eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 176177178179180 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2010 saat 03:47

Biliyorum Serdar ancak tribünde sadece kemik tayfanın bulunduğu yerin bağırması yetmez, Kızılcıklı tribünü 65'in ucundan cam'ın oraya kadar bir bütündür, o yüzden 65'lerin ordaki tarafa da bir çare bulunmalı şimdiden.

ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2010 saat 10:37
Alıntı yapılan emrahhh

Alıntı yapılan esesliyasin26

Maçın başlarında sette Kerem Akgören abimiz varken neden 10 dakka sonra ışıklar geldiğinde sette yoktu.Karanlıkta galiba tartışma kavga gibi bir seyler oldu.İnsallah bununla alakalı değildir.

kerem zaten sete cıkmak istemiyodu ısrarlara dayanamayıp geldi sanırım ısıklar gidincede fırsat bilip geri dönmüştür....

sen kavgaları küfürleri görmüşsün ama ben nedense göremedim o dediklerini...

ışıklar kapalıyken tam önümde çıkan kavgadan ötürü indim setten,kavganın benimle uzaktan yakından alakası yok...
emrah; bir yerlere gelip bir yerlerden de gitmek için fırsat kollıcak adam değiliz biz merak etme...
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2010 saat 11:07
bana göre kerem en iyisini yaptı millet keremi cagırıyo herkesin keyfi yerinde kerem ısrarlara dayanamayıp kızılcıklıya geliyo hersey güzel giderken birden herzamanki gibi sacma sapan kavgalar cıkıyo bunları asmalıyız artık yoksa daha böle cooooook yerimizde sayarız
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2010 saat 11:30
Her bağıran sağında solunda bağırmayanı görüp düzgün bir şekilde hadi abicim hadi kardeşim gibi uyarsa herkes bağırır.Wink
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2010 saat 11:34
Yönetimin yapmış olduğu bilet politikasını lütfen gruplarla bağdaştırmayınız...
Sorun aslında 30 TL-10 TL'lik biletlerin olması değil...Stadın fiziki yapısı malesef bu tür uygulamaya mecbur bırakıyor...

Kale arkalarımız olsaydı ve gruplar orada tek çatı altında düşük ücretle toplansaydı bu sorunların hiç birisini yaşamazdık ...

Ben kombine alıyorum...Almasam 30 TL ücret öderdim...Üstelik tezahuratlara da katılırım...Fakat grupların içinde olan insanların 30 TL veremeyecek kişilerin çok çok fazla olduğunu biliyorum...Onlara 30 TL verin demek içimden gelmiyor...Diğer taraftan 30 TL veren insanların da tepkisini anlıyorum...Dedim ya olay stadımızın fiziki yapısı,keşke kale arkalarımız olsaydı...Hem açıkla daha koordine olunurdu,hem de bilet fiyatlarında ki fiyat farkı sorun yaratmazdı...

Bunları boşuna tartışarak,grupları incitmeyin,bu sene alınan kararların doğru olup olmadığını ancak sezon sonu oturup konuşuruz...Şunun da bilinmesini istiyorum ki,bu sene en azından beleş bilet yok,herkes üç aşağı beş yukarı,az veya çok bir ücret ödüyor...Bu da bir gelişmedir...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2010 saat 11:34
Alıntı yapılan tatar

Alıntı yapılan emrahhh

Alıntı yapılan esesliyasin26

Maçın başlarında sette Kerem Akgören abimiz varken neden 10 dakka sonra ışıklar geldiğinde sette yoktu.Karanlıkta galiba tartışma kavga gibi bir seyler oldu.İnsallah bununla alakalı değildir.

kerem zaten sete cıkmak istemiyodu ısrarlara dayanamayıp geldi sanırım ısıklar gidincede fırsat bilip geri dönmüştür....

sen kavgaları küfürleri görmüşsün ama ben nedense göremedim o dediklerini...

ışıklar kapalıyken tam önümde çıkan kavgadan ötürü indim setten,kavganın benimle uzaktan yakından alakası yok...
emrah; bir yerlere gelip bir yerlerden de gitmek için fırsat kollıcak adam değiliz biz merak etme...

dediğimi yanlıs anlamıssın ben birilerini kıramayıp geldiğini söyledim orda fırsat kollar gibi birsey dediğimi düşünmüyorum oyle anlasıldıysamda kusura bakma...
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
doktor66 Liste gör
Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2010 saat 16:06

yıkamadılar, bölünmediler ve şimdi dimdik ayaktalar gurur verici bi olay Eskişehir tribünleri için...  

ayrıca bir kasada bir kaç tane çürük domates var diye tüm kasayı atıp yüzlerce domastesten mahrum kalmak pek akıllıca olmasa gerek....
çürük domatesleri zamanla ayırmayı bilicekler önceden ayırt edemediler zararını gördüler ve artık temiz bi tribün için el ele verdiler meyvelerini Gençlerbirliği maçında gördüler ufak tefek küçük çaplı tartışmalar olmuş bunlara da engel olunacak.

Liseli oluşumları büyüklerine saygılı olucak, aralarına yeni katılan kardeşlerini sevgi ve saygı çercevesinde yanlarına, aralarına alıcaklar unutmayın ki siz 25 senelik tribünün geleceğisiniz bu tribünler sizlere emanet, nasıl Ayder'i şimdi ki gençlik devam ettiremedi örnek alın, sizler rant kavgası için değil Eskişehirspor için varsınız.

herkes şimdi acaba eski KIZILCIKLI dönücek mi diye bekliyor;
olur mu? yapabilirler mi? bölünürler mi? biter mi? dağılırlar mı? vs. gibi kafalarda kalan sorulara cevap verme sırası sizde!

Maçtan önce ve sonra her olumsuz hareketten kaçının hepiniz PIRIL PIRIL gençlersiniz (Neferde ki, Alteste ki gençlerde dahil) sizlerin ellerinizde;
Bıçaklar,
Satırlar;
olmıcak aksine, atkılar, meşaleler, besteler, bayraklar olucak ve herkese örnek olucaksınız.

* deplasmana giderken unutmayın savaşa, kavgaya gitmiyorsunuz arma peşinden gidiyorsunuz dün tv'de ( green street holigans ) vardı onun asıl konusu holiganlığın kötü yanlarının olduğunu gösteriyor, nelere sebep olur görün diye örnek...

DEV bi adım attınız devam edin arkası gelicek emin olun hersey sizin elinizde!!!

tüm KIZILCIKLI ailesine Saygılarımla...

tek sevdam ES-ES
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2010 saat 16:21
ClapClap
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2010 saat 16:28
Alıntı yapılan scetintas

Yönetimin yapmış olduğu bilet politikasını lütfen gruplarla bağdaştırmayınız...
Sorun aslında 30 TL-10 TL'lik biletlerin olması değil...Stadın fiziki yapısı malesef bu tür uygulamaya mecbur bırakıyor...

Kale arkalarımız olsaydı ve gruplar orada tek çatı altında düşük ücretle toplansaydı bu sorunların hiç birisini yaşamazdık ...

Ben kombine alıyorum...Almasam 30 TL ücret öderdim...Üstelik tezahuratlara da katılırım...Fakat grupların içinde olan insanların 30 TL veremeyecek kişilerin çok çok fazla olduğunu biliyorum...Onlara 30 TL verin demek içimden gelmiyor...Diğer taraftan 30 TL veren insanların da tepkisini anlıyorum...Dedim ya olay stadımızın fiziki yapısı,keşke kale arkalarımız olsaydı...Hem açıkla daha koordine olunurdu,hem de bilet fiyatlarında ki fiyat farkı sorun yaratmazdı...

Bunları boşuna tartışarak,grupları incitmeyin,bu sene alınan kararların doğru olup olmadığını ancak sezon sonu oturup konuşuruz...Şunun da bilinmesini istiyorum ki,bu sene en azından beleş bilet yok,herkes üç aşağı beş yukarı,az veya çok bir ücret ödüyor...Bu da bir gelişmedir...

Gruplarda bulunan arkkdaşlarımızın % 90 'ı öğrenci ve ben 10.-TL. biletleri, adı konmasada  Öğrenci Bileti olarak görüyorum..
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2010 saat 18:14
Alıntı yapılan Curva_Eses

Beğenilerimi zaten birkaç sayfa önce belirtmiştim.Birde eleştiri yapmak istiyorum.

Kızılcıklı'nın pankartı keşke yabancı değilde , Türkçe bir pankart olsaydı daha iyi olurdu.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 176177178179180 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır