eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rodrigo Tello Alvaro Valenzuela

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 228>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2010 saat 15:06
Alıntı yapılan ramado_bagins

Alıntı yapılan Tuna_26_Eses

Alıntı yapılan esesliyiz

Alıntı yapılan Hayyam

Tello Gider Yan GiderErzurum/Aşkale-Musa Atıcı-Muzaffer SarısözenTello Gider Yan Gider TelloAçma Yaram Kan Gider TelloBu Dağı Aşam Dedim TelloYare Ulaşam Dedim TelloBir Hayırsız Yüzünden TelloGelene Paşam Dedim TelloTello Gider Yan Gider TelloAçma Yaram Kan Gider TelloEnterisi Vişneden TelloŞimdi Gelir Çeşmeden TelloAlacaksan Al Beni TelloYataklara Düşmeden TelloTello Gider Yan Gider TelloAçma Yaram Kan Gider TelloBu Dağı Aşam Dedim TelloYare Ulaşam Dedim TelloBir Hayırsız Yüzünden TelloGelene Paşam Dedim TelloTello Gider Yan Gider TelloAçma Yaram Kan Gider Tello

Birisi uyarlasın bakalım, eski bir türküdür bu :)

<font size="+0">Koraycığım,hiç uyarlamaya gerek yok bu şekliyle bile güzel.Herkesin bildiği bir türkü .Hem Entresi vişneden tam tello için uyarlanmış gibi ,biliyorsun esesin rengi siyah ve vişne çürüğü kırmızısıLOL.Bu türkünün ufak bir kublesini bile maçlarda söylesek güzel olur.Hem becekenin aklına gelmemiş bir tezahuratı yine eses taraftarı yaratıcılığıyla söyleriz
Olurda Beşiktaşı falan kendi sahamızda Tello'nun golüyle yenersek bu türkü çalsın maçtan sonra

internette videolarını yapmışlar ama tribünde söylemek akıllarına gelmemiş.bunuda biz yapalım çok güzel olur bence..
Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

:)
Yer: Eskişehir
  Alıntı paşalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2010 saat 16:20
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2010 saat 17:04
atacak ya bu gun bu adam golunu atacak
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
fatalrhymer85 Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Ankara,ESES
  Alıntı fatalrhymer85 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2010 saat 18:46
Alıntı yapılan komutan

Alıntı yapılan lord of eses

yanlıs hatırlamıyosam sanırım petrol ofisi diye bi takımla oynuyoduk haydar acık tarafından orta sahaya yakın hava hastanesi kalesine dogru bir gol atmıstı
not ( gol attıgı takımı kesin bilen varsa sölesin benim aklımda petrol ofisi diye kalmış )

Doğrudur...petrol ofisi maçıydı...hatta 1-0 geriye düşmüştük ve müthiş bir yağmur vardı... attığı gol de muhteşemdi; top üst direkten sertçe vurup içeri girmişti...diğer golü de serkan frikikten atmıştı.hatta topa vurmadan önce sen hayatında ordan topa vurdun mu demiştim :) bir de o maçı kesinlikle açık tribün çevirmişti onu da ekleyeyim, hem de o yağmura rağmen...
ben de açıktaydım babam ve kuzenimle petrol kümeye petrol kümeye diye bağırıyodukLOLLOLLOL
ESKİŞEHİRSPOR_-_BOZÜYÜKSPOR
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 00:25
Oyuna daha önce alınmalıydı kesinlikle hocamız geç kaldı..
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
  Alıntı mertbey Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 01:04
tello neden sol açıkta oynamadı onu transfer ederkenki amacımız ordaki eksiğimizi kapatmak değilmiydi?
HALİL ÜNAL İSTİFA!
Yukarı
efsanee26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER DURAN.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanee26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 01:09
2.yarı oyuna girdi ama bencede daha önceden alınmalıydı takıma biraz hareketlilik getirdi fakat yeterli olmadı.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 01:13
Alıntı yapılan mertbey

tello neden sol açıkta oynamadı onu transfer ederkenki amacımız ordaki eksiğimizi kapatmak değilmiydi?

aynen o girince bende sezer ortaya gecer dedim ama belki dayanıklılıgı tam yoksa ortada daha rahat oynar diye dusunmus olabilir rıza hoca
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 01:20
Tello tam hazır değildi galiba yoksa onu kenarda oturtup Sezer'i solda oynatmak akıl işi değil... Sanırım hazır değildi...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 01:32
Alıntı yapılan poseidon

Tello tam hazır değildi galiba yoksa onu kenarda oturtup Sezer'i solda oynatmak akıl işi değil... Sanırım hazır değildi...

İyi de oyuna girdikten sonra Tello solda Sezer göbekte olsa iyi olmazmıydı . Sezer forvet arkası oynasaydı eminim ataklarda çok daha etkili olurduk ama solda heba oldu çocuk .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 228>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır