eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 170171172173174 217>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Tolga26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga
Yer: Sierra Leone
Online Durum: Offline
  Alıntı Tolga26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 02:24
Arkadaş sigarayı bıraktım kombineyi bırakamadım.Nasıl bi sevgidir anlamadım.Sözde almayacaktım Tongue Kendim kendime yalancı çıktım
Yaz arkadaş
kombine no:0454   Tolga26
NEYLEYİM KIRMIZI DEDİĞİMDE SİYAH DEMEYEN YARİ...
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 02:33
[QUOTE=Tolga26]Arkadaş sigarayı bıraktım kombineyi bırakamadım.Nasıl bi sevgidir bu

Bayıldım bu yoruma Clap
hepimizin ortak sonucu bu sanırım bir çok şeyden vazgeçip kombineden vazgeçemiyoruz
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
antist_026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Ankara
  Alıntı antist_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 03:05
kombine satılan noktalara büyük afişler falan asılsa gençler maçı öncesi zar zor buldumda aldım kombinemi. Mesela esnaf sarayı karşısı turkcell de olan aktif aş den aldım fakat sora sora. Defalarca önünden geçmişim ama en ufak ibare yoktu kombine satıldığına dair. Kombine satılan yerlere birer forma askı birde göstermelik kombinenin büyültülmüş boyutu falan asılsa sanki ilgi alaka artar :S
bu kalpler sana tutsak ! ! !
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 03:08
Alıntı yapılan antist_026

kombine satılan noktalara büyük afişler falan asılsa gençler maçı öncesi zar zor buldumda aldım kombinemi. Mesela esnaf sarayı karşısı turkcell de olan aktif aş den aldım fakat sora sora. Defalarca önünden geçmişim ama en ufak ibare yoktu kombine satıldığına dair. Kombine satılan yerlere birer forma askı birde göstermelik kombinenin büyültülmüş boyutu falan asılsa sanki ilgi alaka artar :S

Sizin yaşadıgınız zorlugu gidermek için tavsiyenizi iy olur da ilgi alaka zaten üstseviyede sanırım daha şimdiden 5 binlerden bahsediliyor ki bu sayı minimum 8 bini bulur bu gidişle
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 03:11
gs maçından öncede baya satılır bence kombine 50 milyon vermek yerine 285 verip kombine atkı forma almak mantıklı gelebilir taraftarlara nice 8binlere inşallah
DSİ Es Es
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 06:11
Zaten Gençlerbirliği maçında İstiklal marşında açığa bakınca beyaz atkılardan belliydi kombinelilerin fazlalığı.İnşallah GS maçı öncesindede bolca kombine satıp sayıyı 8-9 binlere yaklaştırırız.Kombine alıyoruz aldırıyoruz !
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 06:13
Evet bendede mevcut atkılar güzel fakat kırmızıya siyaha biraz daha fazlalık verilseydi uzaktan beyaz gözüküyor
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
  Alıntı yenirakı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 09:58
Alıntı yapılan cliperinesk

Evet bendede mevcut atkılar güzel fakat kırmızıya siyaha biraz daha fazlalık verilseydi uzaktan beyaz gözüküyor
tribün zaten kıpkırmızı üzerine beyaz güzel duruyor benceWink
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
antist_026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Ankara
  Alıntı antist_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 10:26
Alıntı yapılan tatarinho

Sizin yaşadıgınız zorlugu gidermek için tavsiyenizi iy olur da ilgi alaka zaten üstseviyede sanırım daha şimdiden 5 binlerden bahsediliyor ki bu sayı minimum 8 bini bulur bu gidişle

Ya anlattığım olay komik gelebilir ama gerçekten büyük afişler olsa görsel olarak forma kombine atkı falan konulsa büyütülmüş boyutlarda var olan ilgi daha da artar fena mı olur yani olan ilgiyi artırmak      
bu kalpler sana tutsak ! ! !
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2010 saat 14:51

Önümüzdeki hafta kombine satış patlaması yaşanacak anlaşılan

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 170171172173174 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır