eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKonumuz Sadece Referandum..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 183>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Deli Şahin Liste gör
Yazar

ŞABAN SATIR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 20:42

Arkadaşlar beni aydınlatırsanız sevinirim.Deniliyorki anayasada yapılacak değişiklikler AKP nin işine yarıyor,onun için hayır diyeceğiz diyen arkadaşlara şunu soruyorum demekki sizler hiç iktidara gelemeyeceksiniz.Yapmayın yarın CHP iktidara gelirse bu seferde onun işine yarar.Yani yapılan değişiklikler kim iktidardaysa ona yarar.Yanlışım varsa düzeltin.Haaa ben henüz ne oy kullanacağıma karar vermedim.

Ya kırmızı gülden ayrı yaşamalı,yada dikeninin acılarını hoş görmeli yeğenim.
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 20:53
Alıntı yapılan Deli Şahin

Arkadaşlar beni aydınlatırsanız sevinirim.Deniliyorki anayasada yapılacak değişiklikler AKP nin işine yarıyor,onun için hayır diyeceğiz diyen arkadaşlara şunu soruyorum demekki sizler hiç iktidara gelemeyeceksiniz.Yapmayın yarın CHP iktidara gelirse bu seferde onun işine yarar.Yani yapılan değişiklikler kim iktidardaysa ona yarar.Yanlışım varsa düzeltin.Haaa ben henüz ne oy kullanacağıma karar vermedim.

şaban bey sonuna kadar haklısınız.işte benim hayır dememin en büyük nedeni bu.hukuk birgün gelir herkese lazım olur.onun için hukuk tarafsız olmak zorundadır.her gelen iktidar işine geldiği şekilde hukukla oynar ve tarafsızlığını bozarsa ne hale geliriz.hukuk adaletin hukuğudur,herkesin hukuğudur,güvencesidir.ne chp ne mhp nede akp hukuğu olamaz.hukuka müdahaleyi babam istese hayır derim,hukuk canımızı yaksada toplumun temelidir.boşuna demiyoruz şeriatın kestiği parmak acımaz yeterki haklı yere kesilsin.

Yukarı
mermerciresit Liste gör
Yazar

resit
Yer: haremeyn
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 20:54

şaban bey aydınlatacak birşey yok siz evet deyin memleket aydınlanacak zatenWink
alkol bütün kötülüklerin anasıdır
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 21:03
Büyükşehir belediyesinin ramazanla ilgili ilanlarını izliyorum,
hocanın hayıra yaklaşımı çok akılcı, ilan panolarında akıl yatıyor...

Clap
# Direnmüdavim....

Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 21:07
Alıntı yapılan mermerciresit

şaban bey aydınlatacak birşey yok siz evet deyin memleket aydınlanacak zatenWink
işte şaban bey aradaki fark burada.bizler neden niçin hayır denmesi gerektiğini aklımız yettiğince,dilimiz döndüğünce anlatmaya çalışıyoruz.ama evetçi arkadaşlar boşver sorma neden niçin diye tayyip dedi ya boşver evet de aydınlan diyorlar.tıpki seçimlerde al yarım ton kömürünü,yarım altınınla bir kilo pirincini at oyunu bize keyfine bak dedikleri gibi.

karar sizlerin,karar vicdanların,karar düşünebilenlerin artık...
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 21:08
Kimse neye HAYIR neye EVET diyeceğini bilmiyor Ak partiyi seven evet diyecek sevmeyen hayır diyecek bu çok yanlış ülke menfaatini düşünerek hayır veya evet diyelim arkadaşlar en azından anayasa değikliğini incileyerek bilinçli bir şekilde oy verelim ülkemize yazık oluyor . 
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 21:14
ya zaten cemaatcılıkdede oyle degılmı hadı herkes su aprtıye oy verıcek hurra oraya suna verılcek hurra buraya evet denılecek hurra evet ama kımse bılmezkıı bugun vereceklerı oylarla cocuklarının torunlarının yasayacagı turkıyenın temellerıne dınamıtlerı kendılerı koyacaklar anlatamazsınız bu kesıme adamı son halıfe ılan eden kesımden ne beklenırkı
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 21:19
hıc arastırdılarmı tayyıple gul secılmedıgı takdırde DGM lerde yargılanacakmı yargılanmayacakmı sorsunlar bakalım meclısın ıcınde bekleyen bu ıkı sahısın kac tane yolsuzluk yasadısı orgut kurmadan kac tane dosyası olan bılen varmı evetcıler sıze soruyorum referandumdan evet gecerse eger (allah korusun) bu doyasların alayının bır kıbrıtle yakılacagını ve caldıkca daha cok calacaklarını bılıyomusunuz ey evetcıler ey ummetcıler tek korkularının bu oldugunu bu yuzden bunu degıstırmek ısteyen bır anayasa oldugunu bılen varmı ey evetcıler darbedekılerı yargılayacaz yalanıyla kendı yaptıkları sıvıl darbeyı gomeceklerını bılıyomusunuz daha sonra bu toprakların federallesmesıne adım adım yaklasılacagını bılıyomusunuz ey ummetcıler ey evetcıler !!!! 
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 21:38
Alıntı yapılan hüsnü

Büyükşehir belediyesinin ramazanla ilgili ilanlarını izliyorum,
hocanın hayıra yaklaşımı çok akılcı, ilan panolarında akıl yatıyor...
Clap
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 22:07
Alıntı yapılan mermerciresit

evet saban bey sız evet deyınkı memleket DENİZ FENERİ gibi aydınlansın sonra bı GEMICIK gelsın bu DENIZ FENERINE carpsın memleket karanlıkta ve karanlıktaydınız zaten sızın ıcın degısen bısey olmaz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 183>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır