eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Nike)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 02:38
Alıntı yapılan Tuna_26_Eses

Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan ACMILAN

son oynanan beledıye macında sahaya cıkılan orjınal turkuaz forma elıme gectı hayırlı olsun artık turkuaz formamız var bı garıp hıssetım kendımı onu gıyınce ama guzel degısık :)
O Forma,turkuaz mı...! yoksa mavimi..

Turkuaz abicim
Yeşilin tonudur, benim bildiğim turkuaz..
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ACMILAN Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ACMILAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 10:18
Alıntı yapılan lokerenli-esesli

Alıntı yapılan ACMILAN

son oynanan beledıye macında sahaya cıkılan orjınal turkuaz forma elıme gectı hayırlı olsun artık turkuaz formamız var bı garıp hıssetım kendımı onu gıyınce ama guzel degısık :)

storeda satilmayami basladi?
yok ben o maçta futbolcudan aldım yenı urunler hala gelmedı bi bende var yanı Tongue
BALTALARI GÖMDÜK AMA YERLERİNİ UNUTMADIKK..
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 12:27

Lyon un geçen seneki forması tasarımı güzel zannedersem umbro firmasına ait.Eğer ortadaki siyah ile kırmızı geçişlerini biraz daha belirgin karıştırırsak daha güzel olur. 
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
HakemCem Liste gör
Yazar

CEM ERDOĞAN
Yer: İstanbul
  Alıntı HakemCem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 13:31
Alıntı yapılan ACMILAN

Alıntı yapılan lokerenli-esesli

Alıntı yapılan ACMILAN

storeda satilmayami basladi?
yok ben o maçta futbolcudan aldım yenı urunler hala gelmedı bi bende var yanı Tongue
Evet bi sizde iki tane de bende var :) 51 K.A. eşimde 27 Vucko'da bende var... Aslında 26 Batu'yu kestirmiştim gözüme ama o daha soyunma odasına gelmeden verdi formasını :( Rengi turkuaz,mavi,yeşil onu bilmiyorum ama milli takımın turkuaz olarak lanse edilen forması ile aynı renk... Forma güzel ama siyah-kırmızıya alışınca garip geldi...
ESKİŞEHİR SENİ ÇOK ÖZLEDİM
Yukarı
ACMILAN Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ACMILAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2010 saat 16:40
dogrudur cem bey ama sanırım siz eskişehir dısında yaşıyosunuz eger oyleyse eskişehirde yıne sadece bende var :) ama dedegınız gıbı degısık bı hıs mavı formalar :)
BALTALARI GÖMDÜK AMA YERLERİNİ UNUTMADIKK..
Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı night_raider Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 13:24
TFF geçen sene forma kataloğu yayınlamıştı bu sene yayınlamadı daha yayınlasada formalarımız görsek..
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
Ventisei Liste gör
Deneyimli Yazar

sertackaan
  Alıntı Ventisei Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 19:36
http://www.eskisehirspor.org/galeri.asp

Parçalı forma bu sanırım.

Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 19:59

Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
yüksekgerilim26 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı yüksekgerilim26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 20:39
ŞAMPİYON YAP BİZİ BU SENE ES ES'İM....................
Yukarı
eseslim1965 Liste gör
Yazar

Berkay
Yer: istanbul
  Alıntı eseslim1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 20:42
bu formaların tasarımları çok basit.hiç güzel degil.
SaLdıR ESES'im Bu ŞeHiR aRkANdA...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,875 saniyede hazırlanmıştır