eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKonumuz Sadece Referandum..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 183>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
PUSULA Liste gör
Yazar

HACINECİPLER
Yer: N - E - S - W
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 19:04
Alıntı yapılan HoLigaNeFeR26

Yeni anayasayı akpnin yargı ve askeriyeyi ele geçirme planlarının bir parçası olarak gördüğüm için
Tayyip öcalana sayın şehitlere kelle dediği için
Tayyip çiftçiye ananıda al git dediği için
Tayyip İzmire gavur dediği için
ve daha birçok sebebi var ama bunlar yeter bence  HAYIR demem için

tayyip izmire gavur mu demiş ? hiç duymadım ama demişse doğru demiş izmirde askerlik yapmış biri olarak gerçektende yaşayız tarzı kültürü olarak türkiyenin hiç bir şehrinle kıyaslayamassınız izmiri ben bu kadar rahat başka bi şehir daha bilmiyorum. 

referanduma evet diyorum kendimce doğrularım var ama burda ikili tartışmaya girmem.

ayrıca şu chpye helal olsun ne yaptı ne etti anayasa oylamasını akpye evet - hayır oylaması haline getirdi yaa tabi doğan holdin destekli medya tarafındanda destek alarak bir sene kemal kılınçdaroğlu kim bilmezken önce dosyalarlar belgelerle cıktı. temiz efendi dürüst politikacı resmi cizildi arkasından denişz baykalı rezil ederek indirip kemali yerleştirdiler. al sana dürüst politikacı.

bu güne kadar her oyumu dsp tarafına kullanan biri olark dürüst politikacı kelam beye sormak isterdim. 

parti başkanlığını kazandığın gün ecevit kasketi takarak yeni karaoğlanmı oldun? kafana taktığın o ecevitin simgesi kasketin altın 600 milyonluk gömlek giymiştin. ecevit hayatı boyunca hiç 600 milyonluk bişey giymişmiki ?

üzerinde 600 milyonluk gömlek kafanda ecevit kasketiyle halkcı oldun öylemi LOLLOLLOL anlamadıysan git o belgeleri eline tutuşturan aydın doğan abine sor bide kendisinin yaptığı vergi kaçakcılığı belgelerini iste tabi gözün yiyorsa. politikayı hiç sevmem ama böyle kuklalar yüzünden bazen sabrım kalmıyor.

osmangazinin oğlu orhan gaziye vasiyetindeki gibi (istanbul değil İSLAMBOL)
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 19:23
Konu iyice amacından uzaklaşmaya başladı, sallayan sallayana. Kilitlenmesi faydalı olur bence..

Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 19:26
Alıntı yapılan PUSULA

Yeni anayasayı akpnin yargı ve askeriyeyi ele geçirme planlarının bir parçası olarak gördüğüm için

tayyip izmire gavur mu demiş ? hiç duymadım ama demişse doğru demiş izmirde askerlik yapmış biri olarak gerçektende yaşayız tarzı kültürü olarak türkiyenin hiç bir şehrinle kıyaslayamassınız izmiri ben bu kadar rahat başka bi şehir daha bilmiyorum. 

referanduma evet diyorum kendimce doğrularım var ama burda ikili tartışmaya girmem.

ayrıca şu chpye helal olsun ne yaptı ne etti anayasa oylamasını akpye evet - hayır oylaması haline getirdi yaa tabi doğan holdin destekli medya tarafındanda destek alarak bir sene kemal kılınçdaroğlu kim bilmezken önce dosyalarlar belgelerle cıktı. temiz efendi dürüst politikacı resmi cizildi arkasından denişz baykalı rezil ederek indirip kemali yerleştirdiler. al sana dürüst politikacı.

bu güne kadar her oyumu dsp tarafına kullanan biri olark dürüst politikacı kelam beye sormak isterdim. 

parti başkanlığını kazandığın gün ecevit kasketi takarak yeni karaoğlanmı oldun? kafana taktığın o ecevitin simgesi kasketin altın 600 milyonluk gömlek giymiştin. ecevit hayatı boyunca hiç 600 milyonluk bişey giymişmiki ?

üzerinde 600 milyonluk gömlek kafanda ecevit kasketiyle halkcı oldun öylemi LOLLOLLOL anlamadıysan git o belgeleri eline tutuşturan aydın doğan abine sor bide kendisinin yaptığı vergi kaçakcılığı belgelerini iste tabi gözün yiyorsa. politikayı hiç sevmem ama böyle kuklalar yüzünden bazen sabrım kalmıyor.

ClapClap
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
İRRASYONEL Liste gör
Deneyimli Yazar

Kamuran yalaz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 19:30
Alıntı yapılan PUSULA

Ey  PUSULASI şaşmış Hacı; seni  " kelam" lar mı öptü.. Böyle yalan, saçma , yanıltıcı mesajlara utanmıyormusun.  İyiki politikayı sevmiyorsun.  Şu yazından da anlaşılıyorki  politikanın "Gaita" sı gırtlağına kadar bulaşmış. Ama forumu bu pisliğine bulaştıramayacaksın...

Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki ;
Aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok...!
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 19:31
İzmirin ATATÜRKÇÜ LAİK olması bazılarında alerji yapıyor!
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 19:31
Hala hükümet yanlısı olanlar bugün açıklanan kpss sonuçlarına bakın.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
çibörek26 Liste gör
Yazar

Tufan Demircan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 19:32
Her oyunu DSp'ye kullandın ama bu anayasa adı altındaki AKP manevrasına evet diyeceksin öyle mi?
Yalancının...LOL
Taraf gazetesinden kopyaladığın rezillikleri burada kendi cümlelerinmiş gibi yazma rezilliğine de ayrıca...
Sadece EsEs...
Yukarı
İRRASYONEL Liste gör
Deneyimli Yazar

Kamuran yalaz
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 19:32

Öyle görünüyor ki  ajan provakatörler forumu da sardı...

Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki ;
Aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok...!
Yukarı
askavesevgiyedair Liste gör
Yazar

recep
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 19:35
Alıntı yapılan Zeus26

QUOTE]
Boykot demek sandığa hiç gitmemek demek..Nasıl bir mantıktır ki Bdp nin boykokotu evetçilere yarar demek.O sandığa gideceklerin bir çoğu evet diyecekti belkide..Bu durumda ülkenin genelinde hayır çıkarsa o zamandamı evetçilerin işine yarayacak?He şunu demek istediysen :"ülke genelinden evet çıkacak zaten".O zamanda derimki daha çok çalışmnız ve milleti kandıracak palavralar bulmanız,daha çok Atatürk'ü istismar etmeniz,şehitleri istismar etmeniz,yapılan hizmetleri görmemezlikten gelip çamur atmanız gerekmekte.Ancak aynı şeyi 22 temmuzda yaptığınızda tokat gibi cevabınızı almıştınız.

Ulan Recep  memleketteki bütün recepler aynı torbada mı toplandınız. Hiç mi Atatürkçü recep kalmadı bu memlekette.   22 Temmuz'da tokat'tan falan bahsetmişsin a be recep kızancık süle bakalım o zaman bütün şehit cenazelerinde sadece akp'nin mebusları o osmanlı tokatlarını yiyo. Recep kızancık sen o tokattan henüz yemedin anlaşılan...

Sen önce üslubunu düzelt ,sonra yazı yaz istersen.Kendi görüşünden olmayan size göre hemen Atatürkçü değil demi.Sizin tapulu malınızmı Atatürk.Şehit cenazelerinide güzel istismar ediyorsunuz fakat artık bu millet yemiyo be abicim.Yeni taktikler bulmanız lazım.
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 19:36
Mynet teki referandum anketi devam ediyor. Şu anda
TÜRKİYE GENELİ...
Türkiye Geneli Sonuçları
Evet
%45.34