eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Sorularımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
CemalOkan Yuksel Liste gör
Yazar

Cemal Okan Yüksel
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı CemalOkan Yuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 17:04
Alıntı yapılan huso_26

Cemal Bey,bizler taraftar olarak yönetimimize ve takımımızı güveniyoruz.Bundan hiç şüpheniz olmasın.Kulübümüz için ne faydalıysa onları yapacağınızdan şüphemiz yoktur.Bizler de maddi ve manevi anlamda takımımıza destek veriyoruz.Artık şu kupayı kaldıralım...Bizler bunları gerçekten hak ediyoruz...

Sn.Huso26 ,
   Desteğiniz için teşekkürler. Ben de yönetim kurulumuz adına sizi hüsrana uğratmayacağımıza söz veriyorum. Eskişehirspor taraftarı layık olduğu ligde layık olduğu şekilde temsil edilecektir. Bundan dostun ,düşmanın kuşkusu olmasın.
Saygılarımla
Cemal Okan Yüksel
Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 17:07
Cemal Bey uzun zaman sitemize girmeyince bi daha gelmeyeceğinizi düşündüm ve üzülmüştüm çünkü karşılıklı konuşarak bir çok sorunumuza el birliği ile çözüm bulabiliriz.Başka hiçbir takımda bu uygulama yok ilklerin takımı olan EsEs'imizden bir ilk daha aman ha sakın bir kaç saygısız yazı (olursa tabi) yüzünden kırılmayın hepimizin ortak amacı tek EsEsimizi iyi yerlerde görmek.

Ben de en çok şunu merak ediyorum borç durumumuz nasıl ne kadar borcumuz var ve bu borçlar eritiliyor mu?Malatya Sakarya Kocaeli ve Samsun örneklerini görünce korkuyorum çünkü 20 trilyonu aşkın borçları olduğundan başkan bulamıyorlar tabir caizse sürünüyorlar.Sizlerden ricam klübümüzün maddi disiplinden asla taviz vermemesi yönünde borçsuz bir EsEs'in hedeflerine ulaşması çok daha kolay olur.

Saygılarımla.
Yukarı
forza_forever_es_es Liste gör
Yazar

fikri
Yer: Italy
  Alıntı forza_forever_es_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 17:21
Sn. Cemal bey
yukarıdaki cevabınızda stadın üstünün tamamen kapanmasının bidahaki sezona kaldıgını belirtmişsiniz bu cevap ayder için geçerlimi  yoksa odamı bidahaki sezona kaldı 
DAG VE KOMANDO TUGAYI HAKKARİ ÇUKURCA\ORMANLI ^^SINIR NAMUSTUR^^
Yukarı
ayder26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ayder26
  Alıntı ayder26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 17:40
Sevgili Cemal Okan Yüksel
öncelikle duyarlı bir yönetici olarak taraftarımıza değer vererek cevaplar yazdığınız için teşekkürler.
Size maçlardan önce yaşadığımız çok anlamsız ve gereksiz uygulamalar sebebiyle çektiğimiz sıkıntıları aktarmak istiyorum.Kırmızıtoprak ve Vişnelik istikametinden hava hastanesi tarafından stada girişler araç ve yaya trafiğine kapalı. kapalının soluna girebilmek için önce savaş caddesine çıkmamız gerekiyor.Yada açık tribüne geçmek için bütün stadı "U" yaparak dolaşmak zorunda kalıyoruz. Güvenlik güçleri de hiç yardımcı olmuyor emir böyle diyorlar. Hiç olmazsa biletli ve kombine seyircisini hava hastanesi kaldırımından oluşturulacak bir koridorla atatürk caddesine bağlanmasını sağlasanız ve kapalıya girişi de yüzme havuzu bahçesinden bir geçişle sağlasanız taraftarımızı külfetten kurtarmış olursunuz.2.devre
olumlu katkılarınızı bekliyorum.
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 19:24
Alıntı yapılan CemalOkan Yuksel

Alıntı yapılan esk_dogan

Efendim öncelikle siteye hoşgeldiniz.Benim de bir sorum olacaktı,malum stada girmek ayrı bir dert çıkmak ayrı bir dert...Bu konu ile ilgili herhangi bir çalışmanız olacak mı?Benim için farketmez Es-Es için her şeye katlanırım.Ancak bazılarımız için sorun teşkil ediyor.Bu konu hakkında bilgilendirme alabilir miyim? Saygılar...

Sn. esk_dogan ,
   Her türlü uğraşımıza rağmen çözemediğimiz bir problem. İkin devre için çeşitli çözüm önerileri var ama bunlar geçici çözümler. Kanaatimce bunun köklü çözümü ancak gelecek sezon olabilir. Yine de uygulanabilir önerilerinizi bekliyorum.
Saygılarımla

Cemal Bey foruma tekrardan hoşgeldiniz...
Açıkcası verdiğiniz bu cevabı görünce sinirlendim !
Bakın efendim cıkış problemi için hiçbirşey yapmanıza gerek yok!!!! sadece stadyumumuzda mevcut olan cıkış kapılarının hepsini tamamen acın hiçbir sorun kalmaz ! Bunu burada ben dahil yüzlerce kişi söyledi.
Bu tür öneri yada dertlerimizi sizlere iletmekte büyük güçlük çekiyoruz,bu güçlük verilen cevabptan belli ! ben bugüne dek maç sonrası cıkışlardaki yığılmanın önüne geçmek için hiçbir calışma göremedim,aksine defalarca dediğimiz gibi kilitli kapılar bile açılmadı,açılsa bile hangar kapısı gibi kapı varken sadece personel geçişi için kullanılan ufak kapılar açıldı.
Taraftarın hertürlü öneri ve şikayetlerini dinleyecek bir kişi görevlendirirseniz sevinirim.
Alıntı yapılan ayder26

Sevgili Cemal Okan Yüksel
öncelikle duyarlı bir yönetici olarak taraftarımıza değer vererek cevaplar yazdığınız için teşekkürler.
Size maçlardan önce yaşadığımız çok anlamsız ve gereksiz uygulamalar sebebiyle çektiğimiz sıkıntıları aktarmak istiyorum.Kırmızıtoprak ve Vişnelik istikametinden hava hastanesi tarafından stada girişler araç ve yaya trafiğine kapalı. kapalının soluna girebilmek için önce savaş caddesine çıkmamız gerekiyor.Yada açık tribüne geçmek için bütün stadı "U" yaparak dolaşmak zorunda kalıyoruz. Güvenlik güçleri de hiç yardımcı olmuyor emir böyle diyorlar. Hiç olmazsa biletli ve kombine seyircisini hava hastanesi kaldırımından oluşturulacak bir koridorla atatürk caddesine bağlanmasını sağlasanız ve kapalıya girişi de yüzme havuzu bahçesinden bir geçişle sağlasanız taraftarımızı külfetten kurtarmış olursunuz.2.devre
olumlu katkılarınızı bekliyorum.

Yukarıda bahsedildiği gibi bu konuda cok önemli.
Deplasman seyircisi gelmese bile hava hastanesi tarafındaki cadde sürekli kapatılıyorbu durum hem maça gelenleri hemde o yönde işleri olan insanlar cok güç duruma sokuyor.
Söylendiği gibi hava hastanesi dibinden bir koridor oluşturulursa sorun kalmaz.
haa 5 bin kişilik bir rakip seyirci gelir ve ortam gergin olur sıkı önlemler alınır ama bu kocaeli geldğindede kapanıyor kimse gelmediğindede.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 19:33
Sayın Yüksel;

Öncelikle bütün arkadaşlarım gibi bize zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

Sorularım daha önce de dile getirilmiş ama ben farklı açılımlarıy yinelemek istiyorum.

1) Eskişehirspor'un lisanslı ürünlerinin yetersiz olduğunu herkes söylüyor. Ben mali gelişmenin temel taşı olarak ürün satışını görüyorum. Dünyanın büyük klüpleri bu yolla kasalarına milyon dolarlar koyuyorlar. Bizim taraftarımızın, kaliteli ve bol seçenekli bir ürün yelpazesi olursa hiç bir şekilde korsandan ürün almayacaklarını düşünüyorum. Kusura bakmayın ama derme çatma bir armanın formanın üzerine büzüştürülerek dikilmesi Eskişehirspor'a hiç yakışmıyor. Acil çözüm bulunması gerekiyor ve bu işin Profesyonel bir şirkete verilmesi gerektiği kanısındayım.

2) Gelelim stadımıza; kale arkalarının olmaması bana göre büyük bir yara. Hem stadımızın görünüşü hemde tribünlerin sesinin stat içinde kalmaması bakımından. Bu konuda bir çalışma veya projeniz var mı? Bazı duyumlarımıza göre şehir dışında bir stad düşünülüyormuş sanıyorum ki bir çok arkadaşımızda benim gibi stadın yerinde kalmasını istiyor. 

Son olarak bir dileğimi söyleyeceğim farklı takımlarda oynayan Eskişehir çocuklarını takımımızda görmek istiyoruz(Ömer Çatkıç, Faruk vs...) 

Şimdiden teşekkür ederim...
Saygılar...
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 20:03
Sayın Yüksel

1-Yönetimimizin Samsunspor maçında il milli eğitim müdürü yöneticimiz tarafından sunulan öneri ile başlayan her hafta 1.000 civarında öğrencinin maçlara ücretsiz davet edildiğini biliyor ve alkışlıyoruz...

Bu konu ile ilgili bir şikayet şeklinde birşey söylemek istiyorum...Özellikle bizim okulumuz ESKİŞEHİR'in en kalabalık okulu(Atatürk Anadolu Meslek Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi)olmasına rağmen milli eğitimin okulumuza vermiş olduğu kontenjanı maalesef herkese duyurmadılar...Herkese haber verilmemiş olması benim kafamı karıştırdı ve bunda haklı olduğumu Samsun maçında anladım...Şöyle ki her okulun başında 2 veya 3 öğretmenin olmasının gerektiğini söylemişti il milli eğitim müdürümüz fakat bizim okulun başında en az 20!!! öğretmen vardı ve 50-60civarı öğrenci vardı...

Öğrenciler stada bence bu şekilde ısıtılamaz...Öğrencilerin yanında 20 küsür öğretmen varken ve yanyana otururken ne tezahürat yapar ne de düşüncesini dile getirir ve ne de rahatça maçı izleyebilir...Ben buna karşı önlem alınmasını istiyorum...

2-İlkokula yeni başlayan ve daha yeni yeni takım tutmayı öğrenen minikler için de şapka,atkı vs. yapılarak bu miniklere ESES sevgisini aşılamak hoş olur...Çünkü bilirsiniz ki bazı insanlar küçükkken birisi bana şunu almıştı o zamandan beri bu takımı tutuyorum diyebiliyorlar...Böyle bir uygulama ile bu açıdan bir altyapı oluşturulabilir...Şehrimizde ünlü tekstil firmaları bulunuyor bu konuda onlarla sponsorluk gibisinden bir anlaşma şeklinde yapılamaz mı?...

İlginiz için Teşekkürler... 
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 20:10

daha önce bunu yazmıştım ama cevabını alamadım .tekrar edeyim.
sevgili yönetim her şey iyide birde şu kombine olayını çözsenizde:kombinesi olanlar maça daha rahat girse olmazmı.madem bilet
fiyatlarını indirdiniz kapının birini kombineye ayırın.yoksa kombine alanlar önümüzdeki sezon artık kombine almayacaklar.nasıl olsa bilet fiyatları düşüyor diye.eğer ben kombine alıyorsam maça daha rahat girmeliyim.ben kulübü düşünüp kombine alıyorsam kulüpte biraz kombine alanları düşünecek.
saygılar.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 20:16
Dün tesadüfen bir arkadaşıma rastladım.İstanbul'da yaşayan 6 yaşındaki yeğeni için forma-kaşkol ve atkı arıyordu.Gezmediğimiz yer,girmediğimiz dükkan kalmadı.
Gelecek nesilleri yeşertebilmek için bu gibi yaklaşımlar bir fırsattır.
Sanki başka bir şehirde arıyorduk tüm bunları?
Daha ne denilebilirki??
Yazık çok yazık????
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2007 saat 20:55
Cemal bey,
Tarfarlari aydinlatmak icin zaman ayirdiginiz icin tesekkür ederim.
Daha öncede deginmistim gerek Eskisehirspor klübüne üye olanlarin yada olmak isteyenlerin bilgi alabilecegi okuyacagi Eskisehirspor Tüzügü resmi sitede mevcut degil.
Eger bu herhangi bir sebebten uygun görülmüyorsa en azindan Klüb üyelerine postayla gönderilmesini rica ediyorum.

Ayrica Eskisehirspor klübünün ne kadar üyesi bulunmaktadir ve bu sene kac tane yeni üye katilmistir?

Bilgileriniz icin simdiden tesekkürler. Mehmet Dogan
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır