eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKonumuz Sadece Referandum..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 183>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
askavesevgiyedair Liste gör
Yazar

recep
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2010 saat 00:49
Bu hükümetin yaptığı icraatlar vede götürdüğü sağlam ekonomi politikalarıyla daha bir çok arkadaşı çıldırtmaya devam edecek.Ama millet artık eski millet değil.Görerek bilerek oy veriyo .Eskiden olsa doğan medyası bi haber yapardı hemen hükümet düşüverirdi.Ama artık o devirler geride kaldı.Son krizden bile ülkemizin ne kadar sağlam çıktığını görmemek ,ideolojilerinin gözlerini kararttığı insanların göremeyeceği türden bir olay olsa gerek..
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2010 saat 00:56
Evet ekonomi politikalarıyla kendilerini çok sağlama aldılar. Peki ya çiftçi halk köylü ? Diğer ülkelerde tarım ve hayvancılık için yardım ederken devlet burda köylü zararına satıyor. Bu yüzden de tarım ve hayvancılık yavaş yavaş bitiyor Türkiye de amaçları da bu değil mi zaten bizi dışarıdan almaya zorunlu bırakmak sağlam ekonomi politika anlayışı bu mudur ?
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

:)
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2010 saat 01:32
Alıntı yapılan askavesevgiyedair

Bu hükümetin yaptığı icraatlar vede götürdüğü sağlam ekonomi politikalarıyla daha bir çok arkadaşı çıldırtmaya devam edecek.Ama millet artık eski millet değil.Görerek bilerek oy veriyo .Eskiden olsa doğan medyası bi haber yapardı hemen hükümet düşüverirdi.Ama artık o devirler geride kaldı.Son krizden bile ülkemizin ne kadar sağlam çıktığını görmemek ,ideolojilerinin gözlerini kararttığı insanların göremeyeceği türden bir olay olsa gerek..

yandaş medya ve suni gündem denen bir şey var biliyormusun ,dogan medyasının canı cehenneme ama şunu bil iktidar vergi silahıyla aydın doğanı susturdu kendi doğan medyasını yarattı
sağlam ekonomi politikası dediğin şey paradan altı sıfır atmakmı ?ülkede insanların alım gücü hala düşük üretim 3 katına çıksada gelir dağılımındaki adaletsizlik uçuruma dönmüş durumda

doğan medyası bir haber yapardı hükümet düşerdi demişsin göster hangi hükümet bir haberle düşmüş bu ülkede .son krizden sağlam çıkmışız ,maaşallah biyerimizi deldi geçti tabi bu ülkede tuzu kuru da çok onları delmiyo o kriz delen şey onların elinde olunca ...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2010 saat 01:38

AKP bugün hükümetse yatıp kalkıp Doğan medyasına dua etmeli. 2002 yılı seçimlerinde Doğan Medyasının yaptığı kıyağı Zaman, Vakit bile yapmadı. Doğan Grubu yazarları yıllarca Recep Tayyip Erdoğan'a methiyeler düzdü. 2007 seçimlerinde AKP'ye verdikleri destek gözlerimizi yaşartmıştı. AKP kapatılmadıysa bunda en büyük etki Doğan Grubu'nundur. Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı olması gerektiğini sonuna kadar savunmuştur Doğan Grubu. 2007 seçimlerinden önce Doğan Grubu'nun çok yüklü vergi borcu silinmiştir. Aydın Doğan sırf AKP ile ters düşmemek için birçok yazarını gözden çıkarmış, işten kovmuştur. Ne oldu da AKP ile araları açıldı? Halkı ilgilendiren bir durum olmadığını, bir çıkar çatışması olduğunu hepimiz az çok tahmin ediyoruzdur. Çok merak eden de araştırır bulur aralarının neden açıldığını. Senin mantığında tipik AKP mantığı. İşimize gelmeyen yok olsun gitsin, biz yok ederiz işimize gelmeyeni. Sizi iktidar yapan Doğan Medyası neden nankörlük yapıyorsunuz?  
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

:)
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2010 saat 01:51
Alıntı yapılan banner

AKP bugün hükümetse yatıp kalkıp Doğan medyasına dua etmeli. 2002 yılı seçimlerinde Doğan Medyasının yaptığı kıyağı Zaman, Vakit bile yapmadı. Doğan Grubu yazarları yıllarca Recep Tayyip Erdoğan'a methiyeler düzdü. 2007 seçimlerinde AKP'ye verdikleri destek gözlerimizi yaşartmıştı. AKP kapatılmadıysa bunda en büyük etki Doğan Grubu'nundur. Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı olması gerektiğini sonuna kadar savunmuştur Doğan Grubu. 2007 seçimlerinden önce Doğan Grubu'nun çok yüklü vergi borcu silinmiştir. Aydın Doğan sırf AKP ile ters düşmemek için birçok yazarını gözden çıkarmış, işten kovmuştur. Ne oldu da AKP ile araları açıldı? Halkı ilgilendiren bir durum olmadığını, bir çıkar çatışması olduğunu hepimiz az çok tahmin ediyoruzdur. Çok merak eden de araştırır bulur aralarının neden açıldığını. Senin mantığında tipik AKP mantığı. İşimize gelmeyen yok olsun gitsin, biz yok ederiz işimize gelmeyeni. Sizi iktidar yapan Doğan Medyası neden nankörlük yapıyorsunuz?  

Wink
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2010 saat 01:54
Konu referandumdan kaymış hükümet politikalarını övme yahut yerme şekline dönüşmüş. Referandumda askeri darbeye de sivil darbeye de hayır diyeceğim. Her ne kadar yargı kurumlarının şuan için dahi politize olduğunu düşünsemde yargıyı daha aleni şekilde politize etme girişimi sayılacak bu anayasa kararlarına kocaman bir HAYIR. Hiçkimselerde bu referandum ile 12 eylül ve paşalarının yargınlanacağı fikrine kapılmasın içerisinde bu hükümet üyelerininde muhalif parti vekil ve başkanlarınında bulunduğu bir kısım siyasetçi tarafından aynen apo itinin asılmaması kararını çıkardıkları gibi kenan evrenin yargılanması yolunu da kapatmışlardır.
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2010 saat 02:02
Alıntı yapılan serhat2626

Evet ekonomi politikalarıyla kendilerini çok sağlama aldılar. Peki ya çiftçi halk köylü ? Diğer ülkelerde tarım ve hayvancılık için yardım ederken devlet burda köylü zararına satıyor. Bu yüzden de tarım ve hayvancılık yavaş yavaş bitiyor Türkiye de amaçları da bu değil mi zaten bizi dışarıdan almaya zorunlu bırakmak sağlam ekonomi politika anlayışı bu mudur ?

Tarım bitiyor mu?
Rusya demek ki geleceği iyi analiz edememiş ondan ülkenin en büyük halini açıp Türk hali yapmış orayı.
İktidarın artıları da vardır eksileri de vardır. Bunun da referandumla ilgisi yoktur. Bu paketi AKP hazırladı diyerek hayır demek ya da evet demek bu ülkeye yapılmış bir ihanettir. En doğru karar bu propagandalardan ve siyasi partilerin desteklenmesinden arınarak verilmiş olan karardır. İktidarı seneye konuşuruz.
22 Haziran 2013
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2010 saat 02:30
Refaranduma hükümetle görüşüm zıt diye hayır dediğimi nerden çıkardınız ? Ben Recep abinin dediğine cevap olarak söyledim ayrıca tahıl ambarı denen ülkemiz bu sene buğday italat ediyorsa köylü 1000 ton karpuza çok ufak rakamlar verilince karpuzları sokağa dökuyorsa(izmirde olmuştu bu olay) daha doğrusu ufak rakam değil de maliyetini karşılamadığından dolayı bütün bunlar oluyorsa tarım bitmiyor da ne oluyor ? Ayrıca refaranduma akp hazırladı diye bakmıyorum yargının bagımsızlılığı için oyum HAYIR
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2010 saat 02:38
Alıntı yapılan serhat2626

.....Ben Recep abinin dediğine cevap olarak söyledim....

Biliyorum o Recep bu Recep değil ama ben gene de cımbızla bir alıntı yaptım...

LOLLOLLOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2010 saat 02:41
Hüsnü abi o Recep olsaydı daha açıklayıcı bir şekilde söylerdim Tongue
Yukarı