eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKonumuz Sadece Referandum..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8990919293 183>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2010 saat 23:00
Alıntı yapılan e_s_e_s

Alıntı yapılan Baba

Bölündük Fatih, ben sana ne diyeyim. Sen gökçe bir fidansın. Üstelik gönüldaşımsın, kardeşimsin.

Bölündüğümüzü gör yeter, görmezsen de canın sağ olsun, öperim gözlerinden kardeşim.

Alper Abi demokrasinin güzelliğide farklı görüşlerin olması herkes aynı görüşte sorun olurdu.tekrar saygılarımla abi Smile

Kemal Abi geçmiş sayfalarını biraz göz gezdirirsen aptal olanları aydın olanları görebilirsin.Yazımda Atatürk ve Dinin istismar edilmemesini belirttim zaten.Siyasi görüşe dini inanca saygı olmalı herkesin ki kendine.... saygılar abi..

güzel kardeşim olay polemik konusu olacak o yüzden ısrarcı olmuyorum olaya bakış acısı sadece desteklediği parti ile sınırlı olan her kim olursa olsun hatalıdır. bu anayasa tüm vatandaşların hayatını etkileyecek birşey. bop eşbaşkanıyım diyen bir başbakan var  karşımızda, bunun anlamını biliyorsundur sanırım.benim oyum sonuna kadar hayır eğer gelirsen bir yerde oturur karşılıklı konuşuruzda neden hayır misak ı milli ne, bop ne,  laiklik neden önemli, laiklik kısıtlama mı , aziz nesin nasıl bir yaşam sürüyordu kaç çocuğa bakıyordu nasıl bir insandı.
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2010 saat 23:03
Alıntı yapılan mermerciresit

bu ülkeye açtığı okullar ile  hizmetleri inkar edilemez Allah ondan razı olsun.

"Hocaefendi" kesin bir dille okulları reddetmiştir bilesiniz ...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2010 saat 23:06
Alıntı yapılan otomatikkapi

Alıntı yapılan

.
Selim ne seytani gör,nede salavat getir Wink.....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
e_s_e_s Liste gör
Yazar

fatih
Yer: Alperen
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2010 saat 23:20

Alıntı yapılan 26oldcity26

güzel kardeşim olay polemik konusu olacak o yüzden ısrarcı olmuyorum olaya bakış acısı sadece desteklediği parti ile sınırlı olan her kim olursa olsun hatalıdır. bu anayasa tüm vatandaşların hayatını etkileyecek birşey. bop eşbaşkanıyım diyen bir başbakan var  karşımızda, bunun anlamını biliyorsundur sanırım.benim oyum sonuna kadar hayır eğer gelirsen bir yerde oturur karşılıklı konuşuruzda neden hayır misak ı milli ne, bop ne,  laiklik neden önemli, laiklik kısıtlama mı , aziz nesin nasıl bir yaşam sürüyordu kaç çocuğa bakıyordu nasıl bir insandı.

Benim amacım farklı düşüncelere saygısı olmayan insanlara duyduğum rahatsızlığı belirtmekti.Evetin ya da hayırın propangandasını yapmak düşüncesinde değildim.Anayasanın olumsuz taraflarınıda olumlu taraflarınıda vaktim oldukça araştırıp bilgi edinmeye çalışıyorum.Bahsettiğiniz konuların alanı çok geniş.Bu konuları bu forumda tartışmanın yanlış olacağı kanaatindeyim.saygılarımla abi ...

OSMANLI İMPARATORLUĞU...

"Düz yaşayacağız, düz duracağız, düz yürüyeceğiz. Dik duracağız, doğru gideceğiz. "Şehid lider Muhsin YAZICIOĞLU
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2010 saat 23:38

yetmiş yıldır dindar insanlara öcü muamalesi yapmanın
 neticesidir bunlar hem sızma demeyelim egemenlik halka geçiyor.LOL

Bu ülkede 70 yıldır oruç tutuyor diye öldürülen bir kişi yoktur...Bu ülkede camiye gidiyor diye katledilen bir kişide yoktur...Bu ülkede işyerinde namaz kıldığı için idari ceza alan bir kişi de yoktur... 
Ama bu ülkede oruç tutmuyor diye öldürülen insanlar vardır...Bu ülkede oruç tutmuyor diye sürügüne giden insanlar vardır...

Üstelik sayın Başbakan,henüz Başbakan olmadan önce söylediği "Egemenlik kayıtsız şartsız Allahındır" derken şimdi mi aklına gelmiş Egemenliğin halkda olduğu...Smile

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
çibörek26 Liste gör
Yazar

Tufan Demircan
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2010 saat 23:42
Alıntı yapılan otomatikkapi

bu ülkeye açtığı okullar ile  hizmetleri inkar edilemez Allah ondan razı olsun.

Mermerci birisi senin beyni fena yıkamış...
Sadece EsEs...
Yukarı
sam@ Liste gör
Yazar

samet
Yer: bahçelievler
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2010 saat 00:03
valla bu devirde hacıdan hocadan karanlık geceden korkcan demişler
İNADINA NEFER
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2010 saat 00:19
   Şu aralar Kpss olaylarını takip ediniz. Toplam 10 çift(karı-koca, abi-kardeş, abla-kadeş) eğitim bilimlerinden 120 de 120 yapmış. Toplam 350 kişi 120 net yapmış. 110-120 arasında inanılmaz bir dağılım var.Türkiye ortalaması neti 75 olan 2007 sınavında bile bu kadar yüksek net yapan yoktu. Hepsini doğru yapan hiç yoktu. Yani bu seneki sınav kolay değil aksine zor bir sınavdı.Geçen senede bu sınavda aynı olayların döndüğü söylenmiş ama tak diye üstü örtülmüştü.
      Geçen sene Polislik sınavında üstü örtünmeye çalışılmış ama bir türlü örtünemediğinden sınav iptal olmuştu.Polislik sınavı kopya olayları dönerken ZAMAN ve STV bir haber bile yapmamış, sınavın iptal olduğunu küçük bir haberle geçiştirmişti, çünkü sınavın iptal olma nedeni kendileriydi. Bu konuyla alakalı 1 kişi bile ceza almadı, hatta yargılanmadı bile. Fem-Yalçınkaya-Samanyolu ve türevleri dersanelerine giden öğrencilerin tamamına yakını 90-100 arası almıştı o sınavda, bu dershanelerin incelenmesi sonucu sınavdan kısa bir süre önce yapılan deneme sınavıyla PMYO sınavındaki soruların %95inin birbiryle örtüştüğü ortaya çıkmıştı.Bu kadar olay dönerken ve koca sınav iptal edilmişken 1 kişi bile yargılanmamıştı. Nedenini söylemeye gerek yok sanırım.
      Bu sene Kpss'nin direkt olarak iptal olması gerekir, yada kopya çeken kişilerin bulunup yargılanması. Sizce olacak mı? Ben size söyleyeyim, hiç bir şey olmayacak ne onlara ne onların dershanelerine ne de başlarındaki adamlara. En çok etkilenen 300bin öğretmen adayından bir kişi bile bu bozuk adalet sisteminin daha çok bozulmasına EVET derse bu ülke insanına diyecek birşey bulamam.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
polat26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Recep POLAT
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2010 saat 00:20
HAYIR' lı  Ramazanlar
HAYIR 'lı  Bayramlar
HAYIR' lı  Referandumlar.
.. YÖNETİM İSTİFA ..
Yukarı
yedek_parçacı Liste gör
Yazar

Necati
Yer: tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2010 saat 00:34

gelecek adına en HAYIR lısının referandumda EVET vermek olduğuna karar verdim...

ESKİŞEHİRSPOR BİR DEVRİMDİR EVRİM DEĞİL..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8990919293 183>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,579 saniyede hazırlanmıştır