eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKonumuz Sadece Referandum..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 183>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 17:27
Alıntı yapılan pasacocuk

Alıntı yapılan scorpio

Mümkünse oralarda Türk bayrağı dalgalanmasın. İran bayrağı olsun, Suudi Arabistan bayrağı olsun ama Türk bayrağı olmasın.Wink
evet pire için yorgan yakalım

Pire derken?
"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 17:36
Fethullah Gülen okullarında, öğrenci yurtlarında, derneklerinde; genç yaştaki beyinlere nelerin empoze edilmeye çalışıldığını biliyoruz. Fethullah Gülen ve cemaatinin tek derdi laik, sosyal, hukuk devletini yıkıp; yerine şeriat düzenini getirmektir. Bunu yapmak için de çeşitli yolları deniyorlar. Bu okul açma, yurt açma, dershane açma işi de bu yollardan bir tanesi. Bütün yurtlarında, okullarında Nur cemaatinin lideri olan Said-i Nursi'nin kitapları okutturuluyor zorla. Said-i Nursi denen şahıs, laikliğe ve cumhuriyet rejimine karşı olduğunu açıkça söylemiş, Mustafa Kemal Atatürk'e ''deccal'' deme cesareti göstermiş bir insandır. Türkçe olimpiyatları adı altında, hükümet tarafından bu adamların reklamı yeterince yapılıyor, sizlerin de forumda dile getirmenize gerek yok.
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 17:41
Wink
Alıntı yapılan scorpio

Alıntı yapılan esesozgur

Al işte araştırılmadan bilmeden yazılan komik bir mesaj daha İran ve Suudi Arabistan da Türk okulu açılmasına izin verilmemiş bu devletler tarafından.Valla ben isterim gittiğim her ülkede Türk bayrağının dalgalandığını görmek.Orada bir Türkün olduğunu bilmek. Sen istemiyorsan orasını bilemem.Wink

Özgür, İran ya da Suudi bayrağı demem sembolikti. Neyi kastettiğimi anlamışsındır diye düşünüyorum.Wink
Oralarda Türk bayrağı dalgalanmasına gelince... Türkiye'yi Fethullah Gülen ve  cemaati temsil edecekse eğer, mümkünse etmesin ve o bayrak da dalgalanmasın. Yurtdışında Türk denince akla Fethullah Gülen gelmesin, Atatürk gelsin Wink

Abi Türk denince akla Atatürk geldiğini bütün dünya biliyor zaten önemli olan Türk bayrağı dalgalansın.O Türk bayrağının görünce insanın aklına Fettullah hiç bir zaman gelmez buna inan Türkiye Cumhuriyeti gelir.Dinle ile Milliyetçilik arasında ince bir çizgi var bu olayda onu ölçüp biçmek gerekir.Wink
Uzatmıyalım Konu dağılmasın

Syg.

Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 17:43
Alıntı yapılan bozüyük26

Fethullah Gülen ve cemaatinin tek derdi laik, sosyal, hukuk devletini yıkıp; yerine şeriat düzenini getirmektir.
Ben f.g nin böyle bir derdi olduğuna inanmıyorum. Bu derdi olan f.g nin şu anda yaşadığı ülke. Daha rahat sömürebilmek için biçilmiş bir kılıf.F.g dediğiniz adam yarın gider diğersi gün başkası başka bir rejim için popüler yapılır para verilir ve iktidara getirilir. Kendisi sadece bir maşa.Açıkça konuşmak gerekirse ben F.G nin müslümanlıkla alakası olduğunu pek zannetmiyorum. C.I.A gerçekten müslüman olan birinin arkasında bu kadar durmaz sanırım.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 17:52
Amerikanın içinde olmadığı hiç bir iş yokki zaten Heryerden çıkıyorlar.

Bence bu sıcakların sebebide onlar.Deldiniz ulen ozonu...yanıyoruz....Biraz israile karşı çıktık irana yüzümüzü döndük diye yapılır mı bu...Big%20smile
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 17:52
Eskişehir'de açtıkları dershanelere giden çok arkadaşlarım var ..
Ve erkek olanların hepsine seni polis yapalım seni asker yapalım diye diretiyorlar ..
Sen sınavdan puanı al mülakatları bize bırak diyorlar ..
Kısacası Türkiye aslında Ankara'dan değil okyanus ötelerinden yönetiliyor..
1 Poşet kömüre kıytırık bi buzdolabına kanan Türk Milleti ise ATA'sının kemiklerini sızlatmaya devam ediyor ..
İmralı'daki soysuza BEY diyen bi piyon tarafından sömürülmeye devam ediyoruz ..

Yaşasın CUMHURİYET Yaşasın VATAN ..
Ezan dinmez,bayrak inmez (!)
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 18:01
Alıntı yapılan esesozgur

Amerikanın içinde olmadığı hiç bir iş yokki zaten Heryerden çıkıyorlar.

Bence bu sıcakların sebebide onlar.Deldiniz ulen ozonu...yanıyoruz....Biraz israile karşı çıktık irana yüzümüzü döndük diye yapılır mı bu...Big%20smile
    Gerçektende çok komiksin. Büyük ihtimal iş-para derdin yok. Bu esprilerinle Cem Yılmaz'ı bile devirirsin.Bugün 20 yaş ve üstü iş derdi olan insanlara sor bakalım nereye nasıl girenleri anlatsınlar sana. Geçen sene Polislik sınavı neden iptal edildi bir soruştur istersen. Daha geçen gün açıklanan Kpss'de soruların servis edildiği ihtimali üzerine soruşturma başladı. Sana Milli Eğitim, Sağlık Bakanlığı veya diğer kurumlardaki Fethullah ve diğerleri arasındaki farkı anlatırım ama anlayacağını zannetmiyorum açıkcası.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 18:15
Konu referandumdan fettullah a dayanmış. Şahsını ve cemaatini sevmem lakin dünyada tek bir kişinin bile türkçe öğrenmesii ülkemde tek bir kişinin bile doğru konuşarak yazmasını öğrenmesi beni sevindirir. Dış devletlerde Türk okulu açılmasına sinirlenmek yerine kendi dilimizi doğru kullanmak ve store kelimesine karşı çıkanlara alaycı yaklaşmamaktır doğru olan.
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 18:30
sen gelmez oldun,sen gelmez oldun...

engeç eylül ayında din kardeşlerimin yanında olacağım inşallah.F.GÜLEN TARİH AĞUSTOS 1999 DEPREM SONRASI GAZETELERDE ÇIKAN BEYANATI...

EYLÜL 2010 A Geliyoruz.MÜSLÜMAN YALAN SÖYLERMİ HİÇ...

SEN GELMEZ OLDUN,SEN GELMEZ OLDUN,SEN GELMEZ OLDUNN...
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 18:33
Alıntı yapılan mecek

Konu referandumdan fettullah a dayanmış. Şahsını ve cemaatini sevmem lakin dünyada tek bir kişinin bile türkçe öğrenmesii ülkemde tek bir kişinin bile doğru konuşarak yazmasını öğrenmesi beni sevindirir. Dış devletlerde Türk okulu açılmasına sinirlenmek yerine kendi dilimizi doğru kullanmak ve store kelimesine karşı çıkanlara alaycı yaklaşmamaktır doğru olan.
budur
FOREVER-ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 183>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,875 saniyede hazırlanmıştır