eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKonumuz Sadece Referandum..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7374757677 183>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Zeus26 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: Olimpos
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 16:49
Alıntı yapılan banner

Başbakan tehditlere başladı. Taraf olmayan bertaraf olurmuş. İşte size özgürlük, işte size demokrasi. Yerseniz.

Bütün gençliği  biat kültürü almakla geçmiş biri  bana demokrasi den falan bahsetmesin. Bu ülkede  sazan çok onlara bu masalları anlatabilir..

Allahtan bu forumun büyük bir  bölümü Mustafa Kemal'in vasiyetine yaraşan tavır ve tutum içersinde.  Eskişehirspor sevgisi= Vatan sevgisi= Atatürk sevgisi  okudukça gençliğe olan inancım daha büyüyor...

hayat "siyah kırmızı" dır..
Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 16:52
Alıntı yapılan esesozgur

Valla cemaat ile fethullah ile işim olmaz ama Adamın yaptıkları bazen beni düşündürüyor.Yaklaşık dünya üzerinde 100 Ülkede 350 e yakın okul ve kültür merkezi 5 Üniversite açmak oralarda Türk Bayrağının dalgalandırmak pek şarlatanlık gibi gelmiyor bana. Basında bu kadar yer bulunca Bir ara baya bir takmıştım Fethullah gülen'e araştırıp okudum yaptıklarını olumsuz yönleri var ama olumlu yönleride yok değil.

Neyse konumuz refarandum.

Mümkünse oralarda Türk bayrağı dalgalanmasın. İran bayrağı olsun, Suudi Arabistan bayrağı olsun ama Türk bayrağı olmasın.Wink
"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
binbaşı Liste gör
Yazar

BATURAY
Yer: KAYSERİ
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 16:52
Alıntı yapılan oner

Abi adamlar devletin tüm kademelerini ele geçirdiler, forumlara sızmışlar çok mu? :)

Canını yerim senin Önerim.Senin gibi gençler oldukça sırtımız yere gelmez bizim...
İSTİKBAL GÖKLERDEDİR
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 16:57
Alıntı yapılan binbaşı

Alıntı yapılan mermerciresit

din adamının görevimi  yol baraj yapmak  hem sayın başbakanımız yaptı da ne oldu memleketi şantiye ye çevirdi de teşekkürmü eden oldu hakaretin alasını gördü . şükür ki halkımız uyandı gaflet uykusundan 12 eylülde halkın egemenliği başlıyor

Bana bak Reşit Efendi.Bazı çevrelere yalakalık yaptığın belli.Ben sana gerekeni yazardım ama burası yeri burası değil...
Adamlar bu foruma bile sızdı ya.Korkulur bunlardan.

Olağanüstü tartışmaya açık böyle bir başlık açarsanız  Aşırı milliyetçide sızar aşırı dincide sızar foruma

Buradaki tartışmalardan ötürü insanlar birbirini yanlış tanıyacak başka forum başlıklarında buradaki tartıştıkları kişinin mesajına hep karşıt görüş yazacaklar.

Sayın modlar insanlar birbirini yemeye başladı başlıkta lütfen Kilit.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 17:03
Alıntı yapılan esesserkan26

Alıntı yapılan ccigarr

Evetçiler oturun pkk ile müzakere yapın hadi şimdi Öcalan evet deyin dedi bu adamlarda boykottan vazgeçeceğiz diyor.Hani PKK hayır dediği için evet diyenler vardı ya forumda hayırcıları PKK lılarla aynı kefeye koydulardı.Şimdi aynı şeyler kendileri için geçerli

ClapClapClap hakan kardeşim elinden,gözlerinden öpüyorum.Hayır diyenler mhp-chp-bdp(yanı pkk )ile ortak  çalışıyor diyen başbakan şimdi kendisi aynı safta oldu.Dolayısyla EVET diyenler pkk ile aynı görüşteler.Zaten çıkacak anayasada bölücü başına af çıkacagının ssınyalını veren madde var.Sımdı sız EVET'çiler  bizler pkk ile  başbaş veriyordukduk ya buyrun sizler başbaşa veriyorsunuz.

KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 17:03
Alıntı yapılan scorpio

Alıntı yapılan esesozgur

Valla cemaat ile fethullah ile işim olmaz ama Adamın yaptıkları bazen beni düşündürüyor.Yaklaşık dünya üzerinde 100 Ülkede 350 e yakın okul ve kültür merkezi 5 Üniversite açmak oralarda Türk Bayrağının dalgalandırmak pek şarlatanlık gibi gelmiyor bana. Basında bu kadar yer bulunca Bir ara baya bir takmıştım Fethullah gülen'e araştırıp okudum yaptıklarını olumsuz yönleri var ama olumlu yönleride yok değil.

Mümkünse oralarda Türk bayrağı dalgalanmasın. İran bayrağı olsun, Suudi Arabistan bayrağı olsun ama Türk bayrağı olmasın.Wink
Al işte araştırılmadan bilmeden yazılan komik bir mesaj daha İran ve Suudi Arabistan da Türk okulu açılmasına izin verilmemiş bu devletler tarafından.Valla ben isterim gittiğim her ülkede Türk bayrağının dalgalandığını görmek.Orada bir Türkün olduğunu bilmek. Sen istemiyorsan orasını bilemem.Wink
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 17:11
Alıntı yapılan scorpio

Alıntı yapılan esesozgur

evet pire için yorgan yakalım
FOREVER-ESES
Yukarı
EryamanlıESES Liste gör
Yazar

Fatih Başar Yüzer
Yer: Şimdilik Sivas
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 17:18
Alıntı yapılan old city

yani ulkei meclis yonetsin 13 tane anayasa mahkemesi uyesi degil...yani 422 milletvekilinin evet dedigi halkin yude 80 inin kabul ettigi seyler mahkemelerden donmesin.dunyaya razil olmayalim...

Yanlış bilgi verme arkadaşım. Bu ülkenin %80'i değil, %47 si seçti ki %53'ü bu adamları seçmedi mantıklı olarak düşündüğünde. Onu bunu tartışacağımıza ilk %10 barajı aşağıya çekilsin ki toplam 7 milyon insanın iradesi yok sayılmasın. Madem bu kadar "demokratik" bir başbakan, ilk barajı sonra dokunulmazlığı kaldırsın. Tüm Eskişehirspor Camiasına saygılar.
Sivas'ın Kırmızı Şimşekleri (SivKŞ)
Yukarı
şampiyones Liste gör
Yazar

sercan
Yer: pancar koop
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 17:24
Alıntı yapılan mermerciresit

polemiğe girmeyeyim diyorum. fetoş ne demek. milyonlarca insanin teveccühünü kazanmış bir gönül dostudur sayın hocaefendi. bu ülkeye açtığı okullar ile  hizmetleri inkar edilemez Allah ondan razı olsun.
  Mollalar irana... Burası Türkiye cumhuriyeti  yobazlara geçit yok
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!
Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 17:26
Alıntı yapılan esesozgur

Al işte araştırılmadan bilmeden yazılan komik bir mesaj daha İran ve Suudi Arabistan da Türk okulu açılmasına izin verilmemiş bu devletler tarafından.Valla ben isterim gittiğim her ülkede Türk bayrağının dalgalandığını görmek.Orada bir Türkün olduğunu bilmek. Sen istemiyorsan orasını bilemem.Wink

Özgür, İran ya da Suudi bayrağı demem sembolikti. Neyi kastettiğimi anlamışsındır diye düşünüyorum.Wink
Oralarda Türk bayrağı dalgalanmasına gelince... Türkiye'yi Fethullah Gülen ve  cemaati temsil edecekse eğer, mümkünse etmesin ve o bayrak da dalgalanmasın. Yurtdışında Türk denince akla Fethullah Gülen gelmesin, Atatürk gelsin Wink

"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7374757677 183>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır