eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Online Durum: Offline
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2010 saat 12:17
Ben klüp bazında diyorum sen yine işi Türk bayrağına bağlıyorsun,Hitler zamanındaki alman futbol takımı zamanındaydı bu milliyetçilik olayları.Klüp bazında iş takım sevgisine döndü.Futbol sadece Futboldur.Benim gözümde işin içine başka şeyleri karıştırmaya gerek yok.
Abi takımın iyi olmadan avrupaya gitsen ne olacak 8taş gibi 8 yiyip dönersin Türkiye'yi daha çok rezil edersin.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2010 saat 12:19
En büyük ES ES, YAŞASIN ES ES...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2010 saat 12:24

bırakın ya fener için gs için bjk için degmez

MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2010 saat 12:25
Değer.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
kubiliq Liste gör
Deneyimli Yazar

kubilay
Yer: iskoçya
  Alıntı kubiliq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2010 saat 12:25

KIRMIZI PORSUK
Yukarı
kubiliq Liste gör
Deneyimli Yazar

kubilay
  Alıntı kubiliq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2010 saat 12:25
Alıntı yapılan Baba

Alıntı yapılan kubiliq

avrupa kupalarında türk takımların tur atlaması puanlar alması, en basitinden bizi alakadar eder. onun içindir ki yabancı takımları alkış tufanına tutmak hainliktir. gavurluktur. kendi özünü bilememektir.

Valla özümü de ceddimi de kültürümü de en az sen kadar bilirim. Hatta senden daha iyi bilirim. Ama sen bir şeyi bilmiyorsun. Ben, benim şampiyonluğumu çalanların(GS), benim evimi başıma yıkıp 17 yıllık birinci lig serüvenime son verenlerin(BJK), 1968-71 sürecinde İstanbul'u ESTANBUL yapanlara karşı taraftarımız birleşmelidir(FB Başkanı) diyenlerin velhasıl benim hakkımı yiyenlerin başarısını istemeyi "Beyinsizlik" olarak görüyorum.

Beni BJK'nin, GS'nin, FB'nin başarısı alakadar etmiyor. Beni alakadar eden bunların zaten beni hançerlediği ve bunlara karşı alınması gereken tavır, tutumdur. Adamlar benim evimi yıkacak ben 45 yılın 22 senesini sürgünde geçireceğim, başarılı olsunlar diye de dua edeceğim. Tabiii TabiiiLOL (Sen genelleme yapmışsın benim beyinsiz ifadem sana özeldir. Hani herkese hain, gavur diyorsun ya; ben sadece sana beyinsiz diyorum.)

agresif olmanızı anlamıyorum zira ben hiç kulüp ismi telaffuz etmedim,avrupa kupalarında oynayan türk takımları dedim kaldı ki siz girdiniz gese den çıktınız beceke den.
ayrıca sizin değindiğiniz gibi onların başarıları bizi ilgilendirmiyor,sadece menfatimiz ön plandadır.
sizce yanlış mı düşünüyorum acaba ??
KIRMIZI PORSUK
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2010 saat 12:28
Alıntı yapılan kubiliq

avrupa kupalarında oynayan türk takımları dedim
sizce yanlış mı düşünüyorum acaba ??
      Aramızdaki düşünce farkı bu. Bize göre 3 İstanbul takımı Türk takımı falan değil, aksine Türk futbolunun içine eden, yıllardan beri ülke olarak anlık başarılar hariç başarı elde edememizin nedeni olan takımlardır.Kurmuşlar bir düzen kendilerine kendileri çalıp kendileri oynuyorlar, bizede buna siz mahkumsunuz diyorlar. Mahkum olmamak için bu düzenin yıkılması için her platformda rezil olmaları gerekir, olabildiğince yere çökmeleri gerekir. Türk futbolunu ve Türk takımlarını gerçekten düşünen biri bu takımları desteklemez, aksine bir an önce yokolmaları için elinden geleni yapar.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2010 saat 12:29
Sonuç olarak biz desteklersek uefa kupasını alacaklarmı?Neyi tartışıyoruz ki boşverin gitsin.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2010 saat 12:30
Türk takımları arasında GS, FB ve BJK yok mu sevgili gönüldaşım... Bunlar bizim ne zaman başarılı olmamızı istedi? Bunlar biz Avrupa'ya gittiğimizde "Beş yer gelirler" demediler mi? Bunlar haklarımızı hiçe saymadı mı? Bunları desteklemiyorum diye hain ya da gavur olabilir miyim? Bana agresif diyorsun camianın en az yarısını hainlikle suçluyorsun can gönüldaşım.

Neyse.. Ben yazımı kaldırıyorum, siliyorum. Sen de lütfen o cümleyi ya sil ya yumuşat işte bir şeyler yap. Allahıma emanetsin. Seni kırdıysam anlayışına sığınırım.
Yukarı
kubiliq Liste gör
Deneyimli Yazar

kubilay
  Alıntı kubiliq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2010 saat 12:43
Alıntı yapılan Baba

Neyse.. Ben yazımı kaldırıyorum, siliyorum. Sen de lütfen o cümleyi ya sil ya yumuşat işte bir şeyler yap. Allahıma emanetsin. Bu ibneler için seni kırdıysam da anlayışına sığınırım. Üçü de büzük üçü de ibne.
üstadım !! merak etme anadolu takımlarının avrupa macerası artsın işte o zaman böyle sürtüşmelerimiz bitecek.ayrıca sana kızmadım, içinden geldiğince haykırdın Clap
KIRMIZI PORSUK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır