eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKonumuz Sadece Referandum..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 183>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
İRRASYONEL Liste gör
Deneyimli Yazar

Kamuran yalaz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2010 saat 13:07
Akp, referandum için daha oyununu oynamadı. 15-20 gün içinde ülkemizde Akp'yi mağdur veya kahraman gösterecek bir oyun sergilenecektir.  

OLAY  BUDUR! TEBRİKLER  ERSİN..Clap

Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki ;
Aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok...!
Yukarı
esesli_melih26 Liste gör
Yazar

melih
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2010 saat 13:33
Alıntı yapılan espadon

Alıntı yapılan esesli_melih26

Alıntı yapılan espadon

Bence sorun mevcut anayasada değil.
Kaynakların adaletli paylaşımı ve yeni kaynaklar yaratmada diğer bir deyişle uluslararası ekonomide rekabet edebilmekte sorunlar var.

kaynakların adaletli dağıtılmasında anayasa önemlidir bence.Sendikalar bunun için mücadale ediyor ya da etmeliler diyelim.Bu mücadelede anayasadaki sendikal haklarla olur.
Peki anayasa değişikliğine evet deyince kaynaklar daha mı adaletli paylaşılacak?

bence hayır değişen bişey olmayacak.zaten o yüzden hayır...
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2010 saat 13:53

Bence yapanlara karşı geçmişlerinden dolayı ön yargılı davranmayalım...
Türkiyede geçmişe bakıldığında 4 lider özellikle ön plana çıkıyor...
1.Atatürk, 2.İsmet İnönü, 3.Adnan Menderes, 4.Turgut Özal....
Hangisinin kıymeti bilinmiş ki...

Bana sorarsanız 5.Recep beydir...
Beni bilende bilir siyasi görüş olarak kendileri ile hiç bir alakam da yoktur...
Olasıda ihtimal değildir... Ancak liderliğini takdir ettiğim bir kişi...
Bizden öncekiler o devrin liderinin kıynetini bilmedi biz bari bilelim...

Objektif davrandığımızda zaten o da bir gün hakederse sandığa gömülecektir elbette...

İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
ugur6666 Liste gör
Deneyimli Yazar

UĞUR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2010 saat 14:42
Alıntı yapılan Dorylaion

Şu Bdp şunu diyor bunu diyor iyice sıktı artık. Bdp'nin güçlü olduğu illerde katılım oranlarını ve çıkacak Evet yüzdesini göreceksiniz. Önceki referandumdan farklı olmayacak. Bdp ile Akp papaz gibi gözüksede Recep Bey'in tabiriyle ruh ikizi onlar. Size şöyle söyleyeyim, Akp'ye fırsat verseler Mhp,Chp veya Bdp'den biri ile iktidar kuracaksınız, seç birini deseler. Milyon kere Bdp ile kurar hükümeti.

Not: Akp daha seçim oyununu oynamadı. Cumhurbaşkanı krizi, e-muhtıra, one minute, türban, Yök, katsayı krizi,anayasa mahkemesi .. gibi oyunları seçimlerden önce bolca oynayan Akp, referandum için daha oyununu oynamadı. 15-20 gün içinde ülkemizde Akp'yi mağdur veya kahraman gösterecek bir oyun sergilenecektir.

kardeşim bdp işine kendi kendinize bişeyler uyduruyorsunuz.. böyle birşey olsa kabul edilmemesi ve ülkede kaos yaratmak için hergün olay yaparlarmı hergün saldırı düzenliyorlar.. millet bıksında hayır desin hükümet düşsün diye..
Yukarı
26eses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gökalp
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2010 saat 14:45
Dokunulmazlıklar kaldırılabilecekken kaldırılmadığı
seçim barajı düşürülmediği
yargı denetim altına alınmak istediği için özellikle bu madde herkes için geçerli yani bu iktidar elbet bir gün gidecek yerine hangi parti gelirse gelsin bu seferde yargı onların eline geçecek.
Sendikal hakları yeterli düzeyde bulmadığım için ( bu maddeyi de açarsak çalışanlar hükümetle anlaşamazsa Kamu görevlileri hakem kuruluna başvurur deniyor ve bu kurulun kararları kesin çalışanlara yargıya başvurma hakkı yok)
Benim en önemli gördüğüm maddeler bunlar benim görüşlerimi ve isteklerimi karşılamadığı için HAYIR diyorum.Birde bazıları bdp hayır diyor ben evet derim demiş gerçi bdpnin akpyi zora sokmamak için görünürde boykot deyip üstü kapalı evet dediğini açıklayanlarda olmuş ama gerçekten bdpnin hayır dediğine inanıp evet diyecekler için şunu hatırlatmakta fayda var. teröristleri sınırda şenliklerle karşılayanlar, teröristin ayağına gidip devletin savcısını götürenler, açılım için imralıdan görüş almaya kalkanlarda evet diyor.
Bunun haricinde forumda konunun kapanmasını isteyenler olmuş bence konu çok gerekli fikir vermek bilgi edinmek için sonuç da biz bu konuları halk olarak tartışmalıyız tabi ki   
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2010 saat 14:50
Bdp nin kökünü tek kazıyacak partinin akp olduğunu düşünüyorlar ondan hükümeti düşürmek için varını yorunu kyuyor bu bdp sende kalkmışsın akp bunları seçer diyosun çamur at izi kalsın. 
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2010 saat 14:52
Alıntı yapılan İRRASYONEL

Akp, referandum için daha oyununu oynamadı. 15-20 gün içinde ülkemizde Akp'yi mağdur veya kahraman gösterecek bir oyun sergilenecektir.  

Nedir bu oyun madem böyle birşey atıyosun ortaya oyunu ve kahramanlık hikayesinide yazıver de herkez bilsin .. Böyle yanlış biligilendirmelere inat EVET..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
26eses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gökalp
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2010 saat 15:05
Alıntı yapılan olumune_eses

Bdp nin kökünü tek kazıyacak partinin akp olduğunu düşünüyorlar ondan hükümeti düşürmek için varını yorunu kyuyor bu bdp sende kalkmışsın akp bunları seçer diyosun çamur at izi kalsın. 
Yeni anayasa geçerse parti kapatılması zorlaştırılıyor.Bu en çok bdpnin işine gelmez mi kaldı ki en cesaretli oldukları bu dönem belediye başkanları çıkıp Başbakan'a bu devlete h..r çekebiliyor özerklik talebinde rahatça buluna biliyor kökü kazınacağı yerde daha da cesaretleniyorlar bence
Yukarı
İRRASYONEL Liste gör
Deneyimli Yazar

Kamuran yalaz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2010 saat 15:24
Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan İRRASYONEL

Nedir bu oyun madem böyle birşey atıyosun ortaya oyunu ve kahramanlık hikayesinide yazıver de herkez bilsin .. Böyle yanlış biligilendirmelere inat EVET..  

İnatçı yiğidim neden gocunuyorsun? yaran mı var?  Bu mağduriyet siyaseti ilk defa olmuyor ki..  Mübarek temcit pilavına döndü. Isıtıp ısıtıp servis ediliyor.. Senin gibi yiğitler de usanmadan yiyor.. Sen yemeye devam et koçum..

Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki ;
Aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok...!
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2010 saat 15:30
Bu Evet Hayır olayı böyle uzayıp gidecek  uzadıkcada artık gereksiz tartışmalar yaşanıcak.Bence bu evet hayırı formumuzdan kaldıralım.Futbol konuşalım
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 183>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır