eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6263646566 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Online Durum: Offline
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 09:18
Nefer
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 10:17
vayy be helal olsun PAOK a
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 10:36
Bizans Bizans'a karşı....Wink
ANTİ BİZANS ULAN!!!!!LOL
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
MoribunD Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: BilecikEsEs
  Alıntı MoribunD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 12:03
oyuncularıda taraftarı gibi psiko :)
Yukarı
jazin26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Yasin
Yer: Belçika Esder
  Alıntı jazin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 12:15
50. saniyedeki Sergio Concecao, bir fotografim var bu futbolcuyla, Standard'ta oynadi bir dönem, cidden piskopatin önde gideni
Hani diyorduk ya ES ES,
Alayına isyan isyan...
Hani diyorduk ya ES ES,
Sensiz herşey yalan yalan...

ESterzi
Yukarı
Junior26 Liste gör
Yazar

Enver Dağcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı Junior26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 12:31

PAOK'dan önce fenerbahçe Panathinaikos'la da karşılaşmıştı. İki takımında taraftarı çok ateşli ve istanbuldaki maçta fenerbahçe tarafına yanan meşale gibi birşey atmışlardı bu tarz aşırı holiganlık tarafları var ama taraftar olarak fenerbahçeden 100gömlek üstün. Taraftarının Türk bayraklı resimleri çok hoşuma gitti Başarılar PAOK. Tongue

Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 12:58
Paok taraftarlarının Türk bayrağı açması olumlu karşılanacak birşey değil kanımca.
1-2 Kişinin sırf rakip taraftarı tahrik etmek için giriştikleri olay.Millwall'lıların Leeds United'lıları sinir etmek için Türk bayrağı göstermesiyle eşdeğer.

İbrahim Kutluay için açılan bayrakta,İbrahim'e sevgi gösterisi amaçlı.

Yani Paoklular bizi seviyor diye ani karar vermeyin derim.Yunanlar şekil yapmayı severler.(Fenerbahçe-Panathinaikos maçında ve İstanbulda olan olaylar gibi)İstiklal Caddesinde kısa bir video çekip,"Türkiye'de böyle böyle yaptık" diye video paylaşım sitelerinde hava yapmışlardı akılları sıra.Paok'luların da İstanbul deplasmanı için bazı planları var.
Hele bir Yunanistan'da ve İstanbul'da maçlar oynansın ondan sonra görürüz Türkleri seviyorlarmı,sevmiyorlarmı?..

Fenerbahçe beni zerre ilgilendirmiyor ancak Paok'u da desteklemem yani.Banane elin Rum'undan..Çoğu zaten sevmez Türkleri.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 13:04
sahada paok kazanabilir tribünde fenerbahçe' nin kazanmasını istiyorum ama buda imkansız gibi çünkü az sayıfa fenerbahçeli olacak. paoklular İstanbul'da kendilerine ayrılan yeri doldururlar her türlü tahriği pisliği yapar giderler. maç ne olursa olsun tribünde Türkiye sesleri duymak çok güzel olur umarımda duyulur !
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 14:28
Karpaty ve PAOK'a bizans karşısında yürekten başarılar..
Umarım turu geçen taraf olurlar..
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 14:43
   PAOK'un fanatik amigosu papaz Christos Mitsios, HABERTURK'e konuştu. Papaz, “F.Bahçe buradan çıkamaz. 2-3 gündür maçı rüyalarımda görüyorum, 3-0 kazanıyoruz” dedi.

Christos Mitsios... O bir papaz... Ancak Mitsios’un kendisini diğer papazlardan ayrıcalıklı kılan bir özelliği var. O aynı zamanda bir amigo. Fanatik derecede PAOK taraftarı. Sadece taraftarlıkla da kalmıyor, maçlara gidiyor ve Toumba Stadı’ndaki 4 numaralı tribünde amigoluk yapıyor. İşte böyle bir papaz Christos Mitsios.

HABERTÜRK ekibi olarak Mitsios’la Selanik’in simgesi olan Beyaz Kule’de buluştuk. Daha sonra dua etmek için Ayasofya Kilisesi’ne giderken de kendisine eşlik ettik.  Konuşmamızda oğlu Cosmas tercümanlık yaparken, Mitsios’un röportaj sırasında İstanbul’dan sürekli olarak “Konstantinapol” diye bahsetme terbiyesizliğini yapması hiç hoş değildi. Bunun dışında son derece ilginç geçen sohbetimize, taraftarlığıyla başladık. “Ben yıllardır PAOK’un maçlarını kaçırmıyorum” diye söze giren Mitsios, “Genç yaşımda
Selanik’e geldim ve o gün bugündür kendimi PAOK taraftarı olarak biliyorum. Özellikle
PAOK’un İstanbul’dan gelenlerden kurulmuş olması beni çok etkiledi ama benim PAOK’lu olmamdaki en büyük etken muhteşem taraftarı. Bir kilisede dua ederken bu kadar huzurlu ve mutlu oluyorum, bir de Toumba Stadı’nda maç seyredip tezahürat yaparken. Benim için hayatta 2 önemli şey var. Biri kilise, biri de PAOK takımı” itirafında
bulunuyor.

‘STADI GÖRÜNCE BENİ ANLARSINIZ’
   Fenerbahçe ile oynayacakları maçın önemine değinen Mitsios, “PAOK Teknik Direktörü Dermitzakis ile birlikte bugün (dün) maç için dua ettik. Yarın (bugün) da takımın kampına gideceğim. Futbolcularla son kez dua edeceğiz. Rüyalarımda 2-3 gündür maçı görüyorum ve 3-0 kazanıyoruz. F.Bahçe buradan çıkamaz. Zaten siz de yarın (bugün) Toumba Stadı’ndaki atmosferi görünce ne demek istediğimi anlayacaksınız.  Fenerbahçe’nin burada kazanması mümkün değil. Dünyanın en ateşli taraflı bizim” diyerek göz dağı vermeyi de ihmal etmedi.

VOLKAN OYNAMAZSA İŞİMİZ KOLAY OLACAK
   Peki Mitsios’un Sarı-Lacivertliler’de en çok beğendiği isim kimdi, kimlerden çekiniyordu?
Amigo papazımızın bu konudaki açıklamaları da bir hayli ilginçti. “Fenerbahçe takımında en çok Volkan Demirel’i beğeniyorum” diyerek söze başlayan Mitsios, “İnşallah  oynamaz. Alex’i ve Emre’yi de biliyorum ama en iyi oyuncuları Volkan. Onun oynamaması için dua ediyorum. Böylelikle işimiz daha kolay olacak” diyerek başarılı file bekçisinden ne kadar çekindiğini açıkça dile getirdi.

OLAY ÇIKACAĞINI SANMIYORUM
   Söz dönüp dolaşıp iki takımın ateşli taraftarlarına geldi. Bu konuda kesin bir dille konuşan Mitsios, “Benim 4 numaralı tribündeki taraftarlarımla konuşuyorum. Herhangi bir olay çıkacağını sanmıyorum. Ben de bunun için çalışıyorum. Rövanş maçına gelmek istiyorum. Daha önce 1 kere geldim İstanbul’a. Zaten kulüpten de bu konuda bir talep var. Çünkü İstanbul bizim için ruhani açıdan çok önemli bir yer” dedi.

EN SEVDİĞİM BEŞİKTAŞ
   Beyaz Kule’de başlayıp Ayasofya Kilisesi’nde dua ile devam eden röportajımız maçın oynanacağı Toumba Stadı’nın önünde son bulmaya hazırlanırken, en çok ilgimizi çeken olay Mitsios’u her görenin yanına gelip elini öpmesi oldu. Fanatik papaz Christos Mitsios’un böylesine sevgi çemberi içerisindeki konuşması, bir hayli ilginç ve özlenen bir şekilde bitti: PAOK’un renkleri siyah-beyaz. Bunun için de renklerinden dolayı Türkiye’de Beşiktaş’ı seviyorum. Onlar başarılı olacaktır. Siyaset konuşmayı hiç istemiyorum çünkü sevmiyorum. Bence Türkiye ile Yunanistan dost ve kardeş iki ülkedir. Sorunlar ise siyasetçiler arasında yaşanmaktadır.

Kaynak:HaberTürk

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6263646566 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,328 saniyede hazırlanmıştır