eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rıdvan Çakırgöz'den basın bülteni

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
Online Durum: Offline
  Alıntı ercan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2007 saat 14:49
Geç kalınmış ama güzel bir karar.Kimse Eskişehirspor'dan üstün değildir.
Umarım verdiğini söylediğin 1 trilyonunuda klüp en kısa zamanda ödeyerek senin gibilerine prim tanımaz.
Yukarı
UFUKESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk Demirtaş
Yer: Turkey
  Alıntı UFUKESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2007 saat 15:00
Sayın Çakırgöz'e Eskişehirspor için bugüne kadar verdiği emeklerden ötürü teşekkür ederim.
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2007 saat 15:51
Verdiği hizmetler için teşekkür ederiz. Uzlaşı olsaydı pek sağlam olmazdı diye düşünüyorum. İleride binlerce üyenin katıldığı, 4-5 başkan adayının olduğu, EsEs'in menfaatlerinin en yüksek tutulduğu kongrelerde belki başkan adayı olarak görürüz. Herşey ESKİŞEHİRSPOR için olmalı vede olmaya devam etmeli.
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2007 saat 16:03
Eskişehirspor'da görev yaptığı süre içerisindeki hizmetlerinden ötürü teşekkür ederim.
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
eskobar Liste gör
Deneyimli Yazar

umut çil
  Alıntı eskobar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2007 saat 16:17
YAPMIŞ OLDUĞU İŞLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM  AYRICA İLK SEÇİMLERDE YENİ LİSTE İLE ADAYLIĞINI KOYARSIN REKABET OLMASI ÇOK İYİ OLUR .......
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2007 saat 16:36
Sayın Çakırgöz'e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkürler.Umarım bazı eski yöneticiler gibi Eskişehirspora verdiklerini geri almak adına takıma ve kendine zarar vermez Allaha emanet olun sayın başkan.
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
twentysix Liste gör
Yeni Yazar

kadir
  Alıntı twentysix Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2007 saat 16:41
İSABET OLMUŞ!!!
bizde tek renk vardır o da siyah kırmızıdır
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2007 saat 16:56
Çakırgöz bence doğrusunu yaptı tam zamanında kendisini kenara çekti ama ileride mutlaka geri dönecektir.
önce eses sonra eses
Yukarı
sağduyu Liste gör
Yeni Yazar

ali tan
  Alıntı sağduyu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2007 saat 17:28
Sevgili Çakırgöz,

Gerektiği zamanlardaki konuşmalarınla , gerektiğinde susmasını bilmenle ve Esesin önünü açma adına fedakarlık yaparak çekilmeyide bilmenle büyüklüğünü gösterdin.

Sıradışı tavırlar sergiledin, olması gerekenleri yaptın ...

Hizmetlerine teşekkürler... gün gelir yine esese yönetimde yer alarak hizmete devam etmen dileğiyle ...
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
  Alıntı BLoodY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2007 saat 18:04

Rıdvan Bey'den bir açıklama geldi sitemize :

---------------------------------------

Karakter, hayat felsefesi, yönetim anlayışı anlamında ciddi fikir ayrılıklarına düştüğümüz Nebi Hatipoğlu ile gelinen nokta Eskişehirspor'a ciddi zarar vermektedir.Takımın şampiyonluk yolunda ilerlediği kısıtlı süre içerisinde transferlerin yapılması gerektiği bir ortamda genel kurul Eskişehirspor'a zarar verecektir. Bende böyle bir ortamda oluşabilecek başarısızlığın sorumluluğunu üstlenmeme , kulübün önünü açma adına fedakarlık yaparak 2.Başkanlıktan ve yönetim kurulu üyeliğimden istifa ediyorum.Eskişehirspor'un maddi manevi her zaman yanında olacağımın sözünü veriyorum.

Her zaman yanımda olan desteğini esirgemeyen tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyor, Nebi Hatipoğlu'na şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum.

Rıdvan Çakırgöz
--------------------------------------------------------------------
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır