eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

üç sene üç ilke ne oldu?

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SSES26 Liste gör
Yazar

Sami ŞEN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı SSES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 13:07

Yönetim aklını başına toplayıp, bir an önce bu pisliği temizlemeli. Aralarında  birlik beraberlik yoksa, bu işi götüremeyeceklerse bir an önce istifa edip Eskişehirspor'un önünü açmalıdırlar. Eskişehirspor'la kimsenin oynamaya hakkı yok. 

Yukarı
ayder26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ayder26
  Alıntı ayder26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 13:46

zamansız tepkiler vermeyelim lütfen.

Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 13:51
35 yaşındaki sergeni gidip yönetim bu büyük takıma kendi alamadıysa yazıklar olsun dedim. ne oldu atı alan çoktan üsküdarı geçti artık kimse eskişehire dönmez. ne olacak hakkımızla şampiyon olsak bile sağdan soldan yardım aldılar diyecekler. bize ne oldu cebimizde bi parça umut yarım kaldı.
Yukarı
lonal Liste gör
Yazar

Levent
Yer: Madagascar
  Alıntı lonal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 13:57
Unakıtan neden zamanında milletvekili olduğu Edirne şehrinin takımına dönüpte bakmamış bile...
Çünkü Edirnespor ile Eskişehirspor un potansiyelleri arasında kütahya ile istanbul kadar büyüklük farkı var...
Unakıtan Edirnespor dan kazanç sağlayabilsydi ona da yanaşırdı  zamanında...
Ama ESES in potansiyeli belli onun için tam aradığı propagandaydı;)
www.unieses.org/ÜNİESES/Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Görmesek Bile O Günleri
Seviyoruz ESESİM İlk Günkü Gibi
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 14:12
Bu soruyu sormak için çok erken.3 seneyi anlatırken başkan tesisleşme , kendi kendine yetebilme ve şampiyonluktan bahsediyordu.Tesisleşme işi bitiyor gibi , kendi kendine yetebilmede bu sene için kombineler konusunda biz taraftarlardan yardım istedi ama durum ortada.Tek taraflı bir şey yapılamıyor bu piyasada.Adam kazanç elde edebileceği her dala sarılıyor.Bu kişi oy beklentisi içerisinde olan bakan olsa dahi.Normal şartlarda şampiyonluk seneyeydi.Ama bazen ortam (geçen seneki ilk üç maç galibiyeti gibi) insanları şampiyonluk havasına sokuveriyor.
İşallah bu durumumuzda başkan kulubü çok borca sokmamıştır.Yoksa sonunda maddi anlamda ne biz taraftarlardan ne de siyasilerden hayır gelir.Sadece eleştiri.
Kendi fikrimdir yanlış anlamayın.Ben her oy kullandığım seçimden sonra iktidarın yanlışı varsa eleştiririm.Çünkü hakkımdır.
Ben bu yönetimi yaptığı yanlışlarda da eleştiririm.Çünkü kombinemi aldım.İcraate katılmayan bir kimsenin icraati yapanları , yaptıklarından dolayı eleştirmeye hakkı yok.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 17:04
Keşke şu İzleme Komitesi'nin tavsiye ettiği futbolculardan da birkaçı alınsaydı. O zaman hem üç yıl üç ilke iradesinin hala devam ettiğini görürdük, hem de belki bugün Sergen'i tartışıyor olmazdık. Bence yönetim bu süreçte çok yıprandı. Umarım bir an evvel ilkeli yönetimine geri döner...
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 17:33
herşey yalan oldu bu saatten sonra takım biraz belini zor toplar.....YİNE OLAN TARAFTARA OLDU
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
anadolu_fatihi Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil
  Alıntı anadolu_fatihi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 18:20

Sayın Unakıtan'ın Eskişehir'den aday olması tesislerin finansmanı açısından faydalı olmuştur. Sergen'in getirilmesi de reklam açısından olumlu olmuş, 6 bin kişiyi imza törenine toplamıştır. Bugün için disiplinsizliği nedeniyle Sergen'i göndermek o kadar kolay değildir. Sergen'in gelmesine Maliye Bakanı aracılık etmiş ve gelişi sansasyonel olmuştur. Gidişi de sansasyonel olacak ve basında Sayın Unakıtan'ı hedef haline getirecektir. Yöneticiler aynı zamanda iş adamıdırlar ve muhtemelen yine Maliye Bakanı olacak bir kişiyi kırmak istemezler.  Keşke Maliye Bakanından destek alınmasaydı diye düşünebilirsiniz. Fakat bir Maliye Bakanı gelipte, seçim öncesi ben Eskişehirspor'a yardımcı olmak istiyorum derse, hangi yönetici hayır deyipte karşısına almak ister ki.

Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 18:25
Hiç bişi olmaaaazzzz ilk 3 hafta bocalarız sonraa başlarız seri galibiyetlere yani geçen senenin tam tersi :D
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 10:12
kusura bakmayin diger yazilanlari okumadan basliga dayanarak direk bir yazi yazicam.

yonetim gelirken cok tecrubesiz ve safti bence cok guzel ilkelerlede geldiler, iyi yoldalardi. fakat gecen sene sportif basari gelmneyince taraftarin ne kadar mutsuz oldugunu gorduler. onlarda zoru birakip ne yazikki kolaya basvurdu. ilkeler gitti yerine sert aciklamalar yapan, stadi kombine satan, kemal abinin kankasi bir yonetim geldi. bu bence bizim de hatamizdir. gecen sene bu yonetim kapilari degistirip belescileri engellemeye calisirken kurunun yaninda yasta yanmistir, sonunda herkez orda yonetime kufretmistir. adamlar hala borc odeyip toplanmaya calisirken sportif basari beklenmis ve gene sovulmustur. simdi siz onlarin yerinde olsaniz aman ne ilkesiymis sunlarin gozunu boyiyim ondan sonra benden iyisi olmaz demezmisiniz. merhum aydin arat bu takimi 11 yillik bataga suruklemesine ragmen hala bizi en son super lige cikartan buyuk baskan olarak anilmaktadir. ilkeler gittiyse ilk suclu biziz.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır