eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 Spor Toto Süper Ligi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 63>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
Online Durum: Offline
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 15:26
Acaba Spor Toto, Turkcell kadar destek verecek mi Anadolu kulüplerine ?
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 15:27
bence üç istanbul takımı ile trabzon ilk altı içinde yerini alır. biz para sorunu yaşamazsak bizde ilk altı içinde oluruz. para sorunu önplana çıkarsa daha aşağılarda yer alırız.

konya, karabük, buca, sivas ve kasımpaşa ligin zayıf halkaları olarak gözüküyor.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 15:32
Alıntı yapılan anil_es

Alıntı yapılan ali_9292

Bizim,Antep'in,Kayseri'nin ve Ag'nin bu sene üst sıraları zorlaması bekleniyor.Umarım ilk 5'te bitirebiliriz ligi,takım bu beklentileri karşılayabilir

antep belki ama o da zor. kayseri ve ag'ye ise hic sans vermiyorum. eses, ts, bjk, fb, gs,. burs; bu 6 takimin icinden cikar ilk 5.

Ben a.g takımının kesin küme düşeceğine inanıyorum. Ayrıca spor adamlarının çoğu antep den iyi bahsediyorlar acaba çokmu süper transferleri vark bunların. kayseride busene 10 ile 15 arası olur kanımca iyi takım kuaramadı kayseri. Biz ilk 3 de olucaz,  gese bu kadro ile  ilk 5 de olması bile başarı onlar için bu sene biz jimanstik ve trabzon çekişiriz şampiyonlukta.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 15:38

Gençlerbirliği'ne Aykut'tan kötü haber

Gençlerbirliği'nde sakatlanan savunma oyuncusu Aykut Demir'in en az 2 hafta forma giyemeyeceği öğrenildi. 

Mustafa Pektemek'ten sonra Gençlerbirliği'nde sakatlık şoku sürüyor. Gençlerbirliği'nin başarılı savunma oyuncusu Aykut Demir de sakatlandı. Antrenmanda sakatlanan Aykut'un sol ayak dış bağlarında yırtığa rastlandığı ve en az 2 hafta sahalardan uzak kalacağı bildirildi. Bu sakatlıkla zaten kadro sıkıntısı yaşayan teknik direktör Thomas Doll, iyice sıkıntıya girmiş oldu. Geçtiğimiz sezon Hollanda'nın Nac Breda takımından transfer edilen Aykut Demir, başarılı performansıyla ilk 11'in değişmez oyuncusu olmuştu.

Tarih12 Ağustos 2010 , 15:25 ajanspor

Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 15:50
Ne yalan söyleyeyim üzüldüm.Geçmiş olsun...Çok iyi futbolcu..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 16:32
Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan anil_es

Alıntı yapılan ali_9292

Bizim,Antep'in,Kayseri'nin ve Ag'nin bu sene üst sıraları zorlaması bekleniyor.Umarım ilk 5'te bitirebiliriz ligi,takım bu beklentileri karşılayabilir

antep belki ama o da zor. kayseri ve ag'ye ise hic sans vermiyorum. eses, ts, bjk, fb, gs,. burs; bu 6 takimin icinden cikar ilk 5.

Ben a.g takımının kesin küme düşeceğine inanıyorum. Ayrıca spor adamlarının çoğu antep den iyi bahsediyorlar acaba çokmu süper transferleri vark bunların. kayseride busene 10 ile 15 arası olur kanımca iyi takım kuaramadı kayseri. Biz ilk 3 de olucaz,  gese bu kadro ile  ilk 5 de olması bile başarı onlar için bu sene biz jimanstik ve trabzon çekişiriz şampiyonlukta.

Ünal bey Gaziantep bu sene bizim gibi nokta transferler yaptı.Özellikle forvete aldıkları İsmael Sosa bence Batuhan, Querasma ile birlikte bu transfer döneminin en iyi 3 transferinden biri uyum sıkıntısı yaşmassa adından çok söz ettirecek gol krallığına aday gösterdiğim bir oyuncu.Ayrıca defansın özellikle ortasına Türkiyeden El Yasa, Yalçın ve Emre Güngör gibi çok iyi stoperlerle takviye ederek geçen seneki defans probleminide çözdüler.Bencede Antep bu sene ligi iyi bir yerde bitirebilecek kadroya sahip.Ama bence şu anki kadrolarda Trabzon, Beşiktaş ve biz en iddalı takımlarız.İnşallah umutlarımız boş çıkmaz. 
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 16:55
Teşekkürler zeki kardeşim verdiğin bilgiler için. bende ilk 3 ü biz zorlarız diye düşünüyorum bu sene allahım yardımcımız olsun inşallah.
Yukarı
teksas Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı teksas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 17:05
Arkadaşlar yanlış anlamayında sizi bu kadar ümitlendiren umutlu baktıran olay nedir? 2 yıldır rıza hocanın eskişehrini takip ediyorum yanlış anlamayın ama hiçde umut vaat eden bir futbol göremedim. istikrar için rıza hocaya tam destek verildi fakat bu sürec içinde ne bir taktik ne bir sistem oturdabildi hep şişirme futbol oynattı. hele bu yıl pivot forvet batuhan alındı şişirme olayı dahada percinlenmiş oldu. artık tüm toplar direk batuhana şişirilir. Rıza hoca malesef 2 yıldır eskişehire bir sistem getiremedi hep günlük düşündü. yorumlara bakıyorum nerdeyse hedef şampiyonluk denilecek iyi güzelde umutlu konuşmak için önce bazı şeylerin yerine oturması lazım değilmi. Bursa bile şampiyon olmadan önce yani gecen sene ertuğrul sağlamla cıktığı 17 macta 2 yenilgi aldı. son hafta uefayı kacırdı. yani sezona başlamadan gecmiş sezondan gelen bir cıkış gösterdi. rıza hoca 2 sezondur eskişehirde fakat es ese bir hava katamadı herhalde deplasman galibiyetiniz bir elin 5 parmağını gecmiyordur. Bence eskişehirin problemi bu sene rıza calımbay olacak.Eskişehir sıkıntı yaşamaz ama cokda büyük hedeflere yelken acamaz. dışardan gözlemlediğim şeyleri yazdım yanlış anlaşılma olmasın. bir hoca bir takıma geldiğinde o takım şahlanıyorsa o takım yüzde yüz sıcrama yapıyorsa sonu iyi oluyor. aynı şeyi bülent uygun sivasta yaşadı. hoca oldukdan sonra sivas sınıf atladı yani hocanın gelmesi sivası farklılaştırdı. ben rıza hocada bu olayı göremedim 2 yıldır vasat fakat kendi evinde taraftarında baskısıyla ist. takımlarına kök söktüren bir takım yaratmakdan öteye gidemedi. bence bu 2 yılda bir sistem kurmalıydı hep şişirme toplarla artık günümüzde başarı yakalamak cok zor. Lig başlayınca zaten herşey ortaya cıkacaktır. benimkisi sadece bir gözlem.
ANADOLU'NUN SON ŞAMPİYONU
          BURSASPOR

Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 17:12
Alıntı yapılan teksas

Arkadaşlar yanlış anlamayında sizi bu kadar ümitlendiren umutlu baktıran olay nedir? 2 yıldır rıza hocanın eskişehrini takip ediyorum yanlış anlamayın ama hiçde umut vaat eden bir futbol göremedim. istikrar için rıza hocaya tam destek verildi fakat bu sürec içinde ne bir taktik ne bir sistem oturdabildi hep şişirme futbol oynattı. hele bu yıl pivot forvet batuhan alındı şişirme olayı dahada percinlenmiş oldu. artık tüm toplar direk batuhana şişirilir. Rıza hoca malesef 2 yıldır eskişehire bir sistem getiremedi hep günlük düşündü. yorumlara bakıyorum nerdeyse hedef şampiyonluk denilecek iyi güzelde umutlu konuşmak için önce bazı şeylerin yerine oturması lazım değilmi. Bursa bile şampiyon olmadan önce yani gecen sene ertuğrul sağlamla cıktığı 17 macta 2 yenilgi aldı. son hafta uefayı kacırdı. yani sezona başlamadan gecmiş sezondan gelen bir cıkış gösterdi. rıza hoca 2 sezondur eskişehirde fakat es ese bir hava katamadı herhalde deplasman galibiyetiniz bir elin 5 parmağını gecmiyordur. Bence eskişehirin problemi bu sene rıza calımbay olacak.Eskişehir sıkıntı yaşamaz ama cokda büyük hedeflere yelken acamaz. dışardan gözlemlediğim şeyleri yazdım yanlış anlaşılma olmasın. bir hoca bir takıma geldiğinde o takım şahlanıyorsa o takım yüzde yüz sıcrama yapıyorsa sonu iyi oluyor. aynı şeyi bülent uygun sivasta yaşadı. hoca oldukdan sonra sivas sınıf atladı yani hocanın gelmesi sivası farklılaştırdı. ben rıza hocada bu olayı göremedim 2 yıldır vasat fakat kendi evinde taraftarında baskısıyla ist. takımlarına kök söktüren bir takım yaratmakdan öteye gidemedi. bence bu yılda bir sistem kurmalıydı hep şişirme toplarla artık günümüzde başarı yakalamak cok zor. Lig başlayınca zaten herşey ortaya cıkacaktır. benimkisi sadece bir gözlem.

Oyun yapısı olarak haklısın bizi de tatmin eden futbol pek oynayamadık hep şişirdik. Geçen sezonun devre arasında sezerin gelmesiyle takım pas yaparak çıkmaya başladı az da olsa bu sene Pele Tello Burhan transferleriyle daha iyi yerlere geliceğimizi güzel oyun oynıyacağımızı düşünüyorum. Bu konuda direk Rıza Hocayı suçlamanın haksızlık olcağını duşunuyorum çunku ne oyun kurabilen stoper vardı ne de oyunu çift yönlü oynayabilen bir önlibero. Bu sene çok daha iyi işler yapıcağımızı düünüyorum. İlk 4 e girersek bu sene benim için başarıdır Smile
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 17:16
Alıntı yapılan teksas

Arkadaşlar yanlış anlamayında sizi bu kadar ümitlendiren umutlu baktıran olay nedir? 2 yıldır rıza hocanın eskişehrini takip ediyorum yanlış anlamayın ama hiçde umut vaat eden bir futbol göremedim. istikrar için rıza hocaya tam destek verildi fakat bu sürec içinde ne bir taktik ne bir sistem oturdabildi hep şişirme futbol oynattı. hele bu yıl pivot forvet batuhan alındı şişirme olayı dahada percinlenmiş oldu. artık tüm toplar direk batuhana şişirilir. Rıza hoca malesef 2 yıldır eskişehire bir sistem getiremedi hep günlük düşündü. yorumlara bakıyorum nerdeyse hedef şampiyonluk denilecek iyi güzelde umutlu konuşmak için önce bazı şeylerin yerine oturması lazım değilmi. Bursa bile şampiyon olmadan önce yani gecen sene ertuğrul sağlamla cıktığı 17 macta 2 yenilgi aldı. son hafta uefayı kacırdı. yani sezona başlamadan gecmiş sezondan gelen bir cıkış gösterdi. rıza hoca 2 sezondur eskişehirde fakat es ese bir hava katamadı herhalde deplasman galibiyetiniz bir elin 5 parmağını gecmiyordur. Bence eskişehirin problemi bu sene rıza calımbay olacak.Eskişehir sıkıntı yaşamaz ama cokda büyük hedeflere yelken acamaz. dışardan gözlemlediğim şeyleri yazdım yanlış anlaşılma olmasın. bir hoca bir takıma geldiğinde o takım şahlanıyorsa o takım yüzde yüz sıcrama yapıyorsa sonu iyi oluyor. aynı şeyi bülent uygun sivasta yaşadı. hoca oldukdan sonra sivas sınıf atladı yani hocanın gelmesi sivası farklılaştırdı. ben rıza hocada bu olayı göremedim 2 yıldır vasat fakat kendi evinde taraftarında baskısıyla ist. takımlarına kök söktüren bir takım yaratmakdan öteye gidemedi. bence bu 2 yılda bir sistem kurmalıydı hep şişirme toplarla artık günümüzde başarı yakalamak cok zor. Lig başlayınca zaten herşey ortaya cıkacaktır. benimkisi sadece bir gözlem.

o hep sisiren takim gecen sene 7. oldu, 33. hafta sivasi yenseydi 5 veya 6. bitirecekti. ayrica ilk 7 haftada aldigimiz puanlardan sonra butun forvet oyuncularimiz ayni anda sakatlanmasaydi belki de cok daha iyi yerlerde bitircektik ama kadromuz fazla alternatifli degildi. bu sene oldukca genis bir kadromuz var, ayrica cok kaliteli oyuncular aldik, hem de sadece kaliteli degil hangi mevkiye ihtiyacimiz varsa oraya kaliteli isimler aldik. teknik kadronun da istikrardan olsa gerek her gecen gun daha da ustune koydugunu dusunuyorum. acigin ustunun kapanmasiyla kendi sahamizda hissettirdigimiz baski da aldigimiz puanlar da artacaktir. yani gecen sene basarili sayilabilecek bir takima gore her sey daha da iyiye gitti. devre arasi gelip takima yaz kampinda daha da adapte olup performansini arttiran sezer ozturk ve fahri'yi de unutmamak lazim. bence umutlanmamiz icin yeterli sebep var. bir cumlene katiliyorum; lig baslayinca gorecegiz zaten.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 63>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,828 saniyede hazırlanmıştır