eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKonumuz Sadece Referandum..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 183>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 18:39
akp hükümeti bundan önceki seçimlerde olduğu gibi, seçimleri sürekli cahil, okumamış ve doğu kökenli vatandaşlar üzerinden topladı. bu referandumda da 'evet' oyu çıkacağını adım gibi biliyorum. geçen yıl yerel seçimlerde "van minut" şimdi ise 80 darbesinden kalan bi çocuğun mektubunu okuyarak ağlama numarası. malesef halkımız çok çabuk inanıyor. dün bunu arkadaşımla tartıştım. ben bu ülke vatandaşlarına güvenmiyorum. benim oyumda elbette hayır olacak ama dediğim gibi cahil cüheyla ve doğu kesiminin desteğiyle evet çıkacağına eminim. bizim Türk milleti..... alışmış malesef. aziz nesinin dediği gibi Türk milletinin %70 i aptaldır. adam ne kadarda doğru söylemiş. tayyip 8 yılda ülkede bişey bırakmadı, milli değerlerimizle oynayıp dinimizi sömürdü ama hala şu an seçim olsa %41 le 1. parti çıkıyosa bunu bağıra bağıra söylüyorum ki Türk milletinin %70 i gerçekten aptal...
Saygılarımla...
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 18:41
Alıntı yapılan bozüyük26

Alıntı yapılan

"Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır."...
M.K Atatürk
Iste buna EVET denir,tebriklerClapClap......
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 18:44
Alıntı yapılan twenty6

akp hükümeti bundan önceki seçimlerde olduğu gibi, seçimleri sürekli cahil, okumamış ve doğu kökenli vatandaşlar üzerinden topladı. bu referandumda da 'evet' oyu çıkacağını adım gibi biliyorum. geçen yıl yerel seçimlerde "van minut" şimdi ise 80 darbesinden kalan bi çocuğun mektubunu okuyarak ağlama numarası. malesef halkımız çok çabuk inanıyor. dün bunu arkadaşımla tartıştım. ben bu ülke vatandaşlarına güvenmiyorum. benim oyumda elbette hayır olacak ama dediğim gibi cahil cüheyla ve doğu kesiminin desteğiyle evet çıkacağına eminim. bizim Türk milleti..... alışmış malesef. aziz nesinin dediği gibi Türk milletinin %70 i aptaldır. adam ne kadarda doğru söylemiş. tayyip 8 yılda ülkede bişey bırakmadı, milli değerlerimizle oynayıp dinimizi sömürdü ama hala şu an seçim olsa %41 le 1. parti çıkıyosa bunu bağıra bağıra söylüyorum ki Türk milletinin %70 i gerçekten aptal...
Saygılarımla...

Ülkede kaç milyon seçmen var Akp kaç milyon kişinin oyunu almış bir bakıver. Dağdaki çoban, cahil, okumamış demekle olmuyor. 2003 ve daha sonraki seçimlerde oyumu Akp'ye vermedim ama şu cahil cühela lafları çok yanlış. Türk milletinin %70 i aptal demişsin birde buna sen mi karar veriyorsun. Çoğunluk aptal ama sen akıllıların içindesin öylemi..

Neyse referandumdaki oyum hayır yada boykot olacak.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 18:51

Alıntı yapılan mermerciresit

halkımızı bu kadar hor ve hakir gören zihniyetin sonu geldi zamanında askeri okul sınavlarında polis kolejlerinde namaz kılıyormusun oruç tutuyormusun annenin başı kapalı mı diye sorular duymadın galiba . ne demişler gün olur devran döner
Mermerinide al git..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 18:56
bunu ben demiyorum aziz nesin diyor. ama adama hak vermiyor değilim. sözleriminde arkasındayım. akp bu zamana kadar hep o kesimi uyutarak oy topladı. eğer sen gerçekleri görmek istemiyorsan bunu sen bilirsin tabi.
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 19:00
Alıntı yapılan esesozgur

Alıntı yapılan

Alıntı yapılan esesozgur

Valla ben isterim gittiğim her ülkede Türk bayrağının dalgalandığını görmek.Orada bir Türkün olduğunu bilmek. 
Özgür,keske ülkemizde dalgalanan bayragimiza dogru dürüst sahip cikabilsek......
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 19:01
Türk Milletinin %70 i aptal demek 50 milyon vatandaşa aptal demektir. Kimin söylediği beni hiç ilgilendirmez ama bunu söyleyen her kimse ona da söylenecek çok şey var. Her neyse konu refarandum ile ilgili konu dışı olacak fazla girmiyorum 
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 19:10
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan esesozgur

Alıntı yapılan

Alıntı yapılan esesozgur

Valla ben isterim gittiğim her ülkede Türk bayrağının dalgalandığını görmek.Orada bir Türkün olduğunu bilmek. 
Özgür,keske ülkemizde dalgalanan bayragimiza dogru dürüst sahip cikabilsek......

Haklısın... Abi o konulara girersek bu forumdan sabaha kadar çıkamayız.

Valla ben cuma günleri bankanın bayrağını indiriyorum.O gün zaten polis tebligat getirdi hoşuma gitti tatil günlerinde asılan bayrakların temiz olması yönünde hemen imzaladım.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 20:28
Alıntı yapılan twenty6

Saygılarımla...

Ben akp ye oy vermem vermedimde ancak böyle bir sözü söylemek için aptal olmak gerekir Milletime hakaret etme Atatürkçülük deyip onun köylü milletin efendisidir sözünü unutanlardan olma Aziz nesinin sözüdür demişsin kendisini zeki sanan bir insanın ipiyle kuyuya inme
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 20:57
Alıntı yapılan twenty6

Saygılarımla...

Bu ülkenin aynası, büyük insan Cemil Meriç der ki;

''Ne batıyı tanıyoruz ne doğuyu... en az tanıdığımızsa kendimiziz. biz müslümanlığından, doğululuğundan,türklüğünden utanan, tarihinden utanan, dilinden utanan şuursuz bir yığın haline geldik." 

''Ağaç köküyle yaşar,insanda öyle.bizse maziden koptuk, istikbale bağlanamadık.Türkiye bütün kütüphaneleri yakılan,bütün mazisi imha edilen 600 yılı cerrahi bir ameliyatla içtima-i uzviyetinden koparılıp atılan bedbaht bir ülke.oysa milletin ana vasfı devamlılık...Türk milleti... hangi millet? bu millet 10 senede bir değişen hafızasız nesiller amalgamı..."

Sana tavsiyem Cemil Meriç'in bütün kitaplarını oku yala yut... 

Hoş sana kızmaya da gerek yok, senin zihniyetindeki insanlar Halkçı partiyi, elitlerin,karanlık aydınların partisi ilan edip, kuruluş gayesine ihanet etmişken senin hiççççç kızılacak yanın yok...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 183>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır