübnanlı' nın.
*- Petkim? Ermeni' nin. ( Kazak'a sattık, dediler. Kazağı bir çıkardık Ermeni...)
*- Rakı, Amerikalı' nın.
*- Finansbank Yunanlı' nın...
*- Oyakbank Hollandalı' nın.
*- Denizbank Belçikalı' nın.
*- Türkiye Finans Kuveytli' nin.
*- TEB Fransız'ın.
*- Cbank İsrailli' nin.
*- MNG Bank Lübnanlı' nın.
*- Alternatif Bank Yunanlı' nın.
*- Dışbank Hollandalı' nın.
*- Şekerbank Kazak' ın.
*- Yapı Kredi' nin yarısı İtalyan' ın.
*- Turkcell' in yarısı Finli' nin Rus' un.
*- Beymen' in yarısı Amerikalı' nın.
*- Enerjisa' nın yarısı Avusturyalı' nın.
*- Garanti' nin yarısı Amerikalı' nın.
*- Eczacıbaşı İlaç, Çek' in.
*- İzocam, Fransız' ın.
*- TGRT ( Fox ) Amerikalı' nın.
*- Demirdöküm Alman' ın.
*- Döktaş Fransız' ın.
*- Süper FM Kanadalı' nın. Hepsi TÜRK' tü bir zamanlar... sadece 8.5 yıl önce. yani AKP hükümetinden önce

UYAN EY TÜRK KENDİNE DÖNMEYİ DENE
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2010 saat 00:25
Alıntı yapılan oner

Alıntı yapılan yedek_parçacı

Eee.. Smile
"Eee"si mi var abi? Karizmatik işte oyumuz evetLamp
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2010 saat 00:27
Başbakandan bize mektup var!

Ey benim okuyup araştırmayan halkım;
1- Şehidinize hakaret ettim, ...anlamadınız....
2- Ermeni, Yahudi demeden ülke varlıklarını sattıp,eg...emenliğimizi devrettim, anlamadınız.
3- Kendi ülkemi bölen projenin Eş Başkanı'yım dedim,anlamadınız.(BOP)
4- Erbakan bile "AKP' yi siyonistler kurdurdu" dedi ki doğru,anlamadınız.
5- Türkiye'yi katmerli bir borcun altına soktum, toprakları sattım,anlamadınız.
6- Barzani ve Talabani ile kolkola girip kendi askerimizi dışladım, anlamadınız.
7- Din, müslümanlık,islam dedik 4 yıl boyunca rekor sayıda kilise açtırdım, bu nasıl müslümanlık demediniz ve yine anlamadınız.
8- Ogluma acık acık gemi aldım, alenen 4 senede onu da trılyoner yaptım anlamadınız.
9- Malıye bakanıyla elele verıp yedı sulalemıze yetecek paraları goturduk anlamadınız.
10- Teroristbasına sayın dedim anlamadınız.
11- Ulkeyi en yuksek faizle borçlandırdım anlamadınız.
12- 2002 dekı secım oncesi dokunulmazlıkları kaldıracam diye yalan soyleyıp sonra bı daha lafını bıle etmedım anlamadınız.
13- Derdini söyleyen vatandaşa ...iktir çektim anlamadınız. Üstüne üstlük bütün bunları tembel muhalefette size iyi anlatmayınca sandıktan hooop ben çıktım. Şimdi bir 5 yıl daha sizleri ben sevmeyim de kimler sevsin. Bu 5 yılda da yapacagımı yaparım, ondan sonra ister seeeç ister seçme. Nasıl olsa kalkıp yüzünüze sövsem yine %30 alırım
Yukarı
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2010 saat 00:44
ben demiştim daha önceki yazılarımda. bu ülkenin %70 i salak diye. bunu ben değil yazar Aziz Nesin demişti. kimileriniz (özellikle akp ciler) bana tepki göstermişlerdi. peki çok sevgilli akp ciler ben size soruyorum:
Akp li bi milletvekili çıkıpta hayır diyenin aklından şüphe ederim dediğinde neden sesiniz çıkmıyo. ya da başBAKAN bitaraf olanı bertaraf ederiz diyip açık açık hayırcıları tehdit ettiğinde neden sesiniz çıkmıyo. alayınız koyun çünkü. işinize gelmeyen şeylerde pusup kalırsınız, gıkınız bile çıkmaz.
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2010 saat 00:46
EVET Diyoruz Çünkü!:

Ramazan beni kesmiyor 12 ay aç , susuz gezeyim mi diyorsun ? bir EVET yeter ;)

Amaaaan 1071 ' den ber...i bu topraklarda yaşıyoruz , birazda başkaları mı yaşasın diyorsun ? Bir EVET yeter :)

Apo ***inin , Akp ile pazarlık yapması gururunu mu okşuyor ? hiç durma EVET de !

Tayyip anama sövse suç anamdadır diyecek kadar arsızlaştıysan eğer bir EVET yeter , hatta fazla bile gelebilir :)

Ülkenin yüz ölçümü fazla mı geliyor ? güneydoğuda farklı bir devlet kurulsun mu istiyorsun ? Bir EVET yeter !

Hayalim üç kelime o da şöyle : AÇ , SUSUZ , ŞEREFSİZ mi diyorsun ? Ne duruyon la bir EVET yeter .

Kuran kursları kapatıldı , kiliseler ayine açıldı , apo ***ine sayın denildi , şehit sayısı hiç olmadığı kadar arttı , özerklik tartışmaları başladı , işsizlik tavan yaptı ama içimdeki gerizekalı bu adamlara hala güveniyor mu diyorsun ? Rahat ol bir EVET yeter !

Haburda gösteri yapan teröristlerin sayısı az mı geldi ? o zaman ülken için bir EVET yeter!

Askerdeki evladının hala sağ olması seni çok mu rahatsız ediyor ? Bir EVET yeter!
---
HAYIRlı Günler Wink
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 979899100101 183>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,813 saniyede hazırlanmıştır