eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rıdvan Çakırgöz'den basın bülteni

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Online Durum: Offline
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2007 saat 18:06
umarım bu istifayla bu kriz sona erer, çünkü bu kavgalardan en çok ESESimiz zarar görüyor... süper lige yıllar sonra bu kadar yaklaşmışken, bir cok takım mali krizlerle boğusurken biz zorla kendimize kriz yaratıyoruz... umarım bu istifayla bu cekişmeler son bulur...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2007 saat 18:06
Alıntı yapılan BLoodY

Rıdvan Bey'den bir açıklama geldi sitemize :

---------------------------------------

Karakter, hayat felsefesi, yönetim anlayışı anlamında ciddi fikir ayrılıklarına düştüğümüz Nebi Hatipoğlu ile gelinen nokta Eskişehirspor'a ciddi zarar vermektedir.Takımın şampiyonluk yolunda ilerlediği kısıtlı süre içerisinde transferlerin yapılması gerektiği bir ortamda genel kurul Eskişehirspor'a zarar verecektir. Bende böyle bir ortamda oluşabilecek başarısızlığın sorumluluğunu üstlenmeme , kulübün önünü açma adına fedakarlık yaparak 2.Başkanlıktan ve yönetim kurulu üyeliğimden istifa ediyorum.Eskişehirspor'un maddi manevi her zaman yanında olacağımın sözünü veriyorum.

Her zaman yanımda olan desteğini esirgemeyen tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyor, Nebi Hatipoğlu'na şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum.

Rıdvan Çakırgöz
--------------------------------------------------------------------

ClapClapClap
Yukarı
emrebayindir Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Turkey
  Alıntı emrebayindir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2007 saat 18:11

verdiğin emeklerden dolayı tesekkür ederiz

SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR ES-ES'im

Yukarı
Neden Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
  Alıntı Neden Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2007 saat 18:14
Yaptığı Çalışmalarından Dolay Teşekkür Ederiz Sayın Başkanım
Yukarı
tcatu Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇAĞLAR
  Alıntı tcatu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2007 saat 18:36
hayırlısı olsun
kulaktan dolma fikir olarak söylüyorum kesinlikle gercekliğinden haberm yok
"Rıdvan Cakırgöz kulube verdiği borcları istiyormus." eger böle bişey varsa ne kadar kulubun yanında kendısı maddi manevi belli oluyor.
ama yoksa da yolu acık olsun. her sey için tesekkürler..

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2007 saat 19:01
burad taraf tutmamalıyız ve cakırgoze tsk edıyorum eskisehirspor a gecen emeklerınden dolayı eger kı eskisehirspor ıcın ben daha ıyıyım dıyorsa ve daha guzel dusuncelerı varsa  kongre ye ıyı bır lıste yapsın ve eskısehırspor kongrelerıde cekısmelı gecsın tekrar tesekkurler cakırgoz umarım es es ıcın hayırlı olur
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2007 saat 19:02
Alıntı yapılan UFUKESES

http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber.asp?id=57629&kategori=6

“Çıkar oyunlarını bozmasını biliriz”

Ünlü koro şefi Orhan Erpek, seneler sonra suskunluğunu SAKARYA okurları için bozdu.
Eskişehirspor'un seneler sonra hırslı,geleceği gören ve tesisleşme ve kurumlaşma adına doğru adımlar atan bir başkana kavuştuğunu dile getiren unutulmaz Amigo Orhan, " Kimse söylediklerimi bir tarafa çekmesin. Kulübe kim doğru çivi çakarsa onun arkasında dururuz. İzlediğimiz kadarıyla sayın Başkan Nebi Hatipoğılu heyecanlı ve hırslı birisi. Hedeflerini yıllara yayan, tesisleşme konusunda ayağını sağlam basıp lige çıkma konusunda doğru adımlar atmaya çalışan Hatipoğlu'na kamuoyu desteğini sürdürmeli. " dedi.
EN BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR.
Eskişehirspor kulübünün, hiç grubun ve tarikat uzantılarının kulvarında olmayacağını ve buna izin vermeyeceklerinin altını çizen ünlü koro şefi Orhan Erpek, " Dünya üzerinde 2 Milyon taraftarı ve seveni olan bir kulüp senelerce zor dönemler geçirdi. 3. lige kadar indi. Şimdi ise son dönemlerde toparlanma sürecine girdi. Dışarıdan atmakla bu işler olmuyor. İnanın, Yalçın Kılıçoğlu döneminden sonra en iyi dönem Hatipoğlu dönemidir. " yorumunu yaptı.
DESTEĞİMİZ KULÜBÜN
GELECEĞİ İÇİNDİR.
Orhan Erpek, Kulübün tarihe olumlu olduğu kadar olumsuz notlarda yazdırdığını belirterek, " Geriye dönüp baktığımızda sadece eski Valilerden Hanefi Demirkol, çevre yolundaki araziye iyi bir tesis yaptırmış ve Eskişehirspor'un kullanıma açmıştı. Bakın yatırım yapanlar unutulmuyor. Şimdi ise Hatipoğlu ve ekibinin yanı sıra tesislerin yapılması için emek harcayan Devlet büyüklerimize teşekkür ediyoruz. Doğru adım atıyorlar ve Eskişehirspor'un geleceğine yatırım yapıyorlar. " diyerek mesajlar vermeye devam etti.
TESİSLEŞMEYİ
10 ŞAMPİYONLUĞA
DEĞİŞMEM.
Dikili ağacı olmayan, üretime yönlenmeyen, kurumlaşma yolunda adımlar atmayan kulüplerin ayakta kalmasının mümkün olamayacağını vurgulayan Erpek, " Dünya futbolunda marka olan ve istikrarlı sonuçları alan kulüpler doğru yapılanma ile tarihe iyi notlar düşüyor. Bir kez daha söylüyorum. Bu tesis olayı inanın çok önemli. Sayın Hatipoğlu, ortada bir şey yokken tesis olayını gündeme getirmesini bildi. Bakın şimdilerde bitiyor tesisler. Bu tesis olayını 10 şampiyonluğa değişmem. Başarı gelir, kupalar müzelere konulur ve bir süre sonra bunlar unutulur. Ancak tesis olayı kulübün geleceğini kurtarır. Çağımızda kurarlara ayak uyduramazsak yok olur gideriz. " diyerek sözlerini tamamladı.

24.12.2007
Ne başkan isimlerinde , ne futbolcu isimlerinde , pek çok mevzuda genel olarak mutabık olamıyoruz taraftar olarak. Çok doğal herkesin fikri ve istekleri var kendine göre çünkü...

Fakat Eskişehirspor sevdası tek %100 mutabık olunan konu , %99 ise Amigo Orhan. Bu sebeple bu yazının iyi okunup gerektikçe hatırlanması gerektiğini düşünüyorum.

Konu başlığı ile ilgili olarakta umarım Eskişehirspor için uğraşan herkes önce Eskişehirspor menfaatini , sonra kendi menfaatini düşünür. Herzaman söylediğim gibi Eskişehirim ve Eskişehirsporum için bir çivi çakandan allah razı olsun. 
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2007 saat 19:03
Klüpte kargaşa çıkmaması açısında isabetli bir karar olmuş...İnşallah ilerki yıllarda üst ligte çakırgöz vs. daha çok kişinin katılımının olduğu bir kongre yapılır ve en iyisi başımıız olur...

Tüm emekleri içiin teşekkürler...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2007 saat 19:05
Alıntı yapılan tcatu

hayırlısı olsun
kulaktan dolma fikir olarak söylüyorum kesinlikle gercekliğinden haberm yok
"Rıdvan Cakırgöz kulube verdiği borcları istiyormus." eger böle bişey varsa ne kadar kulubun yanında kendısı maddi manevi belli oluyor.
ama yoksa da yolu acık olsun. her sey için tesekkürler..

Elbette Rıdvan Çakırgöz alacaklarını isteyecektir ama bunun belirli bir plan ve programa göre yapılması gerektiğini düşünüyorum. Sn. Çakırgöz'ün şampiyonluğa giden bir takımı maddi anlamda zor durumda bırakacağını sanmıyorum. Yani en azından öyle ümit ediyorum...

YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2007 saat 19:09
kendi adına bence iyi karar. verdiği emekler için bizede teşekkür etmek düşer.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır