eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Favori Filmleriniz ve Film Önerileri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 16:53
İnsomania,21,500 Days of summer,The tournament,A perfect world.Dizi olarak fringe ve house kesinlikle tavsiye ederim.Şimdilik aklıma gelen bunlar.
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 16:57
Geçenlerde Billy Elliot'u izledim gerçekten tavsiye ederim harika bi filimdi
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 18:36
Hiç kimse Kurtlar Vadisi Gladio'yu önermemiş güzelll
Oruçlu oruçlu zaman geçmiyor deyip bütün gün evde boş boş oturan varsa hiç beklemeden Lost'a başlasın. İradenize göre 6 günde 6 sezonu da bitirebilirsiniz tüm Ramazan ayına eşit olarak da yayabilirsiniz
Çok dizi denedim ama Lost gibisi bir daha gelmez bana kalırsa.
22 Haziran 2013
Yukarı
alesta07 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı alesta07 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 18:42
man on fire (gazap ateşi)..izleyin asla pişman olmayacaksınız...
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 20:55
türk filmlerinde kategori ayırımı yapmam ama komedi tarzı olanlar favorimdir.en berbatı olan kutsal damcana 2 den tutun da aklınıza gelebilecek her türk komedi filmini izledim. ama ille de bi tavsiye derseniz PARDON ve ROMANTİK KOMEDİ derim.:):):)

yabancı filmlerin her türünü izlemiyorum. korku, macera ve aksiyon türlerini seviyorum.
korku filmlerinin genelde isimleri birbirine benzediği ve ben ismine göre seçmediğim için pek hatırlamıyorum. ama KURT KAPANI, CEHENNEME BİR ADIM, SESSİZ TEPE, TEXAS KATLİAMI şimdilik aklıma gelenler ve tavsiye ederim.

aksiyon ve macera deyince akan sular duruyor benim için. yine aklıma gelenleri tavsiye olarak yazıyorum; (kimi orijinal kimi türkçe isimleri ile)
KAÇAK(Harison Ford başrolde eski bir film), WANTED(Angelina ve Morgan Freeman performansı harika), KARTAL GÖZ, KOMPLO TEORİSİ(Mel Gibson ve Julia Roberts müthiş), DEVLET DÜŞMANI(Will Smith Gene Hackman harikası), NEXT(Nicolas Cage ki ben bu adama hayranım), FACE OF, CON AİR, KAYIP HAZİNE, SON DURAK (1,2,3,4), xXx(Vin Diesel filmi üç x tam adı buydu heralde), OCEAN'S ELEVEN...............................

seyrettiklerimden değil çünkü onları yazsam sabah olur..tavsiye edebileceklerimden şimdilik aklıma gelenler bunlar.

"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı aXi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 18:22
Dün gece Cehennem meleklerini izledim.. hani şu meşhur kadro silvestır stolone arnold şıvatzanager (yazamıyom arkadas ısımlerını)
cidden izlenmesi gereken bi filmdi ilk bas arkadaslarım söylediğinde cok abartılı gercek dısı falan fısman demıslerdı ama izlediğime değdi
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 18:31
The A Team (A Takımı), The Expendables (Cehennem Melekleri), Clash of Titans (Titanların Savaşı) izlenmesi gereken filmler arasında...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 18:46
The Hangover-Felekten Bir Gece tek geçerim.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 19:00
Alıntı yapılan ali_9292

ali bu film hani bir erkeğin evlenmeden önce 4 arkadaşı ile birlikte las vegas da ki çılgın bekarlığa veda partisini anlatan film mi?
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
Lucifer Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
  Alıntı Lucifer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2010 saat 19:17
Alıntı yapılan dentist

Alıntı yapılan ali_9292

ali bu film hani bir erkeğin evlenmeden önce 4 arkadaşı ile birlikte las vegas da ki çılgın bekarlığa veda partisini anlatan film mi?

Evet o film.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır