eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKonumuz Sadece Referandum..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9394959697 183>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 02:10
Referandum için siteye üye olanlar çok olur artık.
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 03:55
Alıntı yapılan ccigarr

pkk nin bu güne kadar dillendirmeye cesaret bile edemediği ayrı devlet kurma fikri bu demokratik akp zamanında dillenmeye başladı yeni anayasayla pkk nin partisi dahada cesaretlenecek eskiden ülkeyi bölmeye yönelik açıklamalarda partiler kapatılırdı siyasetçilerine yasak gelirdi şimdi çok rahatlar Yeni anayasayla dahada rahat konuşurlar...

Sırf pkk zihniyetli hainler evet i desteklediği için bile bu referanduma HAYIR denilmeli , onlarla aynı oyu asla kullanmam zaten iyi bişey olsa onlarda desteklemezlerdi bu değişikliği Angry
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 08:55
Ulan bu referandumda ne yapsak bir şeyle yakıştırılacak.

"evet" desem, akp nin ve cemaatlerin ekmeğine yağ süreceğimden "cemaatle aynı safta yer aldım" olacak,

"hayır" desem, Kenan EVREN in yarattığı saçmalıkların devamına "evet" demiş olacam "darbecilerle aynı safta yer almış" olacam

"sandığa gitmesem, oy kullanmasam" , referandumu BOYKOT eden "teröristler ile aynı safta" yer alacam

2 ucu hatta 3 ucu boklu(afedersiniz) değnek.

Kenan EVREN den olma, AKP den doğma bir referanduma gidiyoruz...Angry
Yukarı
altes_nfr Liste gör
Yazar

memet
Yer: eses-burgaz
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 09:52
bu bi referandum parti oylaması deıl herkez hürdür ama evet çünkü ilk defa mhp ıle chp aynı dusunceyı paylasıyorlar 1980 de birbirini vuran gençler onun referandumda hayır diemez chpnın eskileride mhpnin eskileride evet diorlar çünkü bi yerden başlamak lazım darbeci zihniyeti engellemeye ve bir soru bu anayasa paketını aynı harflerle sempatı duydugunuz parti hazırlamıs olsaydı yıne hayır diebilirmiydiniz partizanlık zamanı deil...
biz eskişehirliyiz.taa uzak yollardan koştuk geldik senin kollarına...
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 10:14
ntv televizyonu il il dolaşıp refarandum ile ilgili halkın görüşlerini alıyor. halka oyunun rengini ve sebebini soruyor. alınan cevaplar tam bir facia. halk evet veya hayır diyor ama gerekçe bulamıyor veya kulaktan dolma laflar söylüyorlar .

halkın bir kısmı ne oylanacak hiç bilgim yok ama oyumun rengi belli diyor.   

demokrası bu olmamalı, halk hiç olmazsa neye oy attığını ve niye oy attığını bilmeli. 
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 10:51
İlk başlarda açıkca söleyim bende evet diyecektim yanımdaki insanlarında evet demeleri için konuşuyordum ama sonra biraz araştırma konuyla ilgili ve yapılan işlerden sonra gördümki
bende vatana millete ''Hayır''lı olacağım

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 11:37
Alıntı yapılan kayılı

ntv televizyonu il il dolaşıp refarandum ile ilgili halkın görüşlerini alıyor. halka oyunun rengini ve sebebini soruyor. alınan cevaplar tam bir facia. halk evet veya hayır diyor ama gerekçe bulamıyor veya kulaktan dolma laflar söylüyorlar .

halkın bir kısmı ne oylanacak hiç bilgim yok ama oyumun rengi belli diyor.   

demokrası bu olmamalı, halk hiç olmazsa neye oy attığını ve niye oy attığını bilmeli. 

haklısın ahmet abi oldukça çok az bilinçli vatandaşımız var.Zaten bu sayfanın hala burda açık olmasının sebebide tartışmak değil herkes düşüncesini ortaya koyarak belli bir şeyler oluşturmak...geçmiş yazılarımda da buraya oldukça yazmışımdır.Ben çevremdekilere bilgi veriyorum umarım renkdaşlarımızda buradan bir şeyler öğrenmişlerdir
Yukarı
SPOR_EGİTMENİ Liste gör
Yazar

GÖKAY Gökhan
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 11:44
Alıntı yapılan KraL_KızıLcıkLı

boykot.

Doğma büyüme Eskişehirliyim ben. Bir Eskişehir sevdalısıyım. Sadece siyah, kırmızı renklere, babamın , rahmetli amcamın şampiyonluk hikayelerine değil benim tutkum..Taşına toprağına bir zamanların tozlu sokaklarından bu günün ülke genelinde methi duyulan kentimin caddelerine aşığım..Yüzmeyi , kirli denilen Porsuğun sularında öğrendim. Sevgilimin elini ilk kez aşk-ı şehrimin caddelerinde tuttum. Eskişehrimi özlüyorum yıllardır, onun için endişelerim, umutlarım, göğsümü kabartan hatıralarım. Ölsem de Eşkişehirim kara topraklarına sarılacağım...
Bu gün bir terör, bir referandum tartışmları ülkemin gündemi..Gündemcileri mecbur belki, söz etmeden ki satır yazmadan geçmek olmaz. Referandum ile ilgili EVET/HAYIR diyebilir insan..Eskişehrimin insanı ölçer, biçer en doğrusu ne ise ona verir oyunu, boşa atmaz. Yanlış da olsa bildiği doğruya, inandığına atar..İnandığına derken yanlış anlaşılmasın körü körüne partili inancı değildir bu, doğruya olan inanç, benim  anlatmak istediğim. Öyle yaa zekidir benim şehrimin insanı EVET de dese HAYIR da dese vardır bir bildiği...Zekidir benim şehrimim insanı, DÜŞÜNÜR öyle verir oyunu..Zekidir benim şehrimin insanı ASLA BOYKOT etmez.terör yanlısı ile teröristlere kardeş diyen bir partinin sloganını yaymak şöyle dursun, siper eder göğsünü, bir hayasızlık var ise dur der. Terörist çıkmaz benim aşk-ı şehrimdem. Vatan millet sevgisi nedir bilir. Vefa nedir bilir benim aşk-ı şehrim. Şayet bir nankör çıkarsa kazara içimizden, vefa nedir öğretir benim şehirim ..
Saygılarımla..
FORMANIZDA MAZİNİN; ZAFERLE ŞAHLANMIŞ RENKLERİ VAR
Yukarı
ESESiM026 Liste gör
Deneyimli Yazar

nafız
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 12:04
pkk ve akp aynı yoldalar bunu anlayamadınızmı daha ülkeyi bölmeyi kafalarına koymuşlar
ESESIM SADECE SEN VARSIN
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 12:10
bu o kadar kolay değil nafız abi; öyle bölücez demekle hemen bölünseydi şuan bizler olmazdık . adamlar yıllardır kürdistan devleti kuracağız diyor gerekirse hepsini tekrar yollarız hatta canlarımızı feda ederiz .BU TOPRAKLAR KOLAY KAZANILMADI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9394959697 183>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır