eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 175176177178179 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 16:54
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 17:34
süper olmuş tribün pankart yapanların eline sağlık .....bu arada gelmesekte kimse daimi dayım a laf atamaz o insanın ne şartlar altında neler yaptığı benden iyi kimse bilemez ...ona dil uzatatnın dilini el uzatanın elini...
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 17:54
Alıntı yapılan esesliyasin26

Maçın başlarında sette Kerem Akgören abimiz varken neden 10 dakka sonra ışıklar geldiğinde sette yoktu.Karanlıkta galiba tartışma kavga gibi bir seyler oldu.İnsallah bununla alakalı değildir.

kerem zaten sete cıkmak istemiyodu ısrarlara dayanamayıp geldi sanırım ısıklar gidincede fırsat bilip geri dönmüştür....

sen kavgaları küfürleri görmüşsün ama ben nedense göremedim o dediklerini...
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 18:23

Neferle olan paslaşmalar baya iyi oluyor, herkes birbirini gazlıyor, ancak bizim tribünün 65'ler tarafına yakın olan kısmı bağırmıyor, nedense set çok sağ'a kaymış.

Her zaman oldugu gibi biraz daha 65'lere yakın olan tarafta olsaydı set, daha iyi olurdu ama yapacak birşey yok artık.

ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 19:52
Alıntı yapılan emrahhh

Maçın başlarında sette Kerem Akgören abimiz varken neden 10 dakka sonra ışıklar geldiğinde sette yoktu.Karanlıkta galiba tartışma kavga gibi bir seyler oldu.İnsallah bununla alakalı değildir.
kerem zaten sete cıkmak istemiyodu ısrarlara dayanamayıp geldi sanırım ısıklar gidincede fırsat bilip geri dönmüştür....sen kavgaları küfürleri görmüşsün ama ben nedense göremedim o dediklerini...

Emrah Abi ışıklar gittiğinde Kızılcıklı'da setin önündeki kıpırdanmaları bizde fark ettik .. Olay var falan dedi yanımdaki arkadaşım kafamı çevirip bakmadım bile açığı izlemekten

Umarım Kerem Abiler ile ilgili bi durum değildir ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 20:04
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan emrahhh

kerem zaten sete cıkmak istemiyodu ısrarlara dayanamayıp geldi sanırım ısıklar gidincede fırsat bilip geri dönmüştür....sen kavgaları küfürleri görmüşsün ama ben nedense göremedim o dediklerini...

Emrah Abi ışıklar gittiğinde Kızılcıklı'da setin önündeki kıpırdanmaları bizde fark ettik .. Olay var falan dedi yanımdaki arkadaşım kafamı çevirip bakmadım bile açığı izlemekten

Umarım Kerem Abiler ile ilgili bi durum değildir ..

olayları ben gormedim yasin soylemiş ama zannetmiyorum oyle bişey olacagını
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
mt_yuruk26 Liste gör
Yazar

kemal
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 20:06
Alıntı yapılan Aşk_ı Deplasman

Alıntı yapılan mt_yuruk26

kızılcıklı nefer bunların hepsi rant peşindeler başka dertleri yok. üzüldüğüm ise gerçekten saf duygularla, eskişehir aşkıyla, bu gurupların peşine takılan tribünlere koşan gençlerdir. yazıklar ve haram olsun bu gençleri sömürenlere ve bilet parası vererek girdiğim maçlara bedava girenlere. ve liderim diyerek ortada dolaşanlara....

Doğru düzgün konuş...
Madem al sende 10 tl ye bilet. Gel kapalıya. Ama olurda bağırmazsan 90 dakika o zaman külahları değişiriz. Dün sırtımdan boncuk boncuk ter aktı. Sesim kısıldı. İykide kısıldı ! O stadda Kızılcıklı-Nefer den başka destek yoktu çünkü dün.

Hepinize inat SUSMAYACAĞIZ..!

Ah be cocugum is te ben senin gibi eses aski ile yanan genclerin birilerinin cikarlari yuzunden kullanilmalarindan bahsediyorum. Aslinda herkes biliyor fakat sadece susuyor inan. Emegin icin allah razi olsun...
BİLİNÇLİ TARAFTAR__GÜÇLÜ ESKİŞEHİRSPOR__
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 23:45
Alıntı yapılan Aşk_ı Deplasman

Alıntı yapılan darling eses

ne yazık ki yine yanıldık yazıklar olsun bu bedava biletleri satıp para kazanların  nasıl evi damı olur nasıl boğazlarından rahatcak ekmek geçer, kendimden utanıyorum bitti bedava bilet deyip gidip kombinemi yine aldığım için.

Adam gibi konuş ! Tribün grupları hiçbir rant sağlamadı bu işten !
Nedir bu Daimi abi çekememezliği...Daimi abi ne yaptı size bi onu açıklayın bakalım. Yav Daimi Özdemir'in 2 tane biletin satımından gelecek paraya ihtiyacımı var? Tek dileği bu tribünlerin eski günlere dönmesi.

Liseli bir kardeşimiz nasıl verecek o ücreti? Aynı şey Nefer içinde geçerli. Ordaki kardeşlerimizde aynı biletle girdi.
Biz :90 Dakika boğazını yırtıyorsun, maç izlemiyorsun ve üstüne 10 tl veriyorsun.

Oturanlar:90 Dakika oturup maç izliyorsunuz, bide üstüne bizi izliyorsunuz. Seslerimizle gaza geliyorsunuz.

Aradaki farkı siz bulun...
öncelikle yaşını yaz adam akıllı sana nasıl hitap edeceğimi öğreneyim, daha sonra söylediklerine geleyim, benim söylediklerim Daimi abiye değil onun nereli olduğunuda nerde ne iş yaptınıda nasıl birisi olduğunuda az çok biliyorum belki senden daha fazla. gelelim şu liseli kardeşlerine ben liseye giderken demirlerin arasından ağaçların üstünden izlerdim ayder trübününe gireyim benide alsınlar diye yalvarırdım son onbeş dakika kapılar açılsında onbeş dakikada olsa sevdamı sahada göreyim diye 75 dk. beklerdim, ama ozamanlar bedava bilet yoktu olsada ozamanda bu zihniyetteydim asla alıpta girmezdim, ben sevdamın peşinden asla bedavaya koşmadım ondan başarı istiyorsam önce zorlanacağım zorluk göreceğim sonra o trübünü hak edeyim. senin liseli gençlerimiz dediğin kardeşlerimizde benim dönemimdeki ve daha eskiler gibi sevdasın peşinden sadece sevgiyle o trübüne uzaktan gıpta ile bakarak bu günlere gelirlerse ozaman işte gerçek trübün gerçek trübüncüler olur. Sen gidip bağırsın diye lisedeki ortaokuldaki çocuğu o trübüne sokarsan o trübünde kavgada olur ayrımcılıkta aklına gelebilecek bütün kötülükler. Bende dedim geçen sene trübüne yaş sınırı gelsin lisedeki gençlerimize bileti açık trübünün yarı fiyatına yönetim bilet gişesinden aktif a.ş. den satsın diye çok mu zor bu. 20 yaşın altındaki kişiyi oraya almıyacaksın bilet gişesinden öğrenci kimliğiyle yarı fiyatına bilet vereceksin gidecek açık trübüne girecek karşıdan trübünü gıpta ile izleyecek o yaşa geldimi o trübünü hak edecek. O trübünde asla boş kalmaz sakın korkma boş kalır diye küskünler öyle trübüne tekrar geri döner temiz gerçek eskişehirspor trübününe gör bak nasıl bir trübün olur.  Son olarak bana gelince senin sandığın gibi çekirdekçi klavye başı adamı değilim ben davulcu ismail abilerim zamanında da para verip ayda yıldada olsa girer orada 90 dk bağırdık 1 dk bile maç izlemeden hiç bir zamanda 90 dk bağırıyorum sırtımdan ter geliyor üztüne para veriyorum demiyordum, çok terledikmi itfaiye çağırırdık öyle yalandan değil gelesiye kadar. O trübünün tekrar gerçek kimliğine kavuşmasını herkezden çok ben istiyorum ama önce saygı olması lazım onun için her konuştuğun kişiye adam gibi konuş diyerek yazına başlama, yaşını yaz en başta daha sonra benim dediklerimide otur düşün acaba ne dedmk istiyor diye hadi hoşcakal.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2010 saat 00:50
Bak darling eses; Ben sırtımdan ter aktı vs. dedim ama o cümlenin sonunu okumadın galiba. İykide aktı dedim ! Şikayetçi değilim merak etme. Olmamda...
Yaş sınırı demişsin, oldu olacak sabıka kaydı, 2 adet fotoğraf, sağlık raporu falanda isteyelim ne dersin?
Yav bıraksana bu işleri,16-17 yaşında kardeşlerimiz var. Durmadan bağırıyorlar. Hepsini önüne dizerim. Her maçtada onları takip ettiririm senin için. İstermisin bunun böyle olmasını? Merak etme yaşla alakası yok. Kızılcıklı'nın kemik tayfası zaten durmadan desteğini veriyor. Dün birçok kişi maça ilk defa gelmişti. Bu çok açık belliydi. Adamların bazıları besteyi bilmiyorlardı. Oturarak Esesimsin sen bizim canımız bestesinde hepsi aval aval birbirine bakıyordu şimdi ne yapacağız diye.
Siyahına Kırmızına bestesini söylerken herkes bize bakıyordu şimdi ne diyecekler diye.

Bütün yazı boyunca kendini övüp durmuşsun maşallah. Tamam anladık çok sağlam Tribüncüsün. Ben pes ediyorum. Ben rantçı taraftarım. Aslında zaten beşiktaşlıyım. Para kazanıyorum bu işten. Gerçek mesleğimde bilet satmak.

Not: Trübün değil ''TRİBÜN''
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2010 saat 00:52
Alıntı yapılan EsSieN

Neferle olan paslaşmalar baya iyi oluyor, herkes birbirini gazlıyor, ancak bizim tribünün 65'ler tarafına yakın olan kısmı bağırmıyor, nedense set çok sağ'a kaymış.

Her zaman oldugu gibi biraz daha 65'lere yakın olan tarafta olsaydı set, daha iyi olurdu ama yapacak birşey yok artık.

Emre kardeşim, Kızılcıklı tribünün giriş kapısının hemen üstündeki demir Liseli Kızılcıklı'nın ilk yeridir. Bu sezon orada durmaya karar verdik. Tıpkı eskilerdeki gibi. Herşeyimizle eskiye dönüyoruz. Bunu çok kişi çekemesede illaki herkes kabul edecek.

Yaşımız lise yaşını çoktan geçmiş olsada içimizdeki heyecan ruh Liseli Kızılcıklı dedittiriyor bizlere.
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 175176177178179 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,953 saniyede hazırlanmıştır