eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Sorularımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Online Durum: Offline
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 20:59
Sn Yüksel   
Kaleci cenk ve ersinin Eskişehirspora maliyeti nedir.? Teşekkürler. 
kalender
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 21:53
Sn.Yüksel
Ben herhangi bir soru sormayacağım,yalnızca bizim için çok değerli ve önemli bilgilerinizi Yönetim adına bizlerle paylaşmanızdır (tabiki paylaşmanız gerekenleri),illaki soru yanıt olmasıda önemli değil şahsım adınaSmile 
Burası yüreği EsEs sevgisiyle atan güzel insanların birarada olduğu bir yuvadır,yeri gelir yerel basınımızın bile haber kaynağıdır burası.
Saygılar sunarım.

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
CemalOkan Yuksel Liste gör
Yazar

Cemal Okan Yüksel
Yer: Turkey
  Alıntı CemalOkan Yuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 08:52
Sevgili Arkadaşlar .
Bu sabahtan itibaren şehir dışında olacağımdan sorularınızı kısa bir süre saklamanızı rica ediyorum. Döner dönmez sorularınızı yanıtlayacağım.
Saygılarımla
Cemal Okan Yüksel
Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü
Yukarı
eses7 Liste gör
Yazar

Esalettin ÖZTÜRK
  Alıntı eses7 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 09:35
İnşallah iyi topcularla dönersiniz
Yukarı
yasinolcay26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin OLçay
Yer: 71 EvLeR
  Alıntı yasinolcay26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2008 saat 22:00
sayın cemal okan yüksel bey;
benim en çok merak ettiğim konu sadat saini olayıdır.biz bu oyuncuyla sezon başında anlaşmıştık ve bazı sorunlardan dolayı imzası devre arasına kalmıştı bildiğim kadarıyla.türk yapıldıktan sonra devre arasında takıma katılacaktı.ve bildiğim kadarıyla iyi bir oyuncu ve makedonya da bi zamanlar yılın futbolcusu seçilmiş birisi.bu oyuncunun takımımıza ikinci yarıda güç katacağını düşünüyodum fakat en son neler oldu bilmiyorum.sizden ricam bu konuda bi açıklama yapmanızdır.saygılarımı sunuyorum.
FORZA ESES
Bizim gerçekleştirdiklerimize,onların hayalleri bile yetemedi!!!(Fatih Sultan Mehmet)
Yukarı
Neden Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
  Alıntı Neden Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2008 saat 23:27
Benim Sorum Neden Eskişehirspor Ürünlüerinin Satıldıgı Mağazamız Pazar Günleri Açık Değil
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
Yukarı
hakankurtlu Liste gör
Yazar

hakankurtlu
  Alıntı hakankurtlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2008 saat 01:56
cemal bey lütfen su ayder tribünün üstünü kapatın artık valla millete rezil olduk arkadaşlar dalga geçiyo kombine kartın üstünde kapalı yazıyo ama üstümüz hala açık hangi birisine laf yetiştircemizi şaşırdık valla
hk
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2008 saat 02:03
Alıntı yapılan yasinolcay26

sayın cemal okan yüksel bey;
benim en çok merak ettiğim konu sadat saini olayıdır.biz bu oyuncuyla sezon başında anlaşmıştık ve bazı sorunlardan dolayı imzası devre arasına kalmıştı bildiğim kadarıyla.türk yapıldıktan sonra devre arasında takıma katılacaktı.ve bildiğim kadarıyla iyi bir oyuncu ve makedonya da bi zamanlar yılın futbolcusu seçilmiş birisi.bu oyuncunun takımımıza ikinci yarıda güç katacağını düşünüyodum fakat en son neler oldu bilmiyorum.sizden ricam bu konuda bi açıklama yapmanızdır.saygılarımı sunuyorum.
FORZA ESES

Aynen ben de bu sorunun cevabını merak edenlerdenim.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2008 saat 11:30
Cemal Bey;

Yönetim neden ayder tribünün üstünü kapattıramıyor? bu iş bu kadarmı zor?YOKSA TARAFTARA VERDİĞİNİZ DEĞERMİ BUKADAR??
gerek tesisler olsun gerek alınan futbolcular buralara yapılan Harcanan paraların 100/1 i bile kadar maliyeti düşük bir iş neden bukadar sÜrümcemede kaldı? daha öncede stadla ilgili taraftar hangi konularda sıkıntı çektiyse yıllarca hep sürümcemede bırakıldı, BEN BUNUN SEBEBİNİ ÖĞRENMEK İSTİYORUM? 
Yukarı
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
  Alıntı ercan469 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2008 saat 11:44
Dün sırf Ayderin durumunu görmek için yolumu uzattım ve stadyumun önünden geçtim.Gördüğüm manzara beni üzdü.Tam bir ay oldu devre arasına gireli ve sadece direkler dikilmiş.Nedir yani bu?
 Karşıyaka maçına saat  11:15 de tribündeydim.Saat 12:00 oldu ve emniyet amiri geldi bu şartlar altında tribüne seyici alamam dedi.Nedenmi?Tribinde direkler için açılmış yerler taş doluydu ve maç Karşıyaka maçıydı haklı olarak almadı amir ve tribünde bulunan bizler taşları temizledik.Saat 12:20 seyirci alınmaya başladı.Şimdi G.BB maçında manzara ayını olur(Böyle giderse olacaktırda.) amir hiç almazsa kim verecek hesabını.Herşeyi bizmi yapacağız saygı değer yöneticiler.Siz deri koltuklarda otururken yağmurda çamurda ıslanan bizleriz ve bu takımın sahiplaride bizleriz.Şikayetçi değiliz ama sizde deri koltukta oturup göbeğinizi kaşımayın.

Bizleri temsil edin o koltuklarda..

Bu sene Ayderin üstünü kapatın yazında açık tribün için girişimde bulunun.!!!!!!
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,586 saniyede hazırlanmıştır